שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

נומרולוגיה קבלית

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

נומרולוגיה קבלית – כל הסודות טמונים בשמו של האדם
האם אפשר לדעת את גורלו של אדם על פי שמו? מה טומן בחובו השם מלבד המשמעות המילולית שלו? איזו חשיבות יש לסדר האותיות ואיך כל זה קשור למספרים? טעימה מנומרולוגיה קבלית.
בנומרולוגיה הקבלית, כמו בנומרולוגיה המערבית, לכל אות יש ערך. גימטריה היא דבר מוכר ביהדות, היא מופיעה הן במדרשים והן בתורת הסוד, וכאן – בנומרולוגיה, משתמשים באותה גימטריה כדי לתרגם את האותיות למספרים. ייחודה של הנומרולוגיה הקבלית הוא שהיא מקושרת לעולם היהדות, לסמלים ולערכים מתוכו, ובאמצעותם מפרשים את המשמעויות של כל אחת מהספרות.

שמו של אדם
גם בנומרולוגיה הקבלית מתייחסים לתאריך לידתו של אדם ואף עושים שימוש בתאריך הלידה העברי (שכן הוא כולו אותיות-אותיות), אך עיקר המשקל נעוץ בניתוחים השונים לשמו של אדם.
על פי תורת הקבלה, לשמו של אדם יש משמעות רבה מאוד בחייו, והוא בעצם מין "צופן", קוד או מפתח – למהותו השלמה של אדם, למהלך חייו, לשליחותו, לגורלו, וכן לאתגרים ולמעלות שהוא מביא עמו. על פי הקבלה, שמו של אדם הוא המהות שלו בגלגול הנוכחי, וככזה, הוא מקושר הן לנשמה שלו והן לנפש שלו – הן לשליחות והן לתיקון.

נומרולוגיה קבלית
מאפיינים לניתוח לפי הנומרולוגיה הקבלית
בנומרולוגיה הקבלית מייחסים, מלבד הערך המספרי, גם יסוד טבעי לכל אות (אדמה, מים, אוויר או אש), חודש מחודשי השנה, תכונה, מזל אסטרולוגי ומאפיינים, לעתים מקשרים אותן גם לפרשות השבוע השונות. נוסף על כך, למיקום של כל אחת מן האותיות בשם יש משמעות מסוימת, וממנו אפשר להסיק מסקנות עמוקות לגבי אופן התנהלותו של האדם בגלגול הזה, צרכיו, אופן הנתינה שלו, דרך התקשורת שלו ועוד. מובן שגם סכום הספרות הכולל של שם האדם הוא משמעותי. גם כאן, כל ספרה מאופיינת בתכונות המיוחסות לה, במקצועות ובעיסוקים המתאימים לה, בנטיות לבה ובדברים שנועדה להעניק בעולם, כמו גם בסוגי הקשרים המתאימים לה. נהוג לייחס חשיבות מכרעת לאות הראשונה בשמו של אדם, שכן ממנה הכול מתחיל ואחריה נמשכים מעשיו והתנהגותו של אדם. לפיכך היא נחשבת למשמעותית ביותר בקביעת גורלו ושליחותו בגלגול הזה.

על קוצו של יו"ד
עוד על פי הנומרולוגיה הקבלית ועל פי הקבלה בכלל, האותיות הן בעלות כוח מאגי – כוח יצירה של ממש, ועל פי האמונה, הן אלה שבאמצעותן ברא אלוהים את העולם כולו. כלומר, על פי תורת הקבלה, לכל אות יש אנרגיית יצירה משלה, יכולת לשנות את האנרגיה הכוללת של האדם, להעניק איזון או להפר איזון. לא לחינם קיים הביטוי "על קוצו של יו"ד" – שכוונתו היא שלפעמים י' אחת קטנה יכולה לחולל שינוי משמעותי, לכאן או לכאן. לפיכך, הנומרולוגיה הקבלית משמשת גם בעת בחירת שם, בעת הוספת שם או שינוי שם שמטרתם פתיחת נתיבי גורל בריאים ורצויים יותר לאדם (כמו לעתים בעת מחלה, לצורכי זיווג או שלום בית וכדומה).


דירוג

תגובה אחת בדף “נומרולוגיה קבלית

  1. רותי הגיב:

    אנחנו התייעצנו לא מזמן, כשהבן שלנו נולד, עם נומרולוגית קבלית. אני מאוד ממליצה על השיטה. היא חשפה בפנינו דברים שבכלל לא חשבנו עליהם ועזרה לנו לבחור טוב יותר ומתוך הסתכלות על התמונה השלמה. וכל זה תוך כדי כבוד לאינטואיציה ולמשיכה הטבעית שלנו. אני חושבת ששם של אדם זה דבר כל כך חשוב, שעדיף להתייעץ…

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט