שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

קו המומחים אסטרולוגיה

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

קו המומחים אסטרולוגיה – ההצלה המיידית שלכם
קו המומחים שלנו הפך לאחד הקווים החמים והמבוקשים ברשת, כשיותר ויותר מומחים מצטרפים אלינו ויותר ויותר מכם משתמשים בשירותי הייעוץ המיסטי שלהם. אילו אפשרויות יש בו? המשיכו לקרוא ותגלו.

במאמר הזה נספר לכם על קו המומחים לאסטרולוגיה שלנו, לפי שאלות ששאלתם וכעת אנחנו משיבים עליהן.

מהו קו המומחים?
ראשית, רבים מכם שואלים מהו "קו המומחים". מדובר באפשרות ליצור קשר טלפוני עם מומחי מיסטיקה מתחומים שונים. המומחים בקו המומחים שלנו זמינים במשך עשרים וארבע שעות ביממה ובכל ימות השבוע, ומשמעות הדבר היא שיש פה אפשרות נדירה להתייעץ מתי שרק תבקשו. בכל שעה שתרצו ייעוץ מיסטי, שתתלבטו בדבר מה, פשוט תוכלו להרים את הטלפון ולהתקשר לאחד מהם. במסגרת הזו אנחנו מציעים לכם יועצים משלל תחומי מיסטיקה, כגון נומרולוגיה, תקשור, קריאה בקלפים, קבלה, וכמובן – אסטרולוגיה, שהיא אחד הכלים המיסטיים המבוקשים ביותר כיום.

אילו אסטרולוגים נמצאים שם?
בקו המומחים לאסטרולוגיה תוכלו למצוא אסטרולוגים מכל קצות הקשת. תוכלו למצוא אסטרולוגים המשתמשים באסטרולוגיה מערבית בלבד, כאלה המשתמשים בה בשילוב עם אסטרולוגיה קבלית, אסטרולוגים המשתמשים באסטרולוגיה בשילוב עם נומרולוגיה או עם תקשור ואפילו אסטרולוגים המשתמשים בה עם פתיחה בקלפי טארוט. כל אלה מאפשרים לכם לאתר את המומחה המועדף עליכם, בהתאם לשאלה שלכם, למקומכם בחיים, לייעוץ שאתם מבקשים ולנטיות לבכם.

היתרון הגדול של קו המומחים הוא האפשרות לראות את כל האסטרולוגים בטרם תבחרו באחד מהם, לקרוא על אודותיו, לראות המלצות, סרטונים וכדומה, ולהתרשם מדמותו ומאופן עבודתו. כך תוכלו לבחור להתייעץ עם מי שמושך אתכם ביותר, עם זה שנראה בעיניכם הכי אמין ועם זה שאתם מתחברים לשיטה שבה הוא עובד. כל האסטרולוגים מכינים לכם מפה אסטרולוגית אישית בטרם השיחה, ובאמצעותה הם יפענחו את מסלולי חייכם ויעניקו לכם את התשובות המתאימות לשאלה שעמה אתם מגיעים או לנושא שאתם מבקשים לברר.

במה הם יוכלו לסייע לכם?
תוכלו להתייעץ עמם בנושאים כגון פרנסה, זוגיות, בריאות, צמתים מרכזיים בחיים, עסקים, ילדים, מערכות יחסים, כספים, השקעות, רכישת בית ועוד ועוד. באתר שלנו תוכלו למצוא סיפורי מקרה רבים של אנשים שהתייעצו עם אסטרולוגים מקו המומחים שלנו, ובמקרים מסוימים היו ממש מצילי חיים.

כזה הוא למשל סיפורה של יעל, אישה כבת ארבעים שהתקשרה באמצע הלילה לאחת האסטרולוגיות שלנו, לאחר שגילתה שבעלה בוגד בה. כך, באמצע הלילה, יעל הרגישה שאינה יכולה עוד להתמודד עם הדברים בעצמה וביקשה סיוע און ליין מיידי. במהלך שיחת הייעוץ פרשה האסטרולוגית שלנו בפני יעל את המקום שבו היא נמצאת ואת המקום שבו בעלה נמצא, כמו גם את מערכת היחסים ביניהם. את כל זה עשתה האסטרולוגית על פי המפה האישית של יעל והמפה האישית של בעלה, והשילוב ביניהן.

האסטרולוגית הבהירה ליעל שזו היתה מעידה חד פעמית ושהיא ובעלה אכן מתאימים, גם על פי האסטרולוגיה. היא אישרה עמה אירועים שקרו בעבר והזכירה לה באמצעות השיחה את המקומות שבהם עמד בעלה של יעל לצדה במצבים קשים מאוד, היה שם בשביל הבית ובשביל המשפחה הגרעינית שלה, ובעצם – הכניסה אותה לפרספקטיבה לגבי הזוגיות שלה. כמעט מיותר לציין שבסוף השיחה יעל הבינה שעליה לסלוח לבעלה, ללבן עמו את העניינים, אולי ללכת יחד לטיפול זוגי – אך בהחלט לא לשבור את הכלים לאור מה שקרה.

האם גם לכם יש סיפור על מצב שבו האסטרולוגיה הצילה אתכם? נשמח אם תשתפו אותנו.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט