שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

דליה תמיר

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
דליה תמיר
דליה תמיר
זמין/ה לשיחה


דליה תמיר מוכרת לרבים מקו המומחים של תחנת הרדיו fm103, שם היא מגישה ומשדרת על בסיס קבוע. היא מגדירה עצמה כמתקשרת בינלאומית הפועלת בכל רחבי העולם, והיא פעילה בתחום המיסטיקה במשך יותר משלושים שנה. תמיר היא דור שלישי למשפחה העוסקת במיסטיקה ובתקשור, ואת ה"חניכות" שלה בתחום זה עשתה לצד אביה המנוח, יחזקיהו כהן ז"ל, שהיה רב גדול בירושלים. "קיבלתי את התקשור בירושה מאבא שלי," היא מספרת, "קיבלתי ממנו מסרים שאני צריכה לעזור לאנשים ולראות מה קורה איתם… קיבלתי ממנו גם את המסרים שאני צריכה לעסוק בזה וגם את הגנים שלו." היא מציינת כי ספגה ממנו רבות וכי עד היום היא מקבלת ממנו מסרים והוא נוכח עמה ברוחו בזמן שהיא מתקשרת.

ה"מצפן הרוחני" של דליה תמיר
תמיר מציינת כי היכולות שניחנה בהן הן מתנת אל, וכי היא שמה לה למטרה ולייעוד בחייה להשתמש במתנה זו כדי להיטיב עם אנשים אחרים. היא מסייעת לכל אדם, בכל גיל ובכל מצב, במגוון של משברי חיים, מתוך קשב אישי ואמפתיה. היא אומרת כי היא מודה על כך שניתנה לה מתנה זו, שבאמצעותה היא זוכה לסייע לאנשים ולהשיב את השמחה ואת הבריאות אל חיקם.

תחומי העיסוק של דליה תמיר
בעבודתה משתמשת דליה בתקשור, בנומרולוגיה, בגרפולוגיה, בקריאת תווי פנים, בקריאה בקלפי טארוט וכן בכירולוגיה (קריאה בכף היד) ובקריאה בקפה. כמו כן, היא מפענחת חלומות, מבטלת חסימות ופותחת מזל בעבור אנשים שמזלם חסום בתחומי חיים שונים. נוסף על כך, תמיר עוסקת גם בייעוץ עסקי ואף בגישור. את השילוב בין שיטות האבחון והייעוץ השונות היא מתאימה על פי הלקוח – לעתים על פי בקשתו ולעתים בהתאם להרגשתה, היא יודעת מתי להשתמש באילו כלים.
היא עוסקת בייעוץ בכל התחומים – החל מייעוץ זוגי ומציאת אהבה, דרך בחירת מקצוע ותחום לימודים, המשך בצמיחה רוחנית ועד ייעוץ רפואי ובריאותי, יחסי משפחה ואפיון אישיותי לצורך הכוונה בצומתי חיים משמעותיים.

תחומי עיסוק ייחודיים
מלבד התקשור באמצעות הטלפון, תמיר מציינת כי אפשר גם להיפגש איתה מפגשים אישיים, וכן כי אפשר להתקשר אליה לרדיו בזמן השידור.
אך מלבד אלה, תמיר גם מציעה שתי נישות אחרות; הראשונה היא מסיבות רווקות שהיא מנחה בגישתה הייחודית. במסיבות אלה, שהיא מגדירה אותן כערב חווייתי במיוחד, "גדוש בהומור ובאהבה", היא משלבת תקשור עם נומרולוגיה וקריאה בקלפים ובכף היד, היא מספרת על אודותיה ועל העולם המיסטי והעולמות האחרים שמהם היא מקבלת את המסרים, וכן מעניקה חוויה אישית לכל משתתפת. באותו אופן אפשר להזמין אותה לימי הולדת לנשים, לחוגי בית או למפגשים קבוצתיים מכל סוג אחר. היא מציינת כי היא מתאימה את תוכני הערב ואת אופיו לבקשת המזמינה ולאופייה, כמו גם לאופי המשתתפות ולתחומי העניין שלהן.
הנישה השנייה היא סדנאות שונות שתמיר מציעה. ביניהן נמצאות סדנאות בנושאי זוגיות ויחסים, סדנאות בנושאי שוויון זכויות, סדנת התמודדות במצבי לחץ ועוד. הסדנאות מתקיימות באזור המרכז.

סיפורי מטופלים
תמיר מספרת על אירוע מדהים, אחד מני רבים לדבריה, ובו הגיע אליה בחור בעל הופעה מרושלת שהתיישב במשרדה ו"לא רצה לזוז". הוא מיאן לחשוף בפניה את תאריך לידתו, שכן טען שאם היא מתקשרת, הרי שהיא אמורה לדעת פרטים שוליים כגון אלה בכוחות עצמה. ואז הוסיף כי אם בתוך חמש דקות היא לא תגלה את זהותו, הוא יקום וילך ממשרדה – מבלי לשלם עבור הפגישה. "אז," היא מספרת, "עצמתי את עיניי למשך שלוש דקות, וכאשר פקחתי אותן אמרתי לו: 'אתה עיתונאי מידיעות אחרונות'!"

היא מספרת כי באותו רגע הוא זינק וקרא: "בינגו! שיחקת אותה!" והעניק לה מתנה שערכה רב. עוד הוא אמר, כי ביקר אצל חמש עשרה מתקשרות אחרות לפני דליה, ואף לא אחת מהן הצליחה לחשוף את זהותו. בשיחה איתה היא מוסיפה כי באותן שלוש דקות שבהן עצמה את עיניה, התגלה אליה אביה המנוח, והוא שחשף בפניה את הפרטים על אודות אותו בחור.

סיפור נוסף שדליה מספרת הוא שהגיעה אליה אישה שאמרה שכבר אינה מאמינה שיהיו לה ילדים, וסיפרה שהיא נמצאת בטיפולי הפריה שאינם עולים יפה זה זמן לא מבוטל. בתקשור קיבלה דליה את המסר שבתוך שלושה חודשים אותה אישה תיכנס להיריון, ושבהיריון הזה היא תישא ברחמה שלוש בנות. וכך היה. אותה אישה התקשרה לאחר פרק זמן לא ארוך, ובישרה לדליה את הבשורה על כך שהיא דייקה לחלוטין במסר שקיבלה בתקשורה.

לא רק מתקשרת ומדיום
תמיר היא גם סופרת, והיא הוציאה את הספר "דייטים בעיר הגדולה", בהוצאת "קונטטו דה סמריק". מדובר באסופה של סיפורים קצרים שאספה דליה במשך חמש עשרה שנים, שבהן התנסתה בעצמה בכמות דייטים נכבדה ועליהם היא מספרת בספרה זה.

 

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
דליה תמיר יועצת רוחנית
דליה תמיר יועצת רוחנית
זמין/ה לשיחה


דירוג

9 thoughts on “דליה תמיר

 1. שרה הגיב:

  אני לא יכולה לכתוב מה הסיפר שלי (סיפור ידוע ומפורסם) אבל אני ממליצה בחום על דליה תמיר מתקשרת מדהימה

 2. לילי הגיב:

  דליה היא מתקשרת בחסד ומקצועית שאין דברים כאלה! היא עזרה לבת שלי למצוא את הזיווג שלה בגיל מאוד מאוחר, ועל כך כולנו אסירי תודה לה! פשוט קוסמת.

 3. ליזה גולן הגיב:

  אחרי שהייתי אצל כל כך הרבה נומורולגיות בתקשור וקבלה, בכל נושt אפשרי, דליה קלעה בול, אין עליה, אנשושית, מוסרית והכי חשוב מקצועית.ואמינה.

 4. עליזה גולן הגיב:

  אחרי שהייתי אצל כל כך הרבה נומורולגיות בתקשור וקבלה, בכל נושt אפשרי, דליה קלעה בול, אין עליה, אנשושית, מוסרית והכי חשוב מקצועית.ואמינה, כל מה שהיא אמרה לי בתקשור,אכן קרה אחד לאחד.

 5. חסוי הגיב:

  כמה עולה יעוץ

 6. admin הגיב:

  5 ש"ח לדקה לנרשמים באתר ומקבלים מספר ייחודי במייל

 7. ראובן הגיב:

  דליה את אדם מדהים מה היית עושה בלעדית הצלת את החיים שלי את מיוחד מדהימה תמיד כייף לקבל יעוץ מימין ישר כח

 8. שי סעדה הגיב:

  דליה הייתה אצלי בדוכן של הפלאפונים ועשתה לי נומרולוגיה וקלעה בול בהכול !!!
  אלופה היא מספר 1 !
  0505807539

 9. אורטל הגיב:

  מתקשרת מדהימה! מאוד מדויקת!
  ממליצה בחום!

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה