שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

רבקה פז

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
רבקה פז
רבקה פז
זמין/ה לשיחה

היא נומרולוגית בכירה העוסקת בתחום הייעוץ הרוחני זה שנים רבות, מתקשרת, מדיום ופותחת בקלפי טארוט. רבקה פז, הידועה גם כרבקה פז הילית, היא שדרנית בערוץ המיסטיקה ברדיו fm103, בתכנית המשודרת בכל יום רביעי בין השעות 7 ל-8. היא מייעצת ללקוחות מכל העולם וכותבת מאמרים בנושאי מיסטיקה לעיתון "ישראפוסט" בפלורידה.

תחומי העיסוק של רבקה פז
רבקה פז מגדירה עצמה כמורה רוחנית, ומספרת כי היא אוהבת מאוד את מה שהיא עושה. היא למדה אצל טובי המורים וממשיכה ללמוד כל העת. פז מציינת כי היא חוקרת את תחום המיסטיקה וכמובן ממשיכה להתפתח במהלך דרכה. היא רואה בהתפתחות ובשכלול חלק אינטגרלי מעיסוקה ומחובתה המקצועית. היא מספרת כי מאז ומתמיד נמשכה לתחום הנסתר וכי הדברים ריתקו אותה עוד מילדותה. "כשהגיעה העת," היא אומרת, "הלכתי ללמוד." היא התחילה בקלפי טארוט ומשם התפתחה, למדה, התחילה לקבל אנשים, וכיום היא מיסטיקנית בעלת שם עולמי ומייעצת לאנשים מכל רחבי העולם.
פז מתחילה את מפגש הייעוץ בבניית מפה נומרולוגית מפורטת, שאותה היא בונה על פי הנתונים שהיא מבקשת מהאדם. היא מאתרת בה את קווי האופי של האדם ואת האישיות שלו. כמו כן היא מאתרת על פי המפה את השנה האישית שבה נמצא האדם, את הפסגות ואת האתגרים העומדים בפניו, את החסרונות והחזקות שלו, את הרבעונים, את המספרים החזקים שלו ואת המספרים החסרים.
מתוך כל אלה מתחילה רבקה פז את הייעוץ ומשיבה לשאלות של הלקוח. היא מייעצת בכל תחומי החיים, ובכלל זה ביחסים, זוגיות ואהבה, משפחה, בריאות, תחומי עיסוק ולימודים מומלצים, עסקים ועוד. בשלב הזה היא מוסיפה את התקשור ואת הפתיחה בקלפים, למי שמעוניין.

ייחודה של רבקה פז
דבר נוסף שבו משתמשת פז בייעוציה הוא שם האב ושם האם – והיא עושה זאת החל משלב בניית המפה הנומרולוגית. היא מסבירה כי פעמים רבות אנשים מאמצים תכונות של הוריהם, דפוסים, דרכי התנהגות או התנהלויות רגשיות – שאינם שייכים אליהם כלל, אלא שייכים להוריהם; דבר זה היא יכולה לאתר על פי שמות ההורים, בהשוואה לשמו של הלקוח. "רבים מאיתנו כלואים בתוך דפוסים כאלה ואיננו מודעים לכך כלל," היא אומרת. "הרבה פעמים אנחנו חיים תכונות שלמות ש'הוענקו' לנו על ידי הורינו, שחונכנו אליהן, ולפעמים צריך לעשות תיקון בחיים – אלה תיקונים שיכולים לשנות מהלך שלם של חיים."

פז מציינת כי היא לא רק משקפת ללקוחותיה את הדברים הנגלים בפניה באמצעות הכלים השונים שבהם היא מתמחה, אלא ממנפת את לקוחותיה, מסייעת להם להתקדם קדימה ואף מחדירה בהם אמונה – למען יראו את העתיד בצורה אופטימית וטובה יותר. חשוב לה שאדם יצא ממפגש איתה כשהוא מצויד בכלים ובבחירה עצמאית לכיוון ההתקדמות הנכון לו.

ייחוד נוסף של רבקה פז הוא העובדה שהיא מתגוררת בבני ברק, ולקוחות רבים שלה משתייכים למגזר החרדי. מובן שבמקרים כאלה היא אינה משתמשת בטארוט או בתקשור, "ובכל מקרה," היא אומרת, "הלקוח בוחר תמיד מה מתאים לו, ואני משתמשת בכלים על פי בקשתו." פז אף מקיימת ייעוצים באמצעות הסקייפ, דבר המאפשר לקהל לקוחותיה מחו"ל להמשיך ולגדול כל העת.

לקוחות מספרים על רבקה פז
לקוחותיה מספרים עליה שהיא בעלת יושר ויושרה, שאפשר לתת בה אמון מלא ושהדיסקרטיות חשובה לה מעל לכול. כמו כן, הם מציינים כי היא מראה את הדרך הנכונה ומאירה בפניהם את הזמנים ואת העיתויים הנכונים שבהם דברים יכולים להתפתח ולעזור. עצותיה פרקטיות וחשוב לה שלקוחותיה יתפתחו, שירחיבו את נפשם ואת הידע שלהם.

טיפ לפני יצירת קשר
לפני יצירת הקשר עמה, פז מבקשת להכין תאריך לידה, שם לידה, שם פרטי ושם משפחה, שם לפני הנישואין, מקום הלידה, שם האם ושם האב.
כאמור, אפשר לפנות אליה לייעוץ טלפוני, אך היא מקבלת גם לפגישות פנים אל פנים וכן מייעצת באמצעות פגישות סקייפ.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
רבקה פז מתקשרת
רבקה פז מתקשרת
זמין/ה לשיחה


דירוג

תגובה אחת בדף “רבקה פז

  1. אמי הגיב:

    רבקה הנהדרת… הייעוץ שלה מאוד עזר לי , היא הצליחה לחשוף בפניי דברים שממש לא הייתי מודעת אליה ובטוח אחזור אליה שוב. נעימה, זורמת, מקצועית מאוד. ממליצה!

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט