שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מחשבון נומרולוגיה

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מחשבון נומרולוגיה – גלה את משמעות תאריך הלידה שלך
אחד הקסמים הגדולים של הנומרולוגיה, תורת המספרים, הוא שאפשר לקבל באמצעותה מידע על כל דבר (כמעט) הקיים בחייכם. האם כבר בדקתם מה משמעות הספרה של היום שבו נולדתם? כיצד תגלו באמצעות מחשבון נומרולוגיה את משמעות תאריך הלידה שלכם? הכול כאן.

הנומרולוגיה, תורת המספרים, מציעה לנו תורת חיים שלמה של משמעות לכל המספרים המופיעים בחיינו. החל ממספר הבית שבו אתם גרים, דרך מספר הדירה, שמכם ושם משפחתכם וכמובן – הבסיס – תאריך הלידה שלכם.

מחשבון נומרולוגיה מהו?
ברשת קיימות כיום תוכנות פשוטות מאוד לתפעול, המחשבות בעבורכם חישובים נומרולוגיים. שמן של התוכנות האלה הוא "מחשבוני נומרולוגיה". במחשבון נומרולוגיה, כל מה שעליכם לעשות הוא להזין את תאריך הלידה המלא שלכם וללחוץ על "חישוב", והמחשבון פורש בפניכם את התוצאה וגם את הפירוש שלה. נציין כי קיימים מחשבוני נומרולוגיה נוספים, כאלה שמחשבים את הנומרולוגיה של השם וכן מחשבוני זוגיות ואהבה המבוססים על הנומרולוגיה.

מה המשמעות של תאריך הלידה בנומרולוגיה?
תאריך הלידה הוא הבסיס לניתוח הנומרולוגי המקיף כולו. בין השאר, אפשר לנתח באמצעותו נתונים כגון אופיו של האדם, נתיב הגורל שלו, אילו מתנות קיבל ואילו אתגרים עומדים בפניו בחייו, מה המהות של ההתנהלות הטבעית שלו ואיך הוא מעדיף לעשות דברים, אילו אנשים מתאימים לו ביותר כשותפים לחיים, לעסקים וכן הלאה ואפילו מה התיקון שלו בגלגול הזה.

החישוב הראשוני עצמו נעשה אוטומטית כאמור על ידי מחשבון הנומרולוגיה, אך למען הידע הכללי שלכם, הוא מתבצע באמצעות חיבור הספרות של תאריך הלידה המלא, וצמצומן עד לקבלת ספרה אחת שבין 1 ל-9. למשל, אם ניקח את תאריך הלידה 15.2.1949, נחבר את כל הספרות המרכיבות אותו: 1+5+2+1+9+4+9 – נקבל את התוצאה 31. את התוצאה הזו נצמצם באותו אופן: 1+3 ונקבל את הספרה הסופית 4. כלומר, הספרה של האדם שנולד בתאריך הזה היא הספרה 4. זהו הערך הנומרולוגי של אותו אדם. המשמעות היא קודם כול שנתיב הגורל שלו הוא 4, והוא מאופיין בתכונות כגון מסגרתיות, יציבות, שמרנות יחסית והתמודדות עם מסגרות. חלק מהלימוד של האדם הזה הוא להבין שהוא צריך להיות בתוך מסגרת ממוסדת וללמוד כיצד להתנהל בתוכה ולשמר אותה.

איך תגלו את משמעות תאריך הלידה באמצעות מחשבון נומרולוגיה?
זה פשוט מאוד. מזינים את תאריך הלידה במחשבון הנומרולוגיה, והוא מבצע עבורכם את החישוב המלא ומספק לכם את התוצאה. על פי רוב, מחשבוני הנומרולוגיה ייתנו את התוצאה של מספר הגורל וכן את הפרשנות שלה, כפי שהדגמנו לעיל. כלומר, כאשר אתם מזינים את תאריך הלידה במחשבון נומרולוגיה, הוא מספק לכם גם את הפירוש של ספרת נתיב הגורל שלכם, כולל מאפיינים, המלצות, התאמות וכדומה.

מוכנים? היכנסו למחשבון הנומרולוגיה באתר שלנו ובדקו מה אומר עליכם תאריך הלידה שלכם! ספרו לנו איזה נתיב גורל יצא לכם ומה עוד תרצו לדעת עליו.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה