שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

אסטרולוגיה אישית – הסודות

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

אין אחד שלא מכיר את האסטרולוגיה ואת ההורוסקופים הבאים עמה, וכיום אנחנו גם לא מתביישים להודות שאנחנו קוראים אותם על בסיס קבוע. עם זאת, מי מכם כבר התנסה באסטרולוגיה אישית? מה זה? אה, זו המפה האישית שלכם, שאינה דומה למפה של אף אחד אחר, והיא מלאה בכל הסודות, אלה שאפילו אתם אינכם תמיד מודעים אליהם…
אם תמיד חשבתם שאתם משתייכים למזל אסטרולוגי מסוים ולכן אתם בטח "כאלה וכאלה", יש לנו חדשות בשבילכם; כל אחד מאיתנו מורכב מהרבה יותר מאשר מזל השמש האסטרולוגי שלו, עד כדי כך שלעתים מזל השמש נמצא ביחידות במפה האישית, והשפעתו אינה חזקה כשל כוכבים אחרים השולטים במפתו, אך איננו מודעים אליהם כלל.

אסטרולוגיה אישית – מה זה אומר?
אסטרולוגיה אישית היא בעצם שם אחר לתחזית אסטרולוגית אישית, הנעשית על ידי מפה אסטרולוגית אישית. ומהי אותה מפה אישית? אותה מפה היא האופן שבו נערכו הכוכבים שלכם, ושלכם בלבד, ברגע הולדתכם, ולפיכך היא משקפת בדיוק את המרכיבים הבונים את אישיותכם, את עולמכם, את תת המודע שלכם – בקיצור, את חייכם ואת ההשפעות עליכם.
הדבר המעניין הוא שרובכם כלל אינם יודעים מי הם הכוכבים המרכזיים במפתכם, מעבר למזל השמש, כאמור. ולמה זה משנה? משום שמזל השמש הוא רק קצה קצהו של ההשפעות הפועלות עליכם, והיכרות עם יתר ההשפעות לעתים חושפת בפני האדם איכויות רבות שכלל לא היה מודע להן, נתיבי חיים שמתאימים לו יותר מאלה שהוא חי בהם ורצונות שנהג להדחיק כל השנים, מתוך מחשבה ש"זה לא מתאים". אז זהו, שהכול נמצא במפה האישית.

איך מתבצע ייעוץ אסטרולוגי אישי?
ייעוץ אסטרולוגי אישי מתבצע באמצעות הכנת המפה האישית, המסמך המפורט כאמור לעיל, שמופקת באמצעות תאריך הלידה המדויק שלכם, בצירוף שעת הלידה ומקום הלידה. לאחר שהאסטרולוג בונה את המפה האישית שלכם וחוקר אותה, הוא יכול לספק לכם כל תשובה אפשרית. באמצעות מיקום הכוכבים האישיים במפה, הבתים, ריבוי הכוכבים בבית מסוים ודומיננטי ובאמצעות היחסים בין כל אלה – אסטרולוג מומחה יוכל לחשוף בפניכם רבדים על רבדים של חייכם.

אסטרולוגיה אישית – אילו דברים אפשר לקבל בייעוץ?
למשל, תוכלו להתייעץ איתו בנוגע לזוגיות מסוימת, לרכישה מסוימת, להחלטה ללמוד משהו אחד או משהו אחר, לעבור ניתוח או לטוס לחו"ל. אלה רק דוגמאות כמובן. היתרון האדיר של אסטרולוגיה אישית הוא העובדה שאפשר לקבל באמצעותה תמונה פנורמית מלאה של חייכם – זאת אומרת, אפשר לראות את העבר, את תקופת הילדות, את ההווה ואת העתיד. אפשר לראות באמצעותה זמנים מצוינים המתאימים לעשיית דברים מסוימים ותקופות פחות טובות, שתוכלו להתכונן אליהן ולדעת כיצד לפעול בתוכן.
מלבד כל אלה, היופי באסטרולוגיה אישית הוא העובדה שהיא מאפשרת לכם להכיר את עצמכם מכיוונים רבים ונוספים; לעתים קרובות תגלו בייעוץ מסוג כזה תכונות מרכזיות באישיותכם שלא חשבתם שכדאי לכם לפתח, סוגי עיסוק שתמיד חלמתם עליהם והם אכן מתאימים לכם, אך לא העזתם לגשת אליהם, מפתחות זהב להתנהלות הנכונה לכם במערכות יחסים, ועוד ועוד. רוצו לגלות את הסודות של עצמכם.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה