שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

יהודית קונפורטי

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
זמין/ה לשיחה

יהודית קונפורטי היא מטפלת רב תחומית ורבת כישורים והכשרות. היא מאמנת בכירה מוסמכת; מטפלת באמצעות NLP ודמיון מודרך; יועצת רוחנית ומתקשרת. כמו כן, היא סופרת ומרצה. בראשית דרכה המקצועית היתה יהודית אשת פרסום וקופירייטרית, ובעקבות אירוע אישי, מחלה של בתה הקטנה, חוותה התערערות של היסודות הקיימים בחייה, שלאחר מכן התפתחה לשינוי חיים מפליג. כך הגיעה לתחומי הטיפול. כיום מגישה קונפורטי תכנית רדיו קבועה, "יחסים עם יהודית קונפורטי" שמה, בערוץ הרדיו האינטרנטי "רדיו החיים הטובים", ומטפלת בקליניקה פרטית בתל אביב. נוסף על כך היא מרצה ומנחה ערבי עניין.

לימודים והכשרה
בהכשרתה הפורמלית, ליהודית תואר ראשון BA מאוניברסיטת תל אביב בדיסציפלינות פיתוח תכניות לימודים ותולדות האמנות, והיא אף בוגרת לימודי תסריטאות ובימוי במכללת "אחווה". בתחומי הרוחניות, הטיפול והריפוי, למדה יהודית אימון בכיר בתהליכי שינוי באוניברסיטת חיפה, והיא מאמנת מאמנים בשיטת NLP, בעלת הסמכה בין-לאומית מטעם ה-International assosiacion of NLP. מלבד אלה קונפורטי מוסמכת גם בתחומי התקשור וההילינג האנרגטי, ולמדה שיטות נוספות כ"עוצמת הרכות", "קורס בנסים", "פוקוסינג" (התמקדות), כוחה של המילה ושחזור גלגולים.

התפתחות דרכה הרוחנית של יהודית קונפורטי
כיום, במבט לאחור, יהודית מסבירה כי הכישורים והמיומנויות שאותם פיתחה ובהם השתמשה במקצועה הקודם, כקופירייטרית ואשת פרסום, מועילים לה גם בטיפול. היא מספרת כי הבינה שהאפשרות לדייק ולהפריד בין עיקר לטפל, האפשרות לבחור את המסרים הנכונים ואת המילים המדויקות – באות לידי ביטוי כיום באופן הטיפול שלה, והן חלק מן הכישורים הייחודיים שלה. את דרכה בתור מטפלת החלה באמצעות אבחון באמצעות תקשור. קונפורטי מתמחה בטיפול בטראומות ובפחדים מסוגים שונים, כמו גם בתהליכי שינוי הנשענים על העמקת הקבלה העצמית של המטופל. נוסף על כך היא מתמחה בסיוע למטופליה ביצירת יחסים הרמוניים בחייהם, במציאת זוגיות ובשחרור מהתמכרויות. באמצעות כלי שפיתחה – המשלב בין ה-NLP ובין תקשור ודמיון מודרך, קונפורטי מובילה את מטופליה לשינויים התנהגותיים, המתבטאים באופן ממשי במציאות חייהם היומיומית.

תהליך הטיפול אצל יהודית קונפורטי
קונפורטי דוגלת ביצירת חיים מלאים ומספקים, על אף הטראומות והשינויים הבלתי צפויים שהחיים מזמנים לכולנו. היא מגדירה עצמה כמי שתחום העניין שלה הוא ריפוי התודעה, ומשמעות הדבר היא שהאמונה הבסיסית ביותר שהיא מעניקה למטופליה היא שאפשר לפרוץ את תבניות המחשבה ש"תוקעות" אותנו בחיים – אלה שעל פי רוב נשענות על חוויות שליליות שחווינו בחיינו, ושעליהן אנו מבססים את ניסיוננו ואת "הידיעה מה אפשרי בעבורנו ומה אינו אפשרי בעבורנו" בחיים. את הכלים למימוש אמונתה זו היא מעניקה למטופליה, באמצעות הכלים הייחודיים לה.
תהליך טיפולי אצל יהודית קונפורטי מתחיל באבחון באמצעות תקשור, ולאחריו ייעוץ. קונפורטי משקפת למטופל את המקומות הפנימיים בתוכו שהם מקור ה"תקיעויות" שלו, ובעצם – משקפת לו את הדרמה האישית שלו ואת האפשרות לצאת אל מעבר למגבלותיה. נוסף על כך, היא מציבה מטרות עם המטופל ליצירת חזון אישי המותאם לו, ומובילה אותו להשיגן, צעד אחר צעד. כלי נוסף המייחד אותה הוא היצירתיות שלה, המאפשרת לה לשלב בין כלים שונים באופנים שונים, ולהתאימם למטופל מתוך גמישות מרבית.
עשייה נוספת של יהודית קונפורטי
קונפורטי היא גם שחקנית ובימאית, והיא מחברת "חזקה מברזל", ספר שיצא בהוצאת "קונטטו דה סמריק"; בספר היא משתפת במסע צמיחה אישית חשוף, המיועד לכל מי שמתמודד עם שינויים גדולים ומשמעותיים בחייו. בעקבות הספר אף פיתחה סדנה המיועדת לאנשים המבקשים שינוי והתפתחות בחייהם בכלל ובתחומי היחסים בחייהם. כמו כן קונפורטי מנחה מעגלי נשים וקבוצות תקשור ודמיון מודרך.

מטופלים מספרים

"הבעיה העיקרית שלי הייתה קשר אהבה חזק ואובססיבי שלא ידעתי מה לעשות איתו, והרגשתי שאין מצב בעולם שמישהו יבין אותי. יהודית הייתה שם, אמפתית וסבלנית, וניתחנו את הסיבות לקשר באהבה והבנה גדולה. יהודית הציעה הרבה פתרונות שאני יכול להעיד שהיו מאוד מועילים. בעקבות המפגשים עם יהודית אני מבין את עצמי ואת הסביבה שלי הרבה יותר טוב. כיום הרגשות שלי מאוזנים ואני יותר מחובר לייעוד שלי בחיים וחווה הגשמה עצמית. בטיפולים עם יהודית השתמשנו בתקשור כדי לקבל "מבט על", בדמיון מודרך וב- NLPואף בשחזור גלגולים, ויצאתי למסע בעקבות עצמי שבסופו אני מרגיש שלם ועוצמתי."
– אורי

"אמיתית, חדה, חודרת, המילים עדיין מחלחלות בי וכן ההתנהלות שלך הקסומה מול כל אחד ואחד על מטעניו. האנרגיות שבקעו ממך בשעת ערב מאוחרת, אחרי, אני מניח, יום עמוס, זה דבר אדיר ומעורר הערצה… שאפו, בורכת ואת מעבירה ברכתך בזה העולם המופלא שלנו…"

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
יהודית קונפרטי דימיון מודרך
יהודית קונפרטי דימיון מודרך
זמין/ה לשיחה


דירוג

תגובה אחת בדף “יהודית קונפורטי

  1. שלומית הגיב:

    את חכמה, חדה ולא מפספסת שום דבר. אין דבר שנסתר מעיניה של יהודית, והתהליך איתה שינה לי את החיים לחלוטין. התקשור שלה מדויק והיא לא עושה הנחות, היא תמיד תגיע איתך לשורש של העניין. ממליצה מאוד!

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט