שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

עזרה לחולים – גם במחלות קשות! זה אפשרי

עזרה לחולים – גם במחלות קשות! זה אפשרי
בזמנו עבדתי בבית החולים רמב"ם במשך כמה וכמה שנים, במחלקת אונקולוגיה. אני מאמינה גדולה בקשר בין הגוף לנפש, ואני יודעת כיום בוודאות – שאם אנחנו נותנים לנפש את מה שהיא צריכה, את המקום שהיא צריכה – הגוף שלנו משתף פעולה איתה והוא מושפע באופן דרמטי.

הגוף כראי הנפש
כל מה שבא לידי ביטוי בגוף שלנו, הוא בעצם דברים שהיו קודם בנפש שלנו, ולא קיבלו מקום, לא קיבלו התייחסות, לא קיבלו את היחס הנכון, או שהם דברים שפשוט התעלמנו מהם! הכול בא לידי ביטוי בגוף בסופו של דבר.

מה שעשיתי בבית החולים רמב"ם היה לבקר אצל החולים במחלקות הקשות ביותר, ולטפל בהם. דיברתי איתם המון, עשיתי איתם שיחות פסיכותרפיסטיות עמוקות שמגיעות לרבדים שקשה לדמיין אותם אפילו, עשיתי להם רייקי והילינג, דיברתי עם אנשים נוספים במחלקה, לפעמים גם עם המשפחות שלהם ועם האנשים שביקרו אצל החולים (ברשותם, כמובן), וניסיתי להוציא אותם מכל מיני מצבים קשים מאוד.

גידולים שהתכווצו ואפילו נעלמו!
כתוצאה מכך, לאורך זמן, הגידולים אצל חלק מהחולים התכווצו, ואצל חלקם אפילו נעלמו… הרופאים לא האמינו! זה היה פשוט מדהים. אותי זה לא הפתיע, אבל אני חייבת לציין שזה פלא בעיניי כל פעם מחדש, שלא לדבר על הזכות הגדולה שנפלה בחלקי במתנה הזאת, של הריפוי ושל התקשור, וביכולת לסייע לאנשים, לעזור להם להאמין מחדש בעצמם וביכולות שלהם.

הייתה גם אישה שהגיעה אלי באופן עצמאי כשהיא שמעה שאני מטפלת גם בחולי סרטן, אני לא יודעת איך היא שמעה עלי, וגם עזרתי לה מאוד. היא הגיעה אלי עם גוש מאוד גדול, שבמהלך הטיפולים שלנו והעבודה שלנו יחד, הפך להיות גוש קטן – ממש פוליפ. הרופאים רצו להוציא לה את זה, ובסוף, כשהם עשו בדיקות לקראת ההוצאה, הם היו בהלם מוחלט מהעובדה שהבדיקות העידו על כך שהגידול הסרטני נסוג כמעט לגמרי.

מה שהבטן אומרת לנו, בשקט בשקט, בלילה מאוחר
הכול הוא עבודה של הנפש. ברגע שהנפש רגועה ועושה עבודה עם עצמה, היא מבינה אם אנחנו מקשיבים לאינטואיציה שלנו – לבטן, ולא לראש. הראש הוא האגו שלנו, ואם אנחנו נקשיב לראש – נקבל דברים לא טובים. אם נלך לפי מה שהבטן שלנו אומרת לנו – בשקט בשקט, בלילה מאוחר – נקבל דברים טובים. ותמיד יש הסחות מהאמת הפנימית הזאת, אבל מישהו יכול לעזור לכם להסיט את ההסחות האלה ולהתחבר לאמת הפנימית שלכם, לאינטואיציה, למה שהנפש שלכם באמת מבקשת מכם.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה