שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

עין הרע – האם באמת יש כזה דבר?

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

עין הרע – האם באמת יש כזה דבר? הכול על המונח הידוע
מייחסים לו כוח, נזהרים ממנו, מתגוננים מפניו ונזהרים מלדבר עליו בגלוי; מה הוא הכוח הנקרא עין הרע? אילו השפעות מייחסים לו והאם הוא באמת קיים? והאם אפשר לדעת אם יש עליכם עין הרע או לא?

"עין הרע" הוא הכינוי הרווח למצב שבו אדם נפגע מכוונותיו או מרגשותיו של אדם אחר, והשפעה זו מיוחסת בעיקר לקנאה. על פי אמונה זו, כאשר אדם מקנא באדם אחר או בדבר מסוים שיש לו – האדם שמקנאים בו עלול להיפגע מעין הרע. בפשוטו, הכוונה היא לשיבוש במהלכי החיים או בזרימה האנרגטית של דברים מסוימים בחייו של אדם. דוגמה פשוטה, אם מישהו מקנא בחברו על מכוניתו החדשה – במובן שהוא רוצה שהמכונית הזו תהיה שלו ולחברו לא תהיה מכונית כזו – הוא עלול לפגוע בו בעין הרע ולהזיק לחבר או למכוניתו, או לשניהם גם יחד. במקרה של הדוגמה, ההשפעה של עין הרע עלולה להיות שהמכונית תיגנב זמן קצר לאחר שנקנתה, שהחבר יעשה תאונה והמכונית תיהרס וכדומה.

איך זה יכול להיות?
בתרבויות רבות יש התייחסות לעין הרע; הדבר נעוץ בהשפעות האנרגטיות העוברות בין אנשים, השפעות שאיננו חשים אותן בזמן שהן מתרחשות, אך יש להן יכולת לשנות את המציאות שלנו. על פי הקבלה, העיניים הן הקשר לספירת החכמה ולכן הן בעלות תשדורת אנרגטית עצומה (למשל, זו הסיבה שחרדים אינם מסתכלים ב"דברי תועבה" או שאינם מסתכלים בעיניה של אישה – משום שהמבט עצמו מביא לחיבור, להתקשרות לדבר שבו הסתכלנו). לפיכך, העיניים יכולות להעביר תשדורת אנרגטית שעלולה לחבל בדבר שבו אנו מסתכלים. מובן שאם המחשבות והכוונות שלנו נקיות – כלומר, אינן נגועות בקנאה או ברצון להזיק לזולתנו או לגרוע ממנו – לא תהיה למבט כל השפעה. באותו אופן עובדים הרגשות שלנו; הם בעלי יכולת להתקשר לדברים שלגביהם אנו מרגישים רגשות חזקים בעיקר, ולהשפיע עליהם, להתערב במהלך הטבעי שלהם.

עין הרע
אילו השפעות מייחסים לעין הרע?
על פי האמונות, עין הרע יכולה להיות אשמה במגוון של מצבים לא נעימים ואף מזיקים; החל ממחלות ופגיעות גופניות ואסתטיות מסוגים שונים, דרך נזקים לרכוש, המשך בבעיות כלכליות וקשיים בפרנסה ועד אסונות קשים.

כדאי לדעת עוד
חשוב לדעת שעין הרע יכולה להיגרם גם על ידי האדם עצמו – על ידי כך שהוא מתפאר או מתרברב בדברים שבהם זכה, או על ידי כך שהוא מבקש לעצמו עוד כאשר יש לו שפע די צורכו. נוסף על כך, מקובל לחשוב שאנשים מפורסמים חשופים יותר לפגיעת עין הרע, שכן חייהם ומעשיהם גלויים לעיני ציבור רחב של אנשים, ולא כולם שוחרי טובתם. גם על תינוקות נהוג לשמור היטב מפני עין הרע, וזאת משום שהם חשופים אנרגטית וסופגים השפעות בצורה ישירה יותר מאדם מבוגר, שכן ההגנות שלהם עדיין אינן פעילות.


דירוג

1 thoughts on “עין הרע – האם באמת יש כזה דבר?

  1. גילה הגיב:

    טוב, נו… הכול הרי אנרגיה. מי שלא מבין את זה בטח מאוד קשה לו בחיים… צריך לא להיות בפוקוס יותר מדי על שום דבר, תכלס. תמיד לחפש איזון ולשאוף להיות שמחים בחלקנו. לא ככה?

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה