שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

הסודות של המיסטיקנים המובילים נחשפים

הסודות של המיסטיקנים המובילים נחשפים – אל תגידו שלא ידעתם!
איך עובד הייעוץ המיסטי? איך אפשר לדעת דברים שמעבר לחמשת החושים? כיצד עובד המיסטיקן? במאמר זה ננסה להסביר את הדברים על ידי הדגמה באמצעות תחום הנומרולוגיה, אחד התחומים החמים ביותר כיום בייעוץ המיסטי, ונחשוף בפניכם את הסודות של המיסטיקנים המובילים בתחום זה.
הייעוץ המיסטי הוא עדיין בגדר חידה בעיניי אנשים רבים; מה נמצא מעבר לחמשת החושים והאם באמת יש דבר כזה? ובכן, הייעוץ עצמו מוכיח שיש דבר כזה, וששיטות ייעוץ מיסטי אכן מועילות. המציאות מעידה על כך שגם אם אתם לא בדיוק מבינים איך מי שמולכם יודע את הדברים שהוא יודע עליכם ועל חייכם, הוא יודע אותם והוא בדרך כלל מדייק בהם.

מיסטיקנים נומרולוגים מספרים
אז איך זה עובד? מומחי הנומרולוגיה שעמם שוחחנו מסבירים כי הנומרולוגיה היא שיטה לכל דבר, והיא מבוססת על החכמה הפנימית שבמספרים ועל משמעויותיהם. בתורת הנומרולוגיה, הנחשבת כיום כשיטה לחיזוי במסגרת המיסטיקה, לכל מספר יש אנרגיה משלו, איכויות משלו ומאפיינים משלו. באופן הפשוט והפשטני ביותר – כאשר מספר מסוים מופיע בחייו של אדם, האדם מושפע מהאיכויות של אותו מספר.

אפיון האדם באמצעות הנומרולוגיה
בהמשך לכך, כאשר אתם פונים לייעוץ מיסטי באמצעות נומרולוגיה, הנומרולוג המומחה מבקש מכם את תאריך הלידה שלכם ואת שמכם המלא, ובאמצעותם הוא מכין מפה נומרולוגית שלמה. את אותיות השם ממירים למספרים – על פי הגימטריה (שיטה שבה לכל אות יש ערך קבוע מספרי מראש המיוחס לה), ויחד עם ספרות תאריך הלידה, מאפיינים את האדם. במפה הנומרולוגית מאתר המיסטיקן את האתגרים העומדים בפני האדם, את האיכויות והפוטנציאלים שלו, את ה"מתנות" שקיבל עוד בלידתו, וכן את תחומי העיסוק המתאימים לו, את מאפייניו במערכות יחסים ובעיקר – את ה"מפתחות" שיסייעו לו להתמודד באופן מיטבי עם חייו.

הסודות של המיסטיקנים המובילים נחשפים

סודות הנומרולוגיה
מיסטיקנים מובילים העובדים באמצעות הנומרולוגיה מוסיפים כי לעתים הם ישתמשו גם בשם האב ובשם האם כדי לקבל תמונה רחבה יותר על אודות האדם; יש כאלה מביניהם שמאבחנים התניות עמוקות באמצעות הנתונים האלה, ואף טוענים כי אדם תמיד לוקח על עצמו גם תכונות נרכשות או הרגלים – שאינם שייכים לו ואפשר למצוא אותם בשמות של הוריו, שהם המשפיעים העיקריים על כל אדם. הדבר נכון גם לגבי ייעוץ באמצעות שמו של בן הזוג (או שמה של בת הזוג) ובדיקת תאריך לידתם, לצורך התאמה זוגית או יצירת מפה זוגית שלמה ומלאה, שבה אפשר לראות את ההשפעות ההדדיות של בני הזוג זה על זה.

נומרולוגיה קבלית
יש מיסטיקנים שעובדים גם בשילוב עם נומרולוגיה קבלית, שבה מפרשים גם את תאריך הלידה העברי, המבוסס על אותיות, כידוע, וגם את משמעות השם ואת שייכותן של האותיות המרכיבות אותו לספירות הקבלה, לחודשי השנה העבריים ואף למזלות האסטרולוגיים וליסודות הטבע (אוויר, מים, אדמה ואש).
כלומר, מתוך ההתבוננות בסודות הנומרולוגיה, אנו מבינים כי סודותיהם של המיסטיקנים נשענים בעצם על משמעויות עמוקות הנמצאות בתוך כל אחד מהאלמנטים בחייו של האדם המתייעץ עמם ועל היכולת לפרש אותם בהתאם לידע עמוק ועתיק שהם שולטים בו היטב. כך, אמנם הדברים אולי נסתרים מעיניכם, אך הם גלויים היטב לעיניהם המורגלות בסוד של המיסטיקנים המומחים, המסוגלים לקרוא אותם כמפה ברורה הפרושה לפניהם.


שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)


דירוג

תגובה אחת בדף “הסודות של המיסטיקנים המובילים נחשפים

  1. רוחלה מירושלים הגיב:

    זה ברור, לכל מי שעוד לא מאמין, כדאי שתתעוררו… יש הרבה מאוד סדר והיגיון בעולם שמעבר לעולם החושים שלנו… המיסטיקה היא דבר כמעט מוכח, היום זה כבר ידוע, ולא צריך להיות מאמין גדול כדי להסכים עם זה, צריך להתנסות וצריך ללמוד. יש הרבה שיטות מאוד טובות ומיסטיקנים מומחים יודעים מה הם עושים, הם מבינים בדיוק את ההיגיון ואת האמת שבתוך הדברים שהם עושים.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט