שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מפה אסטרולוגית

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

פלנטות, בתים, זוויות… מהי מפה אסטרולוגית?
לכל תאריך יש את הקסם שלו, האנרגיות שלו, הייחוד שלו, החד-פעמיות שלו, החוזקות והאתגרים שלו – כל אלה ועוד מתבטאים במפה אסטרולוגית.
רובנו כבר מכירים את המונחים הורוסקופ, אסטרולוגיה ומזלות, אבל לא כולנו יודעים שהכלי המרכזי באסטרולוגיה הוא המפה האסטרולוגית. למעשה, בלעדיה אי אפשר ליצור תחזית אסטרולוגית, משום שהיא זו שמציגה את מפת השמים והיחסים בהם, לזמן המסוים שאותו בודקים ולגבי האדם או המקום שבעבורם מכינים את המפה.

ממה בנויה המפה האסטרולוגית?
מדובר בשרטוט גרפי שכיום נוצר באמצעות תוכנות המיועדות לכך ומבצעות את כל החישובים (קודם לכן אסטרולוגים יצרו אותו ידנית, באמצעות חישובים רבים ומורכבים); בשרטוט זה מוצגות הפלנטות המרכזיות ומיקומיהן במזלות אצל אותו אדם. במפה יוצגו גם הזוויות של הכוכבים, יחסיהם וההשפעות בין הכוכבים במזלות השונים אצל אותו אדם, וכן הבתים ומיקומי הפלנטות בבתים אצלו. לכל הגורמים הללו, המובאים כאן בקיצור נמרץ בלבד, יש השפעות אלה על אלה, ויחד הם יוצרים את המפה האסטרולוגית הספציפית המדויקת והייחודית מאוד לכל דבר שבו היא עוסקת.

איך אפשר לקרוא את זה?
אסטרולוגים מומחים יודעים להבין את כל הדקויות של המפה ולשלב בין המורכבויות של כל היחסים המוצגים בתוכה – על הפרשנות של כל אחד מהם ועל השילוב ביניהם לצורך יצירת מסקנות שלמות. זאת אומרת, אסטרולוג יודע להפיק מתוך המפה מסקנות ותובנות לגבי אופיו של אדם, תכונותיו המולדות, מסלול החיים הצפוי לו בשלבים שונים, הפוטנציאלים בתחומים השונים, משברים צפויים, קשיים ואתגרים, מצב בריאותי, אפשרויות כלכליות, מפתחות ואתגרים בתחום היחסים הבין אישיים, ועוד ועוד.
מתוך כך, ניתן להבין כי מפה אסטרולוגית היא כלי רב עוצמה לגילוי נקודות שאיננו מודעים אליהן בחיינו, כלי שעשוי לסייע רבות במערכות יחסים ובהחלטות חשובות בחיים, ואף בפיתוח המודעות העצמית וההתפתחות האישית.

מפה אסטרולוגית
הורוסקופ אישי
המפה האישית, הידועה גם בשם הורוסקופ אישי, היא מפה המפרטת את מצב הכוכבים בשמים ברגע היוולדו של אדם מסוים, והיא נחשבת למפה מקיפה ביותר – כזו שבאמצעותה ניתן לשפוך אור על כל הנושאים שהוזכרו קודם, בחייו של אדם מסוים.

מפות אסטרולוגיות נוספות
עם זאת, כפי שניתן להבין, מפה אסטרולוגית יכולה להתמקד בתחום מסוים אצל אדם מסוים, וניתן אף להכין מפה למדינה. כמו כן, אפשר לבדוק התאמה זוגית או עסקית – או כל תחום אחר של מערכות יחסים, באמצעות הכנת מפה הכוללת את הנתונים של אלה המעוניינים במערכת היחסים. באופן זה, אפשר להיעזר בה בצמתים חשובים בחיים, למשל כאשר אנו מעוניינים לדעת אם לזוגיות מסוימת יש פוטנציאל טוב להצליח, כאשר אנחנו מעוניינים להכניס שותף לעסק הפרטי שלנו ואף כאשר אנחנו נמצאים במשבר עם אחד הילדים שלנו, לדוגמה. בעזרת המפה נוכל לדעת כיצד נכון לנו לפעול מול אותו אדם, איפה נמצא את שיתוף הפעולה בינינו והיכן תמיד יהיו נקודות של מחלוקת – ולבחור ממקום מודע יותר.


דירוג

2 thoughts on “מפה אסטרולוגית

  1. רונית הגיב:

    מפה אסטרולוגית זה דבר חזק… הייתי לא מזמן אצל אסטרולוגית שהכינה לי מפה כזאת, פעם ראשונה בחיים, וזה מדהים. רואים שם דברים מדויקים ממש. אני עדיין לא מבינה בדיוק איך זה עובד אבל אני יכולה להעיד שהפרשנות של כל המפגשים בין הבתים והכוכבים וכל זה, ממש העלתה את כל המאפיינים הכי דקים שלי. חוץ מזה, באמת אפשר לאפיין תקופות בחיים שמתאימות לכל מיני דברים, היא אמנם אמרה לי דברים לעתיד אבל ראיתי הוכחות לפי תקופות שהיא שאלה עליהן אם קרו בהן דברים מסוימים, והם אכן קרו. לדעתי שווה לכל אחד לפחות פעם בחיים לחוות את זה.

  2. שחר הגיב:

    מי שנולד ב22.2 מה המזל שלו?

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה