שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

הילינג קבלי


דירוג

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

הילינג קבלי – הדברים שחשוב וכדאי לדעת
מי מכם שמכיר את ההילינג האנרגטי, ישמח להכיר גם את ההילינג הקבלי; מי מכם שמכיר את חכמת הקבלה ומחובר אליה – ישמח גם הוא להכיר את ההילינג הקבלי, שיטת הטיפול ההוליסטית המבוססת על חכמת הקבלה. מה הוא ואיך הוא יכול להועיל? הדברים חשובים לגבי ההילינג הקבלי, במאמר הזה.

אחת השיטות ההוליסטיות לטיפול אנרגטי כיום, שכבר מזמן נחשבת למוכחת בתחומה, היא ההילינג האנרגטי. ענף אחד בהילינג האנרגטי הוא ההילינג הקבלי. בואו נעשה סדר בדברים.

הילינג אנרגטי – על מה הוא מבוסס?
ההילינג האנרגטי מבוסס על הרעיון שכל אדם וכל דבר בעולם בעצם בנוי מגופים אנרגטיים בדחיסויות שונות, וכי יש לנו יכולת להשפיע על האנרגיות הללו. יותר מכך, בעצם לפי התאוריה הזאת, אנו מושפעים אנרגטית כל הזמן זה מזה ומן הסביבה, וסופגים לתוכנו גם דברים שאינם בהכרח נכונים או מזינים לנו. באופן הזה נוצרות בגופנו חסימות – מקומות שבהם האנרגיה אינה עוברת באופן זורם ותקין – ובתהליך של הילינג אנרגטי אפשר לאזן מחדש את אותם מקומות. כך בעצם נוצרת בריאות, מחדש, באמצעות איזון של מקומות שאינם מאוזנים. תהליך זה מתבצע באמצעות העברה מודעת של אנרגיה קוסמית על ידי המטפל, המשמש צינור, אל המקומות שזיהה כחסומים או כלא מאוזנים אצל המטופל.

מה הוא הילינג קבלי?
ההילינג הקבלי מבוסס על העקרונות של ההילינג האנרגטי כפי שהוצגו קודם, אך הוא משתמש, נוסף על העברת האנרגיה, גם בכלים מחכמת הקבלה. כך למשל בהילינג קבלי משתמשים בעיקר בחכמת האותיות לצורך העברת אנרגיה מהסוג הנכון ובצורה הנכונה – למקומות הדורשים זאת ובאופן המתאים להם. האותיות וצירופי האותיות הקדושים הם כלים מרכזיים בחכמת הקבלה, ובהילינג הקבלי משתמשים בהם לצורך ריפוי. הדבר מתבצע באמצעות אבחון הכולל את המרכזים או את המקומות החסומים או החסרים, ועל ידי זיהוי של האותיות הדרושות לאותו מקום.

מדובר בחכמה עמוקה ומורכבת, שקצרה היריעה פה מלפרטה, אך באופן כללי אפשר להגיד כי כל אות מכילה איכויות מסוג מסוים – ואלו קשורות לתכונות, לצבעים, לאיברי גוף, לספירות, ליסודות ועוד ועוד. כך, לאחר זיהוי המקומות החסרים אנרגטית והאותיות הדרושות להם, המטפל יזין באמצעות האותיות וחיבור לאנרגיית הבורא (שוב, גם כאן המטפל הוא צינור המעביר את האנרגיה) – את האנרגיה הדרושה לאותו מקום בגופים האנרגטיים והפיזיים של המטופל, כמו דרך פילטר אנרגטי שכזה.

באילו מקרים יכול לסייע ההילינג הקבלי?
הילינג קבלי יכול להועיל במקרים של בעיות מסוגים שונים, בהן בעיות נפשיות, בעיות רוחנית, רגשיות, מנטליות ופיזיות. בין השאר, אפשר להיעזר בו במקרים של מיגרנות, של דלקות ושל סימפטומים כרוניים כאלרגיות חוזרות ונשנות. אפשר להיעזר בו במקרים של בעיות שונות במערכת העיכול, נדודי שינה, חרדות ופחדים, קשיי ריכוז, דיכאון ועוד. כדאי לדעת שכדי שהטיפול אכן יהיה אפקטיבי יש להתמיד בו ולקבל כמה טיפולים רצופים (בדרך כלל עושים הפרש של שבוע בין טיפול לטיפול) וכן כדאי לדעת שכמו בהילינג האנרגטי, גם במקרה של הילינג קבלי – אפשר לקבל טיפול מרחוק, ואין הכרח להיות נוכח באותו חדר עם המטפל.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט