שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

פתיחה בקלפים

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

פתיחה בקלפים – מתי לא כדאי להסתפק בקריאה העצמאית שלכם?
כמעט לכל חובב מיסטיקה מביניכם שמכבד את עצמו יש כיום בבית חפיסה של קלפי טארוט, שבהם אתם פותחים כל אימת שנפשכם מבקשת זאת; במצבים של חוסר ודאות, ברגעים שבהם אתם זקוקים להכוונה, ברגע שאתם מבקשים עידוד או פשוט אור חדש על מצב קיים. אז מה הבעיה? לשם מה בעצם צריך מומחי טארוט? קראו ומיד תבינו.
קלפי הטארוט הם קישור לתת המודע שלנו, כלי המשמש שיקוף סימבולי למתרחש בתוכנו, מבלי שאנחנו מודעים לכך. יתרונם הגדול של הקלפים הוא העובדה שהם מאפשרים לנו לראות באמצעות הציורים והמיקום שלהם את האמיתות העמוקות לגבי עצמנו ואת המהלכים המתרחשים בנפש שלנו ובקשר שלנו עם העולם הסובב אותנו – המציאות ומערכות היחסים שלנו.

פתיחה עצמאית בקלפים
כך, העובדה הזו הופכת אותם לכאורה לכלי שבאמת כל אחד יכול להשתמש בו באופן עצמאי, שכן בכל רגע שתרצו ושתחושו שאתם זקוקים לכך – אתם פשוט יכולים לפתוח בקלפים בעצמכם. באופן הזה אתם לומדים לפרש לעצמכם את הקלפים, מקלים על עצמכם מיידית ואפילו – מחזקים את הקשר עם עצמכם. עם זאת, פתיחה מסוג כזה נושאת עמה חיסרון אחד משמעותי.

החיסרון בפתיחה עצמאית
אז נכון שזה מגניב ונכון שזה זמין לכם, אבל יש חיסרון אחד משמעותי ומהותי בפתיחה בקלפים שנעשית באופן עצמאי: היא לעולם לא תהיה אובייקטיבית! אמנם נכון שאנחנו הכי קרובים לעצמנו, אבל באופן טבעי – אנחנו לא יכולים להיות אובייקטיביים כלפי עצמנו או כלפי הקלפים שיוצאים לנו בפתיחה. קל וחומר כאשר אנחנו נמצאים במצב לא פשוט עם עצמנו או בחיינו, במקום שבו אנחנו שוב ושוב נתקלים באותם דפוסים או במצב שאנחנו לא רואים את הפתרון עבורו. בדיוק המצבים האלה הם המצבים שבהם נהיה בהירים פחות מכול, ולכן נוכל פחות מכול לפרש נכונה את הקלפים שקיבלנו. כל פרשנות שנעשה בעבור עצמנו בסיטואציות האלה תהיה מוטית – לטוב או לרע, אגב. לחיוב או לשלילה.

פתיחה מקצועית בקלפים
אז מה עושים? אם זה הכלי האהוב עליכם, זה שאתם מחוברים אליו – פשוט בחרו לכם את איש המקצוע המתאים. את מומחה הטארוט שלכם. התשובה במצבים כאלה היא פשוט להתייעץ עם מומחה טארוט. לשם כך הם נמצאים פה. אם זה הכלי המועדף עליכם, שאליו אתם מחוברים, אפשרו לאדם אחר – שזה עיסוקו המקצועי – לסייע לכם באמצעות הכלי החביב עליכם בעת שאתם זקוקים לכך ביותר. פותח בקלפים ידע כיצד לפרש את הקלפים המתקבלים באופן שאינו מושפע על ידי העיניים שלכם או הרצונות הכמוסים שלכם, אלא כפי שהם – עם המסרים המרפאים שהם נושאים בעבורכם. מומחה כזה הוא יועץ, זה תפקידו, הוא מחובר לקלפים ויודע איך לעבוד עם אנשים במצבי משבר, הוא יודע לחבר בין כל הקלפים המתקבלים לאדם המשוחח עמו – ולהעניק לכם את העצה הטובה והאמיתית ביותר בעבורכם באותו זמן מסוים. אז… למה אתם מחכים? הניחו בצד את חפיסת הקלפים שלכם והרימו את הטלפון עכשיו.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה