שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מירי אור

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
מירי אור
מירי אור
זמין/ה לשיחה


מירי אור היא נומרולוגית, אסטרולוגית ומאמנת רוחנית. את דרכה המקצועית החלה בעולם החינוך, וסיימה בהצטיינות תואר ראשון בתחום. בעקבות אירועים אישיים הובילה אותה דרכה של מירי לעולם הרוח והמיסטיקה, באמצעות חברה קרובה. את התפתחותה ועיסוקה בתחום זה החלה עם הנומרולוגיה, ועברה מסלול התפתחות מקיף ושלם שחלקו היה אוטודידקטי וחלקו נעשה באמצעות הוראת עמיתים (לימוד משותף). אט אט החלה מירי אור לעסוק באופן מקצועי בתחום והקימה את המותג שלה, שאותו היא ממשיכה לשכלל ולפתח כל העת.

תחומי העיסוק של מירי אור
מירי אור עוסקת בנומרולוגיה, באסטרולוגיה, באימון אישי, בקבלה ובייעוץ רוחני משולב. למעשה, בעבודתה היא בדרך כלל משלבת בין כל התחומים הללו. במהלך שנות עבודתה היא פיתחה שיטה לעבודה משוכללת באמצעות הנומרולוגיה המערבית בשילוב עם הקבלה; היא מתחילה מפגש באמצעות ניתוח נומרולוגי ובניית מפה נומרולוגית רגילה, שבה מאבחנים את הפסגות, את השנה האישית, את החוזקות ואת האתגרים העומדים בפני האדם, ובשלב שלאחר מכן היא מפענחת את שמו על פי הקבלה, בדרך ייחודית משלה, ומשלבת את המידע הזה עם המידע הנומרולוגי הסטנדרטי יותר שקיבלה. לדבריה, בדרך זו אפשר לעשות סינתזה מעמיקה ולגלות את השילוב בין הקבלה, לנומרולוגיה ואפילו לאסטרולוגיה, וממש לקבל הנחיות מדויקות בעבור אותו אדם באשר לשנים המתאימות לו לעיסוק בתחומים שונים, באופן ספציפי ביותר. וכאמור, בשילוב עם יתר הנתונים, התמונה המתקבלת היא מפורטת להפליא.

ייחודה של מירי אור
מלבד התמחותה והשילובים המוזכרים לעיל, מירי אור אף משתמשת בקלפים ייחודיים המכונים קלפי "חותם המגן" – קלפי סגולה לריפוי, ברכה והגנה בהשראה יהודית; היא מסבירה כי אלו קלפי אימון, קלפים אנרגטיים המסייעים לאדם להבין היכן הוא נמצא, מה חסר ומה יש, ואילו איזונים צריך להשיב אליו. ההסתייעות בקלפים נעשית באופן שבו פותחים שלושה קלפים, הקלף המרכזי הוא הקלף שמוסר את המסר העיקרי ושני הקלפים שלצדדיו מבהירים מה היא הדרך להגיע למימוש המסר ולהגשמתו. מירי מסבירה כי בקלפים מצויות הן התובנות לעניין הדרוש ריפוי או איזון – והן ברכות התומכות באדם כדי להגשים את העניין. היא מדגישה כי במקרה שבו הייעוץ מתבצע בפגישה פנים אל פנים, הלקוח עצמו מוציא את הקלפים, ובמקרים שבהם הייעוץ נעשה באמצעות הטלפון – היא שולפת בעבורו את הקלפים. מירי מספרת עוד, כי לעתים בעת הייעוץ דמותה של אמה מופיעה לנגד עיניה ומהווה עבורה השראה רוחנית ורגשית לעבודתה.
מלבד הייעוץ האישי, אפשר להזמין את מירי לערבי תוכן בנושאי המיסטיקה שבהם היא עוסקת, למגוון רחב של אירועים.

טיפ לפני יצירת קשר
אור מדגישה כי היא מאמינה גדולה ביכולותיו של האדם, ומדגישה עוד כי כאשר היא מייעצת היא אמנם יכולה להגיד למטופל את הפוטנציאל של הדברים כפי שהוא עולה מתוך הכלים שבהם היא משתמשת – אך מימושם תלוי אך ורק באדם עצמו, בעשייתו ובצעדים שהוא בוחר לעשות בתוך חייו, הלכה למעשה.
אפשר להתייעץ עם מירי אור בפגישה פנים אל פנים או בטלפון. כמו כן, אפשר לקבל ממנה ייעוץ באמצעות המייל. באופן זה, אפשר ליצור עמה קשר מכל הארץ ואין צורך לכתת רגליים. אור מדגישה עוד כי בכל הקשור למפות אסטרולוגיות, דרושה לה שעת לידה מדויקת (מלבד תאריך הלידה ומקום הלידה, כמובן), ובמקרה שאין שעת לידה היא אינה מכינה מפה אסטרולוגית, אלא עובדת באמצעות הנומרולוגיה ויתר הכלים שברשותה.

יצירת קשר
האתר האישי https://sites.google.com/site/mirior37

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
מירי אור אסטרולוגית
מירי אור אסטרולוגית
זמין/ה לשיחה


דירוג

4 thoughts on “מירי אור

 1. אברהם הגיב:

  מיריאור, תודה לך על השירות הנהדר המקצועי והמאוד מעמיק ואני מאוד מודה לך על ההשקעה ושעזרת לי בתקופה של חוסר ודאות ואני מאחל לך הצלחה רבה ותמשיכי כך.

 2. חגית הגיב:

  מיריאור הקסומה נתנה לי ייעוץ מדהים! היא הייתה סבלנית ,נעימה והכי חשוב מציאותית!

 3. אתי הגיב:

  בס"ד
  מירי אור המקסימה והמיוחדת, אני חייבת להודות לך מעומק נשמתי. אנחנו חברות זה מספר שנים ומיד היה בינינו יחס של אהדה וכבוד, ובתחילת דרכינו כחברות לפייס יצא לנו להכיר אחת את השניה בקווים השיגרתיים של ההיכרות.
  לפני ימים אחדים יצרנו קשר באקראי מתוך התעניינות רגילה של התעניינות אחת בשניה הרגשת בקולי שיש לי משהו שמציק ושאלת בעדינות אם זה נכון שאת מרגישה אותי. הסכמתי עם ההרגשה שלך ואפילו קלעת לנושא שהטריד אותי.הצעת לי את שירותייך והסכמתי לשמוע מה אפשר לעשות ולכוון אותי לדרך הנכונה,הקשבתי לך בהנאה מרובה כי כל מילה שאמרת לי הייתה כל כך מדוייקת שנשארתי ללא מילים. על כן אני רוצה מאוד להודות לך, ולפרגן על קולך העדין המיוחד והמרגיע. מסתבר שהכל זה מלמעלה כי לעולם לא נדע מי המלאך הזה שפתאום יופיע ברגע הנכון עד שנפגוש אותו בדרך הכי מפתיעה. מאחלת לך הצלחה גדולה מאוד ורבה גם בעבודת הקודש שאת עושה וגם בכל תחומי החיים.

 4. מירי אור הגיב:

  שלום לכם יקירים למעוניינים ביעוץ צרו איתי קשר

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה