שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מזל מאזניים

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

בן מזל מאזניים? תן לי לחשוב על זה שוב…
הפכפכות והססנות – אך בעצם בבסיסן עומד הצורך התמידי בהרמוניה, החובה להיות אובייקטיבי והאפשרות לקבל החלטה שקולה. מזל מאזניים משני צדי הסקאלה.
הם נולדו בין התאריכים 23.10-23.9, נשלטים על ידי כוכב ונוס בהיבטיו הרוחניים יותר, שייכים ליסוד האוויר ולקבוצת המזלות הקרדינליים. בני מזל מאזניים הם השביעיים בגלגל המזלות.

מאפייני אישיות של בני מזל מאזניים
מדובר במזל שנשלט על ידי כוכב ונוס, ובשונה ממזל שור שנשלט על ידה, במאזניים ונוס מתבטאת בקשר ליופי ולהרמוניה רוחניים יותר – כביטויה במזל אוויר. לפיכך, בני מזל מאזניים אוהבים אמנות, אסתטיקה ובעיקר הרמוניה – על כל צורותיה ובכל תחומי החיים. כדי להשיג הרמוניה הם מוכנים לתווך ולאפשר, לגשר ולפשר – העיקר שתישמר הנעימות.
וכמו המאזניים הפיזיים, גם לבני המזל יש צורך עמוק לשקול כל דבר מכל היבטיו. בניגוד למזל הקודם להם בקבוצת האוויר, התאומים – המונע מהצורך להרחיב את אופקיו ולהכיר את רב-גוניות הקיום, אצל המאזניים הצורך באיזון נובע מתוך מקום של צדק ושל אובייקטיביות. החשיבה שלהם חזקה והם מעדיפים להתבסס עליה בהחלטותיהם במידת האפשר. לשם כך הם שוקלים את המצב שבפניו הם עומדים מכל צדדיו, מעלים נימוקים וטיעונים לכאן ולכאן, ולבסוף מקבלים החלטה – לרוב אחרי לבטים רבים, שכן הם תמיד יכולים לראות ולהבין גם את הצד השני, לכן הקושי להכריע.

מזל מאזניים
איך הם במערכות יחסים?
לאור האמור, אפשר להבין שבני מזל מאזניים זקוקים למערכות יחסים, זקוקים להיות בחברה ואף להרגיש אהובים ומקובלים. הם מתקשים בעימותים ומאוד לא אוהבים להרגיש שכועסים עליהם. הם מיד ישאפו להרמוניה ולתיקון, לפשרה ולאיזון מחדש. מתוך הצורך שלהם לדעת שהכול בסדר עבור כולם כל הזמן, שהדברים מתנהלים "כמו שצריך" מבחינה אובייקטיבית, הם זקוקים לעתים קרובות לאישורים לכך שאוהבים אותם, מרבים לרצות אחרים וגם מתקשים בעצמם לבטא את כעסיהם על זולתם.

כמו מזלות האוויר האחרים, הם זקוקים לעתים לשהות עם עצמם ועם מחשבותיהם, ולכן יפרחו היטב במערכות יחסים שמאפשרות להם מרחב ומידה מסוימת של חופש. ההרגשה שהם כבולים עלולה לגרום להם לאגור כעסים פנימיים, עד אשר אלו יתפרצו ברגע אחד, ועמם עלולים המאזניים גם לוותר על הקשר כולו. משום כך, לעתים קרובות הם יהיו חביבים ונעימים אך יתקשו להתקרב באמת או להכניס מישהו למרחב האישי שלהם, לגלות את רגשותיהם האמיתיים ואף לתת לאדם אחר להיכנס באמת ללבם. באופן טבעי, בקבוצה הם מסתדרים נהדר ויפעלו מתוך שיתוף פעולה וכבוד הדדי.

שקול היטב
עם זאת, באמת פנימה הם זקוקים לקשר זוגי ואוהבים להיות יחד. על פי רוב המשיכה ויצירת הזוגיות יתבססו על היכולת ליצור חברות, ידידות, לפני הקשר הרומנטי. באופן הזה הם מבטיחים את המרחב שלהם בתוך הקשר הזוגי, וכמובן – באותו אופן הם מאפשרים מרחב וכבוד גם לבן זוגם.


דירוג

תגובה אחת בדף “מזל מאזניים

  1. גיורא הגיב:

    אחד ה-מזלות… הנשים הכי יפות והכי איכותיות שיש! אמנם קצת מתוסבכות בדרך כלל ולא תמיד סגורות על עצמן, אבל פשוט אי אפשר לעמוד בקסם שלהן… ראו הוזהרתם… חחח

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה