שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

קבלה און ליין

קבלה און ליין – עשר הספירות בלחיצת כפתור
בשנים האחרונות הפכה תורת הקבלה לנפוצה ומוכרת, והידע הקשור אליה מופץ בכל רחבי העולם, בשפה ובכלים המותאמים לקהל הרחב. כיום אפשר למצוא חומרים רבים של קבלה און ליין – אופציה פשוטה ונגישה.

הידע הרוחני שבו אנחנו מוקפים הוא עשיר ורב גוני כיום, וניתן למצוא מידע בלי סוף על אודות שיטות שונות להתפתחות אישית, תורות רוחניות ומיסטיות, שיטות להעצמה אישית ולגילוי עצמי. אחת התורות שהפכה זה מכבר לנפוצה לא פחות, אם לא יותר, מהאחרות – היא תורת הקבלה.

ידע רוחני להתפתחות אישית
תורת הקבלה מוגשת כיום לקהל הרחב באופן שבו קל יחסית להבין את עקרונותיה הבסיסיים, ויותר מכך, באופן המאפשר ליישם אותם בתוך חיי היום יום. בין אם אתם מבקשים צמיחה רוחנית בפני עצמה, חיבור ליהדות או שיפור מערכות יחסים, חיבור לייעוד שלכם או פתיחה של שפע בחייכם – לימוד של תורת הקבלה יוכל לסייע בכל אלה, בדרך של עבודה פנימית מעמיקה ועקבית.

קבלה און ליין
קבלה און ליין – ידע עשיר ומקיף
אפשר למצוא כיום ברשת ידע נרחב ביותר על אודות תורת הקבלה; החל מידע על התפתחותה ומקורותיה ועד מאמרים הנוגעים לחיי היום יום שלנו. אפשר למצוא הרצאות בנושאים שונים – להאזנה או לצפייה בסרטונים, אפשר למצוא שיעורים כתובים ושרטוטים שונים שבאמצעותם קל יותר להבין נושאים מורכבים מתורת הקבלה כמו השתלשלות העולמות או עשר הספירות. כמו כן, קיימים מאמרים הקשורים לידע האזוטרי יותר הקשור לתורת הקבלה, כמו אסטרולוגיה קבלית או פירושי שמות ואותיות. כיום קיימים גם און ליין קורסים מקוונים ללימוד קבלה, ובהם שיעורים מוקלטים מראש או שיעורים המתרחשים בכיתה מקוונת און ליין (כיתה וירטואלית) – שם כולם יושבים יחד בזמן השיעור וכך גם ניתן לשאול שאלות במהלכו.

נוסף על כך, קיימת כיום ספרות הקשורה לתורת הקבלה שגם היא מוגשת באופן מקוון (ספרים אלקטרוניים), כמו גם לימוד של המקורות הקבליים עצמם. פירושים לחגי ישראל ולתפילות על פי הקבלה, וכן ידע הקשור לרפואה על פי הקבלה – את כל אלה ניתן למצוא מקוונים ברשת כיום.

מה היתרון?
קבלה און ליין מאפשרת לנו לגשת אל כל הידע הזה בכל שעה ובכל זמן, ולקבל תשובות לשאלות המטרידות אותנו. בכל זמן שבו נבקש ללמוד ולפתח את עצמנו, בכל זמן שבו נתהה לגבי מונחים מסוימים מן הקבלה או לגבי משמעותם של אירועים מסוימים בחיינו – נוכל למצוא אותם בלחיצת כפתור. יתרה מזאת, מרבית הידע קיים כיום און ליין ללא תשלום כלל, ואת חלקו נוכל לקבל תמורת תשלום סמלי בלבד לעומת רישום לקורס פיזי, שאליו גם נידרש להגיע. נוסף על כך, האופציה המקוונת מאפשרת לנו לשוטט בין האתרים השונים ולאתר את האתר המועדף עלינו, את המורה המועדף עלינו ואת דרך הלימוד המתאימה לנו ביותר. חופש בחירה בכל המובנים.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט