שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

איך מחזירים אהבה? המומחים מסבירים הכול

נפרדתם מאהוב לבכם בתקופה קשה או ברגע אחד של זעם? רובנו מכירים את החוויה הזאת. רובכם התנסיתם בה מתישהו במהלך חייכם. האם אתם מתחרטים ושואלים את עצמכם איך אפשר להחזיר את האהבה הזאת?

אם אתם מאמינים שהאדם קובע את גורלו במו ידיו, ודאי תאמינו בכך שאפשר להחזיר אהבה. אם אתם מאמינים שהכול נקבע מלמעלה – דעו שגם במקרה הזה אפשר להחזיר אהבה. כיצד? המומחים שלנו בתחום זה מסבירים.

למה להחזיר אהבה?
המומחים שלנו מסבירים כי לעתים הפרידה מקורה בטעות. ממש כך. לעתים זוג נפרד, ומסיבות שונות – המבוססות בעיקר על אגו או על "נסיבות חיים" – הם אינם מצליחים למצוא את הדרך חזרה זה לזה. במקרה כזה, תוכלו להיעזר בפעולות שונות על מנת להחזיר אליכם את אהבתכם.

למה לא להחזיר אהבה?
לעומת זאת, מסבירים המומחים שלנו, לעתים אין סיבה להחזרת אהבה – והפרידה אכן היתה במקומה ונועדה להעניק המשך טוב הרבה יותר לכל אחד מהצדדים. במקרה כזה, הם מסבירים – אסור לעשות פעולות להחזרת אהבה. יתרה מכך, סביר להניח שפעולות שתעשו לא יצליחו, וגם אילו האהבה שאתם מבקשים תחזור אליכם – היא שוב תסתיים, כי לא נועדתם להיות בה.

איך מחזירים אהבה?
כל המומחים בתחום זה שעמם דיברנו, הסבירו שראשית הם מאבחנים אם מדובר במקרה שמותר לבצע בו החזרת אהבה או שלא. כולם הדגישו שבמקרה שאחד מבני הזוג נשוי לאדם אחר – הם לא יתערבו בכך. האבחון, על כן, הוא שלב קריטי, והוא מתבצע באמצעות סודות מן הקבלה ובאמצעות אבחונים אנרגטיים שכל מומחה שולט בהם. בודקים את המקום של האדם שבא לבקש את החזרת האהבה, ובמידה שיש אישור אנרגטי – בודקים גם את מקומו של האדם השני, זה שמבקשים "להחזירו". לאחר מכן הם מתחילים בתהליך של טיהור ושל כיוונון אנרגטי ללקוח שלהם, וכך הם קודם כול "מחברים אותו למקומו העכשווי במציאות". מה זאת אומרת? זאת אומרת שלעתים אנחנו תקועים בעבר, ומבקשים לעצמנו דברים שאם נהיה באמת כנים עם עצמנו – נדע שאינם נכונים לנו עוד.

מה עוד אפשר לעשות כדי להחזיר אהבה?
ברגע שהטיהור והכוונון נעשו, הם מסבירים, תוכלו להרגיש בעצמכם אם אתם עדיין מעוניינים בהחזרת האהבה הזאת, או שלא. אם כן, יש כמה פעולות שהמומחה ינחה אתכם לעשות, ותופתעו לשמוע שעל פי רוב – פעולות אלה אינן כוללות כל קשר ישיר עם האדם שאתם מבקשים להחזיר לחייכם. לעתים אפילו להפך, יש הנחיה להתרחק ממנו ולא ליצור עמו קשר. נוסף על כך, המומחה להחזרת אהבה מעניק לכם קמע מדויק בעבורכם, וכן סגולות כגון פסוקים או מזמורים לאמירה, שינתבו אתכם חזרה אל אהובי לבכם.

חשוב לציין שכל המומחים שעמם דיברנו, גם אלה שלזכותם נזקפים מצבים רבים מאוד של החזרת אהבה, הדגישו את העובדה שהחזרת אהבה איננה דבר שיכול לעבוד "בכל מחיר" – אלא צריך להיות בתואם עם המציאות ועם הרצון העליון בעבור כל אחד מהצדדים. כלומר – במקרה שבו שניים אכן נועדו להיות יחד, החזרת האהבה מצליחה ובגדול. במקרה ההפוך – סביר להניח שהיא לא תצליח, וטוב שכך.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט