שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

רפואה סינית

רפואה סינית
כיום היא כבר נחשבת לאחד הסוגים המוכרים והמקובלים ביותר של הרפואה המשלימה, ואפילו לרפואה כזו שרופאים מהרפואה הקונבנציונלית ממליצים עליה. יסודותיה ומקורותיה עתיקים, ונדמה שהיא עובדת כמו קסם. מהי רפואה סינית? על אילו עקרונות היא מבוססת וכיצד מתבצע הקסם הזה ובאילו מקרים אפשר להיעזר בה?

מהי רפואה סינית?
רפואה סינית קיימת זה שלושת אלפים שנים לערך, והיא משלבת בין שני סוגי טיפול מרכזיים. הראשון הוא הדיקור הסיני והשני הוא רפואת הצמחים, הפורמולות. לרוב ישלבו המטפלים בין השניים, משום שהם תומכים זה בזה. בדיקור הסיני משתמשים במחטים כדי לשחרר ולאזן זרימה של אנרגיה בגוף. הפורמולות של הרפואה הסינית הן בעצם צמחי מרפא המשולבים יחד כדי להשלים את הטיפול ולתמוך בו. הרפואה הסינית משמשת כיום כרפואה בפני עצמה – הן רפואה מונעת הן רפואה לריפוי ולאיזון מצבי חולי בגוף, והיא משולבת פעמים רבות אף בטיפולים של הרפואה הקונבנציונלית, כתמיכה וכחיזוק.עקרונות הרפואה הסינית
הרפואה הסינית מבוססת על עקרונות מן הטבע. על פיה, האדם הוא חלק מהטבע, חלק בלתי נפרד ממנו, וככזה – עליו להיות מסונכרן עם הטבע – החיצוני והפנימי, ולהישאר באיזון עמו. לפיכך, תפישה מרכזית ברפואה הסינית היא הישארות באיזון פיזי, חיים בהתאמה לעונות השנה, אכילת מזון המתאים לגוף המסוים שלנו, בהתאם לשעות ביממה ועוד. כמו כן, על פי הרפואה הסינית עיקר השאיפה היא רפואה מונעת – כלומר להישאר מאוזנים כך שלא יהיה צורך בכלל להגיע למחלות ולחוות אותן, שכן אלה מופיעות כאשר הגוף יוצא מאיזון. אף על פי כן, בהחלט אפשר להיעזר ברפואה הסינית גם במצבים שבהם כבר יש מחלה, אלא שגם אז – מתייחסים אליה כאל סימפטום לגוף שיצא מאיזון בצורה מסוימת, ויש לעזור לו לשוב אל האיזון הטבעי שלו.

הדיקור מבוסס על מערכת מסועפת ומורכבת של ערוצי אנרגיה הזורמים בגוף האדם, הנקראים מרידיאנים, וכן על נקודות "אסטרטגיות" בערוצים הללו, הן נקודות הדיקור. התהליך עצמו מתבצע באמצעות מחטים דקיקות המיועדות לכך, הוא אינו כרוך בכאב, ומטרתו לשחרר את אותם ערוצי אנרגיה חסומים, ולהשיב בהם את הזרימה הנכונה והבריאה של האנרגיה – והיא זו שבעצם מסייעת לריפוי ומחזירה את הגוף לבריאותו המקורית.

רפואה סינית

במה מסייעת הרפואה הסינית?
הרפואה הסינית מסייעת במגוון רחב של מחלות ושל מצבים כרוניים. החל ממיגרנות, דרך בעיות בזרימת הדם, בעיות בכבד, בנשירת שיער, במגוון בעיות ומצבים במערכת העיכול, בבעיות בפוריות ובמערכת הגינקולוגית. כמו כן, לרפואה הסינית דרכים לסיוע גם במצבים נפשיים כגון חרדות, דיכאון, מתחים וכדומה. חשוב לציין ששיטות האבחון ברפואה הזו הן מדויקות ועדינות במיוחד, ולאור זאת אפשר לזהות בעצם מצבי חולי עוד לפני שהם הופכים למחלה המתבטאת בגוף על כל הסימפטומים שלה, לטפל בהם מבעוד מועד ובעצם ליישם את הגישה של הרפואה המונעת.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה