שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

פירוש שמות

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דרך מהירה ומוכחת למצוא פירוש שמות שונים בצעדים ספורים
פירוש שמות הוא דבר משמעותי בצמתים שונים בחיינו – אם אנחנו מחפשים שם לבננו או לבתנו שזה עתה נולדו, אם אנחנו מעוניינים להחליף שם או להוסיף שם, ואפילו כאשר אישה מתחתנת ומשנה את שם משפחתה לשם המשפחה של בעלה הטרי, או כאשר אנחנו מחפשים את שורשינו המשפחתיים. איך זה משפיע ומאין הם באים? מה בעצם הפירושים והמשמעויות של שמות שונים?

על פי אסכולות שונות, שמו של אדם הוא בעל משמעות גדולה לחייו – החל מהצליל שלו, דרך השאלה אם הוא ייחודי מאוד או רגיל מאוד, וכמובן – פירוש השם, כמו גם ערכו הנומרולוגי ומשמעויותיו לפי הקבלה – לכל אלה יכול להיות משקל כבד במהלך חייו של אדם.

פירוש שמות לבנים
שמות לבנים ניתן למצוא כיום במאגרים גדולים מקוונים, שמהם אפשר לקבל רעיונות. יש שמות רבים שאיננו יודעים את פירושיהם, ובמאגרים אלה נוכל למצוא את המידע הזה ולהבין אם שם שמוצא חן בעינינו הוא גם בעל משמעות שאנחנו מעוניינים שבננו יהיה מחובר אליה במהותו. הנומרולוגיה הקבלית מייחסת חשיבות רבה למשמעות השם כמהותו של האדם, ועל כן חשוב להבין אותה בטרם מחליטים סופית על שם לילדנו. נוסף על כך, במאגרים אלה נוכל למצוא גם את ערכו הנומרולוגי של השם ואפיון של אנשים הנושאים את אותו ערך הנומרולוגי.

פירוש שמות
פירוש שמות לבנות
פירוש שמות לבנות גם הוא מצוי כיום במגוון מאגרים און ליין, ובהם נוכל לקבל רעיונות לשמות מקוריים לבנות, כמו גם להבין איזו אנרגיה נושא כל אחד מהשמות. על פי חכמת הקבלה, באופן כללי לא מומלץ לתת לבנות שמות של בנים, ועל כן כדאי להבין אילו שמות מתאימים יותר לבנות. מתוך הבנת פירוש השמות החביבים עלינו והקריאה על אודות המאפיינים של ילדות הנקראות בשם זה, יקל עלינו לבחור שם מתאים והולם. פירוש השם גם מתקשר לאופי הילדה.

פירוש שמות משפחה
בשונה משמות פרטיים, שאותם בוחרים כאשר הילד או הילדה נולדים, שמות משפחה הם סיפור שלם, בעל היסטוריה ושורשים. שמות משפחה מתגלגלים במהלך שנים; לעתים הם נשארים זהים למקורם ולעתים הם עוברים גלגולים שונים – בהתאם לתקופות ולמקומות שבהם חיו בני המשפחה לאורך הדורות. כיום קל יחסית לאתר פירוש של שמות משפחה, ואף ניתן למצוא מידע רב על אודות ענפים שלמים בשמות המשפחה היהודיים והישראלים, כולל השתלשלותם האפשרית במהלך השנים. קיים מידע פשוט על אודות פירוש שם המשפחה המסוים, וכן קיימים אתרים שבהם ניתן למצוא את מקור השם בשפת המקור, ואף את המקומות שבהם היה נפוץ. מידע על אודות שמות משפחה יכול לסייע לאלו המחפשים את שורשיהם המשפחתיים או מעוניינים להבין לאילו קהילות השתייכו אבות אבותיהם ואף במה עסקו. מעניין לציין כי רבים משמות המשפחה – בכל התפוצות – מקורם בעיסוק המשפחתי של אותה משפחה או של אותו שבט, אך חלקם התגלגלו ועוּברתו עם השנים וחלקם נשארו מקוריים.


דירוג

תגובה אחת בדף “פירוש שמות

  1. לירון הגיב:

    יש היום באמת מילונים מאוד עשירים באינטרנט שאפשר למצוא בהם כמעט כל שם שתעלו על דעתכם. אבל לדעתי כשבוחרים שם בין אם זה להחליף ובין אם זה לתינוק חדש, כדאי להתייעץ עם מישהו שבאמת מבין בזה. אחרי הכול, שם זאת המהות של האדם לדעתי…

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה