שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

קלפי טארוט און ליין

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

קלפי טארוט און ליין
התרגלתם לעזרתם של קלפי הטארוט ואתם זקוקים לנוכחותם? אין בעיה – תוכלו לפתוח קלפי טארוט און ליין בכל שעה של היום ושל הלילה, ואף להיעזר במומחי טארוט בטלפון אם תרצו.
אחד היתרונות הגדולים של הרשת הוא הזמינות הגדולה שהיא מציעה לנו בתחומים שונים, ושפע המידע שניתן למצוא בכל נושא שרק נחשוב עליו. כך גם בנושא הטארוט; כל מי שסקרן או שאוהב את התחום ומבקש להכיר אותו לעומק יותר, ללמוד עליו ולקבל מידע על הקלפים, על דרכי הפריסה ועל אופן הפרשנות – יוכל למצוא מידע רב און ליין.
יש כיום אתרים שעוסקים בטארוט בלבד, יש פורטלים למיסטיקה ואתרים המרכזים מידע בנושאים שונים הקשורים באפשרויות טיפול וייעוץ; בכל אלה נוכל למצוא מאמרים בכל הנושאים הקשורים בעולם הטארוט, סרטונים ובהם הדגמות לפריסות ולפתיחות, ואף קורסים און ליין ללימוד קלפי טארוט.

פתיחה בטארוט און ליין
מעבר לכל אלה, יש כיום אפשרות מהנה במיוחד, לפתיחה בטארוט און ליין. מדובר בפריסה ממוחשבת, ובדרך כלל היא מופיעה בכמה אופציות: יש אתרים שבהם אפשר לשאול שאלה ואז לפתוח – נפתחים אוטומטית שלושה קלפים ומקבלים פרשנות לגבי כל אחד מהם; יש מקומות שבהם יש אפשרות לשאלות מובְנות מראש שבוחרים מתוכן שאלה אחת או יותר, ואז בלחיצת כפתור מקבלים פריסה קלטית מלאה לגבי כל אחת מהשאלות. גם כאן יש פרשנות לכל אחד מן הקלפים וכתובה גם הפרשנות של המיקום המסוים שלו בפריסה; יש מקומות שבהם האפשרות היא לשאול שאלה ולהוציא קלף אחד, ובמקרה הזה אפשר גם להשתמש בו כקלף טארוט יומי אישי.

קלפי טארוט און ליין
מתי זה מתאים?
פתיחה כזו מתאימה מאוד כליווי לחיי היום יום שלנו או כאמצעי לקבלת הכוונה כללית מיידית בכל נושא שנבחר. עם זאת, חשוב להבין שבכל האפשרויות הללו מדובר בשאלות של "כן" או "לא", ולכן הפרשנות הכוללת לגבי השאלה ששאלנו פשוטה יחסית – שכן בכל המקומות הללו את הפרשנות הכוללת יש להסיק בכוחות עצמנו, על פי פירושי הקלפים שיצאו. אמנם בחלק מן המקומות יש התייחסות לשאלה כיצד אותו קלף מתפרש או מתקשר לנושא של זוגיות או של קריירה, אך אם השאלה שלנו ספציפית יותר או שאנו שואלים שאלה בנושא אחר – נצטרך להיות הפרשנים של עצמנו.

מומחי טארוט און ליין
אופציה שבה איננו צריכים לערוך לעצמנו פרשנות לפתיחת קלפי הטארוט און ליין, היא האופציה להתקשר למומחי טארוט און ליין, לנהל איתם שיחה בטלפון ולקבל פתיחה אישית ספציפית, שהם יבצעו בעבורנו. כך, נוכל לקבל פרשנות מלאה לפריסה שיצאה, באופן שיקשור לנו את כל הקצוות לשאלה ולא נצטרך להסתפק ב"כן" או "לא". יתרון נוסף של האפשרות הזו הוא העובדה שהיא זמינה בשבילנו עשרים וארבע שעות ביממה. בכל רגע שנרצה, נוכל להתקשר ולקבל פתיחת טארוט בטלפון לגבי הנושאים החשובים לנו.


דירוג

תגובה אחת בדף “קלפי טארוט און ליין

  1. רונית הגיב:

    אני בערך מתחילה את הבוקר שלי כל יום עם הקלפים האלה… תמיד פותחת לראות מה יהיה לי היום, סתם בשביל הכיף 🙂 אם אני צריכה משהו מעבר לזה אני פונה למומחה, למרות שיש הרבה דברים שבנאדם יכול בעצמו להבין אם הוא פותח, עדיין עדיף מישהו שממש מבין בזה כי אפשר לפספס כל מיני דברים.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט