שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

ייעוץ נומרולוגי בטלפון – איך לבחור יועץ מוביל

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

הייעוץ הנומרולוגי בטלפון הוא אחת האופציות המועדפות עליכם כיום מבין תחומי הייעוץ המיסטי, ולא סתם; מדובר בשיטה שאינה דורשת כלל מפגש של פנים אל פנים, משום שהיא מסתמכת על נתונים, על נתוני חייכם האישיים. לפיכך, קל מאוד לעבוד איתה טלפונית, והתוצאות שלה משביעות רצון מאוד בדרך כלל. אז מה בכל זאת חשוב? חשוב לדעת איך לבחור יועץ מוביל לייעוץ נומרולוגי בטלפון. לשם כך ריכזנו עבורכם את הדברים במאמר הזה.

1. מה אתם יודעים עליו?
בדקו מה אתם יודעים על אותו יועץ נומרולוג. האם שמעתם עליו מאנשים שאתם מכירים? האם קיבלתם עליו המלצות מאנשים שאינכם מכירים אך היו אצלו באופן אישי? מה שמעתם שמספרים עליו ואילו המלצות קיימות על אודותיו ברשת? בדקו את כל אלה, ותהיו בנקודת פתיחה מצוינת כדי להרגיש ולהחליט אם הוא היועץ המוביל בעבורכם.

2. באיזו שיטה הוא עובד?
אמנם נומרולוגיה היא שיטה ידועה, ואם אתם מחוברים לייעוץ הנעשה עמה אתם ודאי מכירים את יתרונותיה, ועם זאת, לא כולם יודעים שיש כמה אסכולות בנומרולוגיה, כולל שיטות אזוטריות יותר שנומרולוגים מומחים פיתחו בעצמם. השתיים הנפוצות ביותר הן הנומרולוגיה המערבית והנומרולוגיה הקבלית, והן שונות זו מזו ומשלימות זו את זו. כדאי לבדוק אם הנומרולוג המוביל שאתם עומדים לבחור מתמצא רק בשיטה אחת או שהוא עובד בשילוב בין גישות ושיטות. ההמלצה שלנו היא ללכת על מישהו שהידע שלו רחב והוא יכול לשלב בין גישות וכך לתת לכם תמונה מלאה יותר ותשובות מפורטות ומדויקות יותר.

3. האם הוא זמין?
אנחנו חושבים שיועץ מוביל נמדד גם בזמינות שלו. אמנם נהוג לחשוב שככל שהיועץ פחות זמין הוא כנראה מוביל יותר, אך אנחנו דווקא תומכים באסכולה ההפוכה. לדעתנו יועץ מוביל צריך להיות זמין ללקוחות שלו, מסור אליהם, זמין לייעוץ וכזה שאפשר להתייעץ איתו שוב אחרי יומיים במידת הצורך – ולא להצטרך לחכות חודשיים עד השיחה הבאה, משום שהוא כל כך עסוק. חשבו על כך ואם גם לכם זה נראה משמעותי, הוסיפו את עניין הזמינות לקריטריונים לבחירה בו.

4. האם הוא יודע לדבר עם הלקוחות שלו?
אם הצלחתם לבחור על סמך הקריטריונים האלה, הדבר הבא שאנחנו ממליצים עליו, שיעזור לכם להחליט אם אכן הגעתם ליועץ המוביל שלכם, לנומרולוג "הבית" שלכם, יהיה פשוט לנסות. לאחר שסיננתם מבין שפע היועצים הנומרולוגיים אונליין הקיימים, בחרו את האחד או את האחת הנראים לכם ביותר, וכעת פשוט נסו שיחה אחת עמו או עמה.
לאחר שיחה אחת תוכלו לדעת היטב אם הוא או היא מתאימים לכם. איך? משום שלאחר השיחה הזאת אתם תוסיפו לרשימת הקריטריונים שלכם את התשובה לשאלה, האם הוא או היא יודעים לדבר עם הלקוחות שלהם? יועץ יכול להיחשב לגאון, להיות מבוקש ולתת תשובות מדויקות – אבל אם הוא אינו יודע לדבר עם הלקוחות, להעביר את המסרים שלו בצורה נעימה ומדויקת, מתוך ראייה של מאה אחוז של המקום של הלקוח באותו זמן, לדעתנו הוא אינו יועץ מוביל.
איתרתם את היועץ המוביל שלכם לייעוץ נומרולוגי בטלפון? שתפו אותנו! נשמח לשמוע מי מוביל לדעתכם ומדוע, ואיך בחרתם בו.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה