שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

פריסת קלפי טארוט

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

פריסת קלפי טארוט: זוויות רבות ושונות לנושא אחד
פריסת קלפי טארוט היא האופן שבו הקלפים מסודרים בעת השליפה מן החפיסה, אם כי לעתים הביטוי משמש גם ביחס לפתיחה עצמה או לקריאה. אילו סוגי פריסות יש? איך יודעים איך לקרוא אותן ומה זה בכלל משנה?
פתיחת קלפי טארוט מורכבת מפריסת הקלפים ומקריאתם. שלב הפריסה הוא השלב שבו האדם שולף קלפים מן החפיסה והוא, או המיסטיקן שיקרא בקלפים עבורו, מסדר אותם על השולחן בסדר מסוים. יש סוגים רבים של פריסות, ולכל אחת מהן משמעות אחרת, אך ראשית נסביר את הרעיון העומד מאחורי הפריסה, ומדוע היא משמעותית.

הרעיון הכללי של פריסת קלפי טארוט
חשיבות אופן הפריסה טמונה בכך שכל פריסה משקפת מהלך מסוים – פנימי וחיצוני, וממנו נגזרות התשובות והפרשנות שמעניקים לשאלה שנשאלה או לנושא המרכזי. כלומר, בכל סוג של פריסה מוציאים מספר מסוים בלבד של קלפים – יש פריסות הכוללות שישה קלפים, חמישה קלפים, תשעה קלפים, שלושה קלפים וכן הלאה – וממקמים אותם במקומות מסוימים, בצורה מסוימת. לכל מיקום בכל פריסה יש משמעות משלו, ובהתאם – הקלף הממוקם בו ישולב עם המשמעות של המיקום. לדוגמה, אם במיקום המסמל את העבר יצא הקלף "שתי חרבות", המשמעות שלו תהיה שונה לעומת מיקומו בעתיד, בפרשנות הכללית של הסיטואציה ובהנחיות שנסיק מתוכה.

פריסת קלפי טארוט
סוגי פריסות לדוגמה
יש סוגים רבים מאוד של פריסות, קלאסיות וחדשות יותר, המקובלות וידועות בין המשתמשים בקלפי טארוט. כמו כן יש סוגים של פריסות אישיות – כאלה שמטפלים עובדים איתם והן ייחודיות להם. כאמור, הפריסות נבדלות ביניהן בעיקר במספר הקלפים הנשלפים מן החפיסה, בצורת ארגון הקלפים, במשמעות המוענקת לכל אחד ממיקומי הקלפים – ובמערכת היחסים שנוצרת בין הקלפים באותה פריסה, כלומר התהליך השלם שהם משקפים.

בין הפריסות הקלאסיות ידועות הפריסה הקלטית הקלאסית, פריסת שאלה, עבר-הווה-עתיד, פריסת S.O.S, פריסה קלטית מורחבת, פריסת פרסה, פריסת פנטגרם כפול, פריסת מניפה, פריסת פירמידה ועוד. כמו כן, ידוע השימוש בשליפת קלף יחיד לצורך קבלת הכוונה נקודתית יותר.

שימוש נוסף ופריסות אישיות
הדבר החשוב ביותר בשימוש בקלפי טארוט, הוא המשמעות שמעניקים לפתיחה של הקלף. זאת אומרת שאפשר ליצור פריסות חדשות ופריסות אישיות משלכם, אופן ייחודי שבו אתם מארגנים את הקלפים בעת הפתיחה, ולהעניק משמעות לכל מיקום וליחסים בין הקלפים. כך, האפשרות לעבוד עם קלפי הטארוט היא בעצם אינסופית והיא יצירתית מאוד. נוסף על כך, אפשר לפתוח לגבי אותה שאלה כמה פריסות שונות, כדי לקבל זוויות שונות להבין את המצב ולהסיק מתוכו מסקנות באופן שלם יותר. באופן הזה נוכל להבין לא רק אם נכון לנו או לא נכון לנו, אלא גם למה, איך, איך להימנע בעתיד ממצב דומה, מה שורש העניין, איך אנחנו מושפעים מהסביבה ואפילו מה הקשר להורים שלנו או לילדינו ביחס לאותו נושא – אם נרצה. הכול תלוי בפריסה ובפענוח שלה.


דירוג

תגובה אחת בדף “פריסת קלפי טארוט

  1. מיכלי הגיב:

    הכי חשוב בפריסה זה המיקום של הקלפים והיחסים ביניהם, וגם הפרשנות של הקורא בקלפים. לא כדאי ללכת לאנשים שליליים או כאלה שחורצים גורלות… אפשר להשתמש בטארוט גם אחרת ואפשר תמיד לפרש אותם לטובה ולעזור לאדם לצמוח מהקריאה והפרשנות…

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה