שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מזל סרטן

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מה זה קשה מבחוץ ורך מבפנים? מזל סרטן
הם נדמים קשוחים, מחוספסים ועמידים – ובעצם מדובר באחד המזלות הרגישים ביותר בגלגל. טעימה קטנה מבני מזל סרטן.
מזל סרטן הוא הרביעי בגלגל המזלות והוא פותח את הקיץ. את ילידיו תמצאו בין התאריכים 22.7-22.6 (או 21.6 על פי חלק מהחלוקות), הוא פותח את יסוד המים בגלגל ושייך לקבוצת המזלות הקרדינליים (יחד עם טלה ומאזניים). שליטו הוא הירח – המסמל את תת המודע.

רגש, רגש…
יסוד המים משתייך לעולם הרגש שלנו, ובמקרה של מזל סרטן הוא מייצג את הקשר למסגרות רגשיות – בדרך כלל מסגרת משפחתית. זה הוא מזל שנחשב לאימהי (גם הגברים) ולקשור מאוד לתהליכי זיכרון, לנוסטלגיה ולמשפחתיות.

מאפייני מזל סרטן
כמו סמל המזל שלו, מדובר באנשים שנדמים קשוחים ולעתים קשים כלפי חוץ, כאלה שעלולים לפגוע בך אם תאיים עליהם, אך מבפנים הם רכים ורגשיים. וכמו סמל המזל שלהם, שזקוק לקרבה של מים אך יכול לצאת אל היבשה – כך גם הם, זקוקים לרגש אך מחוברים היטב לקרקע.

מזל סרטן
בני מזל סרטן נחשבים לאנשים אכפתיים, משקיענים ומסורים, אך גם לבעלי מצבי רוח משתנים. בהיותם נשלטים על ידי הירח – המושפע מהגאות והשפל – הם חווים תנודות במצבי הרוח שלהם, ולעתים הללו מנהלים אותם. הראייה שלהם סובייקטיבית בשל כך, ולכן היא גם עשויה להשתנות בהתאם למצב הרוח שלהם. הם אינם הפכפכים, אלא פשוט מושפעים ממה שמתרחש אצלם בפנים. תכונה נוספת הקשורה לכך היא הצורך שלהם בסביבה בטוחה רגשית, והם מוכנים להשקיע רבות לשם כך. על פי רוב המשפחה תמלא את הפונקציה הזו אצלם, ואם אלה החברים – הרי שהם יהיו המשפחה האלטרנטיבית שלהם. בכל מקרה הם זקוקים למסגרת רגשית קבועה ויציבה, לבית במובן העמוק של המילה.

מערכות יחסים אצל בני מזל סרטן
הסרטנים מופנמים על פי רוב, וזאת גם משום שהם אינם ממהרים לסמוך על אחרים. הם בודקים את השטח וכאשר הם נפתחים הם ייתנו את עצמם במלואם. בד בבד, העולם הרגשי המלא והמשתנה שלהם, כקשור לירח, פועל ברובו בתת המודע ומשפיע עליו – ועל כן הם יסבלו לעתים מדאגנות יתר או אפילו מחרדות. הם קשורים לעבר, למסורת, להיסטוריה, והם נוסטלגיים בכל הקשור לאלה – כמסמלים את הדברים שכבר היו וקרו, ולכן הם "בטוחים" מבחינתם. מיותר לציין, מתוך כל זה, שבני מזל סרטן אינם חסידים גדולים של שינויים, של הרפתקאות או של הלא נודע, והם מעדיפים את המוכר והידוע – את זה שכבר הוכיח את עצמו וניתן לסמוך עליו.

כך, בני מזל סרטן קשורים מאוד לאנשים הקרובים אליהם – גם אם אינם מפגינים זאת. הם זקוקים למערכות יחסים קרובות ומזינות, ולעתים קרובות הם עלולים למקם את עצמם בתפקיד ה"מטפל" או ה"מטופל" בתוך קשר. הם רומנטיים מאוד ואוהבים להתחבר, וכשהם נותנים את עצמם – הם נותנים עד הסוף ונפגעים מאוד כשמאכזבים אותם או כשבוגדים באמונם.


דירוג

תגובה אחת בדף “מזל סרטן

  1. נולדה ב-4 ביולי הגיב:

    לגמרי קשים מבחוץ ורכים מבפנים… אף פעם לא נראה לך בהתחלה איך אנחנו מרגישים, וגם אחר כך יהיה קשה להביא אותנו לחשוף את זה על בסיס קבוע… תמיד נראים קוליים, עד שאנחנו נלחצים… ואז מגלים שכל סרטן הוא גם קצת תלותי וקצת חרדתי… אל תגידו שגיליתי לכם 😉

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט