שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

האם כדאי להחליף בין יועצים?

האם כדאי להחליף בין יועצים?
השאלה אם כדאי להיעזר ביועץ אחד לאורך זמן או בכמה יועצים במקביל, או להחליף יועץ בכל תקופה, תלויה רבות בשאלה מה אתם רוצים להשיג. האמת היא שהרבה פעמים דווקא לקשר האישי שנוצר עם יועץ אין תחליף, ומתקשרים רבים מעידים על כך שהתחברו מאוד דווקא ליועץ מסוים, ואליו הם חוזרים. אף על פי כן, דעו כי התשובה לשאלה שבכותרת המאמר תלויה בשלוש שאלות שעליכם לשאול את עצמכם. הרי הן לפניכם.

האם אני בנוי למערכת יחסים ארוכת טווח?
זאת שאלה שכל אחד בתוך תוכו יודע להשיב עליה היטב. יכול להיות שבאופן כללי אתם אנשים של מערכות יחסים ארוכות טווח, אבל כרגע אתם דווקא לא מחפשים משהו מחייב או קושר, אלא דווקא להתייעץ ולהיעזר בכל פעם במי שמרגיש לכם נכון לאותו זמן. יכול להיות שבאופן כללי אתם משתייכים לאלה שמעדיפים לגוון, וכך גם כאן בעניין הייעוץ. יכול להיות שאתם בדרך כלל מעדיפים מערכות יחסים ארוכות טווח, וגם הפעם – אתם מחפשים מישהו שתוכלו להתחבר אליו, להיפתח בפניו, לבנות איתו מערכת יחסים של אמון וגילוי לב, ולאמץ אותו כיועץ לחיים – כחלק חדש מחייכם ומהשינוי שאתם מבקשים ליצור.

האם כדאי להחליף בין יועצים?

הקשר העמיק. האם להחליף יועץ?

האם אני זקוק לפתרון נקודתי של בעיה מסוימת או למערך סיוע מתמשך?
זאת שאלה משמעותית. אם אתם זקוקים לייעוץ שקשור לפתרון של בעיה לגמרי נקודתית, אין שום בעיה שתגוונו ושבכל פעם תתייעצו עם מישהו אחר. אם לא מדובר במשהו תהליכי, אלא בשאלות שנוגעות בכל פעם לתחום אחר בחייכם – אין שום קושי בהחלפת היועץ וזה לא יפגע בכם. לעומת זאת, אם אתם מבקשים להכניס לחיים שלכם מישהו שיעזור לכם לעבור תהליך מתמשך, אם מדובר בבעיה שאתם יודעים שחוזרת על עצמה, בקושי שאתם נתקלים בו שוב ושוב בחייכם או בעניין שמשפיע על התפקוד שלכם בהמון תחומים בחיים – אנחנו ממליצים לכם להתמקד ביועץ אחד. באופן הזה תיצרו עמו קשר מתמשך, הוא יכיר אתכם, תבנו יחסי אמון ובעיקר בעיקר – השיחות שלכם ימשיכו זו את זו. כאשר זקוקים למערך סיוע מתמשך ובכל פעם פונים לייעוץ אצל יועץ אחר – בעצם מתחילים בכל פעם מחדש. כך, אם אתם זקוקים לתהליך – עשו לעצמכם טובה ומצאו את היועץ המועדף עליכם, שעמו תוכלו להיכנס פנימה ולהמשיך את הדרך מפגישה לפגישה.

האם אני פתוח לקבלת כלים חדשים ומגוונים, או שיש שיטה אחת שתמיד עובדת בשבילי?
השאלה האחרונה מתייחסת לפתיחות שלכם ולחיבור שלכם לכלים המיסטיים. יש אנשים שמתחברים מאוד בקלות למגוון רחב של שיטות ייעוץ – אסטרולוגיה, נומרולוגיה, קלפי טארוט, תקשור וכן הלאה – ויש אנשים שלא מתחברים בקלות לכל שיטת ייעוץ. אם אתם שייכים לסוג השני, ואתם יודעים שתקשור בוודאות עובד בשבילכם וקלפי טארוט ממש לא מדברים אליכם, אין שום סיבה שתחליפו מתקשר מנצח שמצאתם. פשוט.
זהו. עכשיו כשברור לכם מה מתאים לכם – אין שום סיבה עוד לחכות עם קבלת סיוע משנה חיים… לכו על זה.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט