שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

אסטרולוגיה יומית

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

לא יוצאים מהבית בלי לקרוא את האסטרולוגיה היומית
האם כבר בדקתם מה צפוי לכם היום? האם קראתם מה צפוי ליקיריכם או לאנשים העובדים איתכם? התחזית האסטרולוגית היומית מחכה לכם עם כל התשובות, הרמזים וההמלצות.
נכון, החיים האלה לא צפויים; נכון, בכל רגע דברים עלולים להשתנות – לטוב או לטוב פחות; נכון, כל צעד שאנחנו עושים מוביל לצעד אחר ועל פי רוב, אין לנו שום מושג "מה יקרה אם" או "מה היה קורה אילו"… אך בתוך כל זה יש דבר מה שיכול להקל עלינו את ההתנהלות בתוך המציאות היומיומית שלנו, ולו במעט.

הכוונה יומית
תחזית אסטרולוגית יומית היא תחזית המתבססת על מצב הכוכבים בשמים ביום מסוים ועל השפעותיהם אלה על אלה. אסטרולוגים מומחים, המכינים בעבורנו את התחזיות הללו, יודעים לקרוא את מפת השמים ולפרש את יחסי הכוכבים האמורים – ולתרגם אותם להשפעות על כדור הארץ. המשמעות של כל זה היא שיש אפשרות לדעת איזה מין יום עומד להיות היום מסוים בחיינו, באופן כללי ובאופן ספציפי לכל מזל, שכן כל כוכב מושפע אחרת בתוך המערך הכוכבי הזה.
כך, קריאת האסטרולוגיה היומית מאפשרת לנו להבין בפני מה אנחנו עתידים לעמוד באותו יום, ולשייך את הדברים שיקרו לנו למסגרת מסוימת. לדוגמה, אם בקריאת התחזית האסטרולוגית היומית אנחנו מבינים שצפוי היום יום של מתחים בין הכוכבים האחראים על פעולה ועל תקשורת, נדע שבאופן כללי זה יכול להיות יום שבו אנשים יהיו עצבניים מהרגיל, יגידו דברים במהירות רבה מדי ויתחרטו עליהם לאחר מכן, וכדומה. יותר מכך, הפירוט האסטרולוגי לגבי כל מזל יאפשר לנו להבין מה צפוי ספציפית לבני המזל שלנו באותו יום, ונוכל גם לדעת מה צפוי לקרובים אלינו או לאלה שאנו עתידים לבוא איתם במגע ביום המסוים הזה.

אסטרולוגיה יומית
תחזית אסטרולוגית יומית ככלי לחיים
לפיכך, בטרם אנחנו מתחילים את היום, נוכל להציץ בתחזית האסטרולוגית היומית של דמויות המפתח בחיינו, ולהחליט כבר באותו רגע כיצד אנחנו עומדים להתמודד עם האתגרים הצפויים לנו. אם נמשיך עם הדוגמה הקודמת, ואנחנו יודעים שזה עלול להיות יום "עצבני", נחליט כבר בתחילתו שאנחנו לא מתרגשים, נושמים עמוק ומאפשרים לדברים לקרות בלי להגיב על כל דבר. למשל.

מה הכללים במגרש המשחקים היום?…
אז נכון שאי אפשר לדעת מה יקרה אם, אבל אפשר בהחלט לעזור לעצמנו להתכונן ולהעניק לעצמנו שקט נפשי במידת האפשר. אפשר להתייחס לזה כאל "להבין לאיזה מגרש משחקים אנחנו נכנסים היום"… המציאות של חיינו היא הרי מגרש משחקים שהכללים בו משתנים כל העת, ולעתים קרובות מסיבות שאינן תלויות רק בנו. טוב שנדע איך להשתלב בו בכל רגע, כיצד להעניק לעצמנו נקודות פתיחה בעלות יתרון וכיצד לצלוח אותו בקלות רבה יותר. לפחות עד ליום הבא, שבו שוב הכול יכול להשתנות…


דירוג

תגובה אחת בדף “אסטרולוגיה יומית

  1. ישראל הגיב:

    אחלה מאמר. חשוב לדעת שאסטרולוגים אומרים שכדאי מאוד לקרוא גם את ההורוסקופ של מזל האופק של כל אחד, כי הוא משפיע לא פחות, אם לא יותר, על מה שקורה לנו ביום יום. מזל האופק נקבע על פי השעה המסוימת שאדם נולד ביום מסוים והוא האופן שאנשים אחרים רואים אותנו, והוא מאפיין את ההתנהלות של כל אחד בתוך היום יום, ולפעמים יותר קריטי ממזל השמש (המזל הראשי, שנקבע לפי היום שאדם נולד).

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט