שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

נומרולוגיה אונליין


דירוג

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

אם אתם נמצאים בצומת ומתלבטים, כדאי שתבדקו קצת יותר מה אומרים המספרים – נומרולוגיה אונליין
נומרולוגיה אונליין מאפשרת לכם לקבל תשובות מיידיות, מעמיקות וחשובות, ומידע שלא הייתם יכולים להגיע אליו בדרך אחרת. תורת הנומרולוגיה תחשוף בפניכם את התשובות המלאות לגבי כל התלבטות שלכם, כאן ועכשיו.
רבים מאיתנו כבר מכירים את הנומרולוגיה כיום, ומשתמשים בה לצורך קבלת החלטות – לפחות בצמתים חשובים בחיים. למי שלא מכיר, נספר כי הנומרולוגיה היא תורת המספרים, ובאמצעותה אפשר להסיק מסקנות לגבי האפיון של כל יום, של כל אדם ושל כל שילוב.

נומרולוגיה אונליין – מידע זמין ומיידי
כיום הפכה הנומרולוגיה נפוצה מאוד, וברשת ניתן למצוא מידע רב על אודותיה. החל מדרכי החישוב ועד התאמות נומרולוגיות מסוגים שונים, דרך המשמעות המלאה של כל ספרה. אחד הכלים הקלים ביותר לשימוש שמוצעים לנו כיום הוא המחשבון הנומרולוגי. מחשבונים אלה מוצעים במגוון צורות ולגבי שאלות שונות. בחלק מהם ניתן לחשב אופי של אדם על פי הנומרולוגיה, בחלקם ניתן לחשב את נתיב הגורל שלו ובחלקם ניתן לחשב התאמה זוגית – באחוזים או על פי שילוב בין הספרות של שני בני הזוג. המחשבונים הללו זמינים וקלים לשימוש, ועל פי רוב הם מספקים גם פרשנות בסיסית לגבי התשובות שהם מפיקים.

נומרולוגיה אונליין
ייעוץ נומרולוגי בטלפון
עם זאת, כאשר אנחנו עומדים בפני שאלה קריטית בחיינו וזקוקים לייעוץ מעמיק, כדאי שנבחר באופציה של מומחה לנומרולוגיה, שיוכל לתת לנו תשובות מפורטות ובעיקר – מיידיות. כיום יש אפשרות לשוחח טלפונית עם נומרולוגים מומחים שאותם אפשר למצוא אונליין, ולקבל התייחסות למקרה האישי שלנו, מתוך הפרטים המלאים שניתן לנומרולוג. באופן הזה, הוא מקבל מאיתנו את תאריך הלידה שלנו בשילוב שמנו, ויוצר מפה נומרולוגית המורכבת משניהם ולעתים גם מנתונים נוספים – הנוגעים לשאלה שלנו. באמצעותה המפה הוא יודע להשיב לנו על השאלה המטרידה אותנו. כמו כל ייעוץ מקצועי, גם שירות זה ניתן בתשלום בדרך כלל. היתרון הגדול שלו הוא שניתן לקבל ייעוץ נומרולוגי בטלפון בכל שעה משעות היום והלילה.

למי זה מתאים?
נומרולוגיה אונליין יכולה להתאים לכל אחד מאיתנו בכל זמן. בין אם אתם עומדים לצאת לפגישה עסקית ומבקשים לבדוק את משמעותו הנומרולוגית של היום שבו היא מתבצעת, בין אם קבעתם דייט ראשון ואתם רוצים לדעת קצת יותר על מי שאתם עומדים להיפגש איתו, ובין אם אתם מתלבטים למתי לקבוע אירוע חשוב בחייכם – כמו מעבר דירה או הליך רפואי. בכל אחת מהנקודות הללו, כמו גם בנקודות רבות נוספות – בכל רגע שבו אתם צריכים לקבל החלטה חשובה ומיידית ומבקשים לקבל מידע נוסף, התייעצות מזווית אחרת – כדאי להשתמש באפשרות לנומרולוגיה אונליין. באופן זה תוכלו לקבל תשובות ישירות, מהימנות וספציפיות – כאלה שמביאות בחשבון את כל הנתונים הנוגעים לאירוע ולמשתתפים בו, ומעניקות לכם את התשובות המעמיקות ביותר על פי תורת הנומרולוגיה.


דירוג

תגובה אחת בדף “נומרולוגיה אונליין

  1. יעלי הגיב:

    הרי מלא אנשים היום מכורים לנומרולוגיה אונליין שפותחים לבד, אז למה שלא תודו בזה? חחח וברור שלדברים חשובים מאוד עדיף להתייעץ עם מישהו שמבין בזה ממש וזה המקצוע שלו. יש נומרולוגים מדהימים שממש יכולים להגיד לכם מתי נכון לעשות מה ולגלות לכם דברים שאפילו לא חשבתם עליהם.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה