שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מחשבון נומרולוגיה

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מחשבון נומרולוגיה – מה הערך הנומרולוגי של יום הלידה שלכם? ושל שמכם?
לכל צירוף של מספרים בחיינו יש ערך נומרולוגי אחר, וכך גם לכל צירוף של אותיות המקושר אלינו – יש ערך נומרולוגי משלו. איך אפשר לדעת בקלות מה הם? על ידי שימוש במחשבון נומרולוגיה.
על פי תורת הנומרולוגיה, לכל אחד מן המספרים או האותיות בחיינו יש ערך נומרולוגי משלו. הערך הזה מבטא דבר מסוים לגבינו ולגבי היבטים בחיינו, ויכול לסייע לנו רבות בהיכרות עם עצמנו, עם זולתנו ובבחירות חשובות בחיינו.

מהו מחשבון נומרולוגיה?
כיום, יש לנו אפשרות לגלות את התשובות הנומרולוגיות הדרושות לנו בקלות ובמהירות. באתרים רבים ברשת קיימים מחשבוני נומרולוגיה מסוגים שונים; מדובר בתוכנה לחישוב, שמבצעת בעבורנו את החיבורים והסיכומים של המספרים השונים, על פי הנתונים שאנחנו מזינים לתוכה. במקום לחשב ולצמצם בעצמנו את הסכומים של שנת הלידה, או של השם ושם המשפחה יחד – אנחנו מזינים את הנתונים והמחשבון מחשב בעבורנו.

סוגי מחשבונים נומרולוגיים
לאור הפופולריות הגוברת של השימוש בנומרולוגיה ושל ההיכרות איתה, ניתן למצוא ברשת מחשבונים נומרולוגיים מסוגים שונים כיום. בין היתר, אפשר למצוא מחשבוני אופי, מחשבוני נתיב גורל, מחשבוני אישיות, מחשבונים להתאמה זוגית, מחשבונים לחישוב שמות לתינוקות, ועוד.

מחשבון נומרולוגיה
איך זה פועל?
מזינים לתוך המחשבון את הנתונים הדרושים – בחלק מהם נדרש תאריך לידה מלא ובחלק מהם נדרשים שם ושם משפחה, והמחשבון מחבר את הסכומים עד שמתקבלת תוצאה של ספרה אחת ואותה הוא מגיש למשתמש. במקרה של הזנת שמות, מובן שהמחשבון בנוי כך שהוא מבצע בעצמו את המרת האותיות למספרים – על פי הנומרולוגיה, ולאחר מכן מבצע את החישובים והסיכומים. כאשר מדובר בהתאמה זוגית, ישנם מחשבונים נומרולוגיים שמחשבים התאמה על פי תאריכי לידה וישנם מחשבונים נומרולוגיים שמחשבים התאמה על פי שם ושם משפחה של כל אחד מבני הזוג.

ומה לגבי הפרשנות?
מעבר לחישובים עצמם, השימוש במחשבונים לצורך ביצוע החישובים הנומרולוגיים גם חוסך לנו את הצורך לחפש את המשמעות הנומרולוגית לכל ספרה שקיבלנו. זאת אומרת, התוצאה הסופית שמגיש המחשבון למשתמש היא תוצאה מספרית – של ערך נומרולוגי, שלצדה נתונה גם הפרשנות של הערך הנומרולוגי. אם קיבלתי את התוצאה 8 בחישוב הנומרולוגי על פי תאריך הלידה שלי, אקבל לצדה גם את פירוש נתיב הגורל של הספרה 8 – על כל המשתמש ממנו. בחישובים זוגיים במחשבונים הנומרולוגיים, על פי רוב התוצאה מתקבלת באחוזי התאמה, או באמצעות בדיקת השילוב בין שני המספרים. כלומר, במקרה האחרון – נקבל את הערך הנומרולוגי שלנו ואת זה של בן הזוג שלגביו בדקנו, וכן את הפרשנות לאופן שבו שני המספרים הללו מבטאים קשר ביניהם.

באופן הזה נוכל לבדוק התאמה, לקבל תשובות לשאלות המטרידות אותנו ולהבין טוב יותר את עצמנו ואת הכיוון הנכון לנו בחיים ובכל שלב בהם, וכל זה בלחיצת כפתור בלבד.


דירוג

3 thoughts on “מחשבון נומרולוגיה

  1. דלית הגיב:

    תכלס המחשבונים האלה נחמדים לאללה אבל הם מאוד מאוד כלליים ודורשים הרבה מאוד זהירות בשימוש בהם. מאוד לא מומלץ לקבוע דברים משמעותיים לפי התוצאות שלהם. חבל שזאת האפשרות היחידה שיש בינתיים לנומרולוגיה עצמאית ברגע, למי שלא יודע אותה לעומק, וברור שהכי טוב פשוט ללכת למישהו שבאמת מבין בזה כדי לקבל עצה מהימנה.

  2. כרמית הגיב:

    שלום שמי כרמי בת 34 רוצה לדעת מתי יהיה לי זיווג?

  3. חגית הגיב:

    שמי חגית אני בת 45 ואני רוצה לדעת מתי תהיה לי זוגיות אמיתית

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט