שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

פתיחה בקלפים בטלפון

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

פתיחה בקלפים בטלפון – הדברים שחשוב לכם לדעת
ייעוץ מיסטי זמין כיום במגוון דרכים, צורות, שיטות ואמצעים. פתיחה בקלפים בטלפון הפכה לאחת השיטות המבוקשות והטובות ביותר לייעוץ זמין, נוח, שרבים מכם מעדיפים. מה חשוב לכם לדעת לפני שאתם מתקשרים ליועץ טארוט מקצועי?

יותר ויותר אנשים משתמשים כיום בשירותיהם של יועצי טארוט מקצועיים, אבל חלקכם עדיין לא יודעים שיש אפשרות לעשות זאת גם בטלפון, באופן פשוט ונוח, שמאפשר לכם לקבל תשובה מיידית ועזרה בכל נושא שתרצו, בכל זמן. שירותי הייעוץ בטלפון זמינים עשרים וארבע שעות ביממה, וזה יתרון אדיר.

איך מתבצעת פתיחה בקלפים בטלפון?
פתיחה בקלפים בטלפון מתבצעת באופן מאוד דומה לזה שבו היא מתבצעת פנים אל פנים, אבל מעט שונה. בפתיחה הטלפונית תשאלו שאלה מנוסחת היטב, הקורא בקלפים יערבב בעבורכם את הקלפים וישלוף אותם מתוך החפיסה, ולאחר מכן ימקם אותם על פי הפריסה המתאימה לנושא השאלה שלכם. בשלב הבא הוא יתאר לכם את מה שקורה בפריסה ואת התובנות שלו מתוכה בהתאם לשאלתכם. אם יש צורך, הוא כמובן יפתח קלפים נוספים ואולי אף ישתמש בסוגים נוספים של פתיחה.

למה כדאי להשתמש בפתיחה בקלפים בטלפון?
משום שזה ייעוץ זמין, נוח ומדויק לכל שאלה שתרצו לשאול. בפתיחה בקלפים בטלפון אפשר לקבל תשובות של "כן" ו"לא", ואפשר גם לקבל הכוונה עמוקה לשורש האתגר או הבעיה שבפניהם אתם עומדים. אפשר לכוון את הייעוץ לכיוון של תהליך ושל עבודה פנימית, ואפשר לקבל תשובות מיידיות שיסייעו לכם בכל שעה ובכל זמן שאתם זקוקים לכך, במה שאתם זקוקים לו. נוסף על כך, מאחר שרובכם אינכם מומחים בפתיחה בקלפים, הרי שאין זה משנה אם אתם רואים את הקלפים לנגד עיניכם או שאינכם רואים אותם, מה שהופך את הכלי הזה למתאים במיוחד לעבודה באמצעות הטלפון.

חשוב לדעת לפני שמתקשרים
חשוב מאוד שתבואו מצוידים בשאלה ממוקדת או בנושא ממוקד. דבר זה יחסוך לכם זמן במהלך השיחה ותוכלו לגשת ישר לעניין ולקבל את התשובה הדרושה לכם, לאחר שיחה מקדימה עם יועץ הטארוט המומחה. אם אינכם מצליחים למקד שאלה, תוכלו להשתמש בשיחה המקדימה עמו כדי לברר את הנושא שעומד בפניכם ולנסח יחד את השאלה המתאימה והמדויקת ביותר שבהקשר אליה הוא יפתח בקלפים.

דבר נוסף שחשוב לשים לב אליו הוא הגישה שלפיה פותח הקורא בקלפים שבחרתם, ואם היא מתאימה לכם. בכל הקשור לנושא הזה, יש קוראים בקלפים שמשיבים בתשובות של "כן" או "לא", ויש כאלה שמתנגדים לכך ומשתמשים בקלפים לצורך הכוונה ועבודה עמוקה יותר מאשר תשובה שנותנת פתרון מוחלט. לעתים הדבר מפורט בדף של המומחה ולעתים תוכלו לבקש ממנו לנקוט גישה מסוימת בתחילת השיחה. בכל מקרה, כדאי לברר זאת.

זהו, עכשיו כשהכול ברור, אתם יכולים להרים את הטלפון ולחייג, לשאול את השאלה הבוערת לכם ולקבל תשובה והבהרה מיידית על ידי פתיחה בקלפים.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה