שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

תקשור וריפוי עם ישויות אור

תקשור וריפוי עם ישויות אור
שמעתם על סוג נוסף של תקשור ואתם לא בטוחים מה הוא? ישויות אור ומה הן, איך הן קשורות לתקשור והאם הסוג הזה שונה משמעותית מסוגים אחרים? וכיצד הן יכולות לסייע לריפוי שלנו? כל אלה ועוד, במאמר הנוכחי.

מהן ישויות אור?
ישויות אור הן ישויות שחיות ברבדים רוחניים, בממדים גבוהים, שמעולם לא היו בגוף פיזי. בין היתר, בין ישויות האור נכללים גם המלאכים, המוכרים לנו מתרבויות שונות, בהן גם התרבות והמסורת המיסטית היהודית. ישויות אור הן בעלות תפקידים שונים בעולמות הרוחניים, יש להן אנרגיות שונות זו מזו וכל אחת מהן מחוברת לרובד אחר בבריאה. חלקן ממלאות תפקיד קבוע של מדריכים לבני האדם וחלקן לא, ויש להן תפקידים אחרים או תפקידים נוספים.

איך מתבצע תקשור עם ישויות אור?
תקשור עם ישויות אור מתבצע ככל תקשור אחר. המתקשר מתחבר לישות האור ומקבל ממנה מסרים, באופן שבו הוא מתחבר לתקשור. הדבר המעניין לגבי תקשור עם ישויות אור הוא שעל פי רוב הן כמו בוחרות בעצמן את המתקשר שעמו יתחברו ושדרכו הן מעבירות את המסרים. דבר נוסף הוא שבדרך כלל המסרים שישויות האור הגבוהות מעבירות נוגעים ברבדים כלליים יותר, הנכונים לכלל האנושות והבריאה בזמן המסוים של התקשור. זה לא אומר שאי אפשר לקבל באמצעותן גם מסרים אישיים, אבל זה אומר שמתקשרים הנבחרים לתקשר עם ישויות אור, תפקידם מקיף מעבר לאישי, ונוגע במסרים הנכונים לכלל בני האדם באותו זמן, או לחלק מסוים בהם, אך בכל מקרה – לקבוצה גדולה יותר מאשר אדם אחד. מסרים כאלה יכולים להתייחס למצב הפלנטה באותו זמן, לאנרגיות שהאנושות מתמודדת עמן בזמן מסוים, לתהליכים כלל אנושיים המתרחשים על כדור הארץ, לאופן שבו עובדים סודות היקום, לייעוד שלנו כאנושות או כקבוצות באנושות ועוד.

האנרגיות אדירות, אבל איך נשתמש בהם לטובתנו?

האנרגיות אדירות, אבל איך נשתמש בהם לטובתנו?

כיצד מתרחש ריפוי עם ישויות אור?
לאור זה, ריפוי באמצעות תקשור עם ישויות אור יהיה בדרך כלל ריפוי קולקטיבי יותר. הוא ייגע במסרים הנכונים לכולנו כבני אדם, בתהליכים העוברים עלינו בזמנים מסוימים שבהם מתקבלים התקשורים, לתכלית הבריאה שלנו וכדומה. הריפוי יתרחש באמצעות קבלת המסרים המפורטים מהן, כאשר לאחר מכן התדרים הללו נקלטים במערכות שלנו באופן מודע – תחילה אנרגטית ולאחר מכן גם ברבדים הנוספים שלנו, וכך הם מסייעים לנו להבין מול מה אנחנו מתמודדים בכל שלב, איך להתייחס לזה מעבר לפחדים האנושיים שלנו ומה צפוי לנו הלאה. באופן הזה אנחנו הופכים לשותפים מלאים לתהליך, ויכולים להיעזר בהן ובמסרים שלהן הן לריפוי האישי שלנו והן לחלקנו בריפוי הכללי, האנושי והפלנטרי.

הריפוי האישי
מעבר לכל אלה, בהחלט קיימים מטפלים מתקשרים שהישות שאותה הם מתקשרים היא ישות אור, ומלבד המסרים הכלליים יותר, הם גם מסתייעים בה כאשר הם מתקשרים בעבור אנשים פרטיים. בתהליך כזה ישות האור מתאימה את המסרים שלה לאותו אדם, והוא מקבל הדרכה וסיוע המתאימים לו באותו מקום ובאותו זמן שבו הוא נמצא, כמו בכל תקשור אחר, אך בשפה ובתדר המאפיינים את אותה ישות אור.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט