שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

תקשור עם נשמות

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

תקשור עם נשמות – בזהירות, אך ללא פחד
בעבר הכרנו רק את ה"סיאנס", שנחשב למעורר מחלוקת וגם למוטל בספק. כיום ידוע על מתקשרים שיכולים לתקשר עם נשמות. מה המשמעות של זה ומה כדאי לדעת על התחום, לפני שאתם רצים ליצור קשר מחודש עם נשמות אהוביכם שנפטרו.

בעשורים האחרונים של המאה העשרים היה מוכר ונפוץ יחסית ה"סיאנס" – טקס שבו מזמנים את נשמתו של אדם מסוים שנפטר, ומנהלים עמה דו שיח באמצעות לוח שעליו אותיות וכוס המשמשת לתזוזה בין האותיות ליצירת מילים. כיום, עם השלב הרוחני וההתפתחותי החדש שהאנושות נמצאת בו, יש לנו אפשרות לתקשר ישירות עם נשמות של נפטרים, אך כדאי לעשות זאת באמצעות מומחה לתחום.

מה הוא תקשור עם נשמות?
מומחים לתקשור עם נשמות הם מתקשרים, כמו מתקשרים אחרים, אך הם מתמחים ביצירת קשר עם נשמות שהשתחררו מגוף פיזי. לא כל סוגי התקשור הם כאלה, ולמעשה – רובם נערכים עם ישויות שנמצאות בממדים גבוהים ולא היו בגוף פיזי אלא שייכות לרבדים אחרים. באופן כללי, נשמות הן הרובד האנרגטי של אנשים, ובתקשור עם נשמות הכוונה היא בדרך כלל לישויות שהיו בעבר בני אדם, וכעת הן נמצאות בממדים אחרים, לאחר שנפטרו מן העולם הזה ונשמתם נפרדה מגופם הפיזי.

תקשור עם נשמות
איך זה מתבצע?
תקשור עם נשמות מתבצע על ידי הזמנת הנשמה המבוקשת לתקשר עמנו; המתקשר מזמין את הנשמה שהאדם שמגיע אליו מבקש לקיים עמה תקשורת או לקבל ממנה מסרים, ועליה להסכים. אם אותה נשמה אינה מסכימה – לא יתבצע תקשור. על הנשמה להסכים להתחבר חזרה אל הממד הזה שלנו ולנהל תקשורת עם אלה שהותירה מאחוריה. לעתים, מסיבות מסוימות, אותה נשמה אינה בוחרת בכך.
היה ונתנה את הסכמתה, המתקשר מתחבר אליה ומעביר את המסרים ממנה אל המטופל ומן המטופל אליה. כלומר, המתקשר משמש כמתווך. על פי רוב הנשמה תשתמש בסימנים מזהים שידועים לאדם שביקש לתקשר עמה – כמו שמות של בני משפחה, הרגל מסוים שהיה לה בחייה, אהבה או תחביב שלה, שם חיבה או מידע נוסף שידוע רק לאותו אדם שביקש לזמנהּ.

מה חשוב לדעת?
בניגוד לסיאנס, שכבר אינו נהוג כיום, ובו על פי הידוע אנו מפריעים לנשמות הללו משום שאנחנו "מכריחים" אותן לבוא ולתקשר עמנו, בתקשור חשובה מאוד הסכמת הנשמה. על פי גישות מסוימות אין לְזמן נשמה של אדם שנפטר פחות משנה קודם לזמן התקשור, ועל פי גישות נוספות לא מומלץ כלל לזמן נשמה מסוימת, אלא לבקש את הנשמה המתאימה ביותר להעביר לנו את המסרים שאנו זקוקים להם באותו זמן. באופן הזה, הנשמה שתגיע מסכימה במאת האחוזים להעניק לנו את עזרתה ואנו יכולים להיות בטוחים שאיננו כופים זאת עליה בשום אופן.

כך או כך, מובן מן הדברים שמומלץ מאוד להשתמש לשם כך בשירותיו המקצועיים של מתקשר שמתמחה בתחום זה של תקשור. אדם כזה ידע איך ומתי לזמן איזו נשמה, והאם להתחבר עמה או לא באותו זמן נתון.


דירוג

תגובה אחת בדף “תקשור עם נשמות

  1. בני הגיב:

    מומלץ מאוד בשביל לסגור מעגלים מהעבר. כדאי ללכת רק למי שבאמת מומחה בזה (מה גם שיש מתקשרים שלא מוכנים לתקשר עם נשמות).

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט