שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מיסטיקנים מומלצים

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מיסטיקנים מומלצים: טיפים לחיפוש ולבחירה
הרשת מוצפת כיום במידע על אודות מיסטיקנים מסוגים שונים; כל אחד מציג את עצמו באור החיובי ביותר, אך לא אחת אנחנו שומעים על סיפורים לאו דווקא חיוביים, בלשון המעטה, בעיקר בתחום הזה, שבו ניתן להתחזות לאיש רוח גם כאשר אינך כזה. איך נדע מי הם המיסטיקנים המומלצים?

רבים מאיתנו פונים כיום לעזרתם של מיסטיקנים מסוגים שונים לקבלת עזרה. בכל מקום שבו מפרסמים מובטחות לנו הבטחות על החזרת בריאות, על השבת אבדות, על מציאת אהבה וזיווגים שמימיים, על פרנסה בשפע וחיבור לכוחות עליונים. הכול טוב ויפה ומובן שמטרתו של מאמר זה אינה לקטרג על העניין עצמו. עם זאת, מפאת שפע המידע, הפרסומים והמתקשרים – אדם מן היישוב עלול ללכת לאיבוד אם לא יניח לעצמו כמה אבני יסוד בבחירתו את המיסטיקנים שאליהם הוא פונה. אז מה עושים?

לא חוסכים במאמצים
ראשית כול, ככל שהדבר נוגע לחייכם האישיים, לבריאותכם הנפשית והרגשית ולעצות שאתם מקבלים מאנשים שאינכם מכירים – לעולם לא כדאי לחסוך מאמצים בשלב החיפוש.
מומלץ להיכנס לרשת ולשוטט בין הפרסומים והפורומים השונים. יש באמת המון מידע כיום – החל מפורטלי תוכן שבהם מפורסמים מיסטיקנים שונים, דרך אתרים שנועדו לפרסום בלבד ופורומים שבהם מיסטיקנים נותנים עצות לכותבים ועד פורומים שבהם לא שותפים המיסטיקנים עצמם ויש בהם עצות של לקוחות מרוצים ולא מרוצים. מומלץ מאוד לחקור ולבדוק, לקרוא ולהתרשם. ברגע שתאתרו כמה שמות שנראים לכם אמינים, זה השלב להיכנס ולקרוא לעומק על אותם מיסטיקנים באופן ספציפי. תוכלו למצוא מידע על אודותיהם באתרים האישיים שלהם, לקרוא לעומק המלצות עליהם ובמקרה הצורך אף ליצור קשר עם מישהו שהמליץ עליהם ולבדוק את המלצתו.

מיסטיקנים מומלצים
מהפן האישי
אפשרות טובה נוספת היא דווקא ללכת בדרך ההפוכה – לא לטבוע בים המידע וממנו לנסות לדלות את המיסטיקן המועדף עליכם, אלא לברר בסביבתכם האישית, במעגלים הראשונים והחוצה מהם, אם מישהו מכיר מיסטיקן מומלץ. כך תוכלו לקבל המלצה מהימנה ממקור ראשון, מאדם שהתנסה בחוויה ואתם יכולים לדבר איתו ישירות.

עניין של התאמה
בד בבד, מעבר למקצועיות של האדם ולרזומה שלו, שאמור להיות מפורסם באתר שלו, במקרה של ייעוץ בתחומי המיסטיקה חשוב מאוד שתהיה התאמה אישית. כלומר, לבחור במטפל שאתם אוהבים את השיטה שבאמצעותה הוא מטפל ושאתם גם מתחברים לאישיות שלו, לסגנון האישי. לדוגמה, יש מטפלים רכים יותר ומטפלים קשוחים יותר, יש מטפלים שנותנים ייעוץ רק און ליין או בטלפון ויש כאלה שאינם מוכנים לשמוע על אופציה שאיננה פגישה אישית.

כך, בין אם תבחרו במתקשר, בנומרולוג, באסטרולוג או בכל ייעוץ מיסטי מסוג אחר – השתדלו למנוע מעצמכם עוגמת נפש ולבדוק היטב במי אתם בוחרים. כאמור – מקצועיות, המלצות של אנשים אחרים, ומציאת חן… כולם חשובים באותה מידה, וככל ששלושת הקריטריונים הללו יתמלאו, החוויה והמסרים שתקבלו יהיו מותאמים יותר אליכם.


דירוג

תגובה אחת בדף “מיסטיקנים מומלצים

  1. רעות הגיב:

    סוף סוף מקום שממליץ להיזהר ולבחור טוב ואיך לעשות את זה. תודה על העצות, אני נכוויתי באופן אישי מכמה מיסטיקנים ואני שמחה שאתם אומרים להקשיב למה שמתאים לך וללכת עם מי שטוב לך ולא לחסוך מאמצים, זה מאוד חשוב ויכול למנוע הרבה כאב לב לאנשים. חלק מאלה שיש לכם פה אני מכירה והם סבבה… שיהיה בהצלחה לכולנו.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה