שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מזלות היום

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

לכל יום המזל שלו, ולכל מזל התחזית האסטרולוגית שלו – הכול נמצא במזלות היום
מזלות היום מספרים לנו על העתיד להתרחש היום, על מצב הכוכבים בשמים ועל מאפייניהם של ילידי היום. באמצעות ההורוסקופ היומי או התחזית האסטרולוגית האישית, נוכל להבין מה קורה במזלות היום.
אם קמתם בבוקר היום ושאלתם את עצמכם איזה מין יום צפוי לכם היום, כדאי שתבדקו את התחזית האסטרולוגית שלכם. בכל יום מפורסמת תחזית אסטרולוגית למזלות היום, ובה תוכלו למצוא את התשובות הדרושות לכם, את הכיוונים הצפויים לאותו יום ואת ההמלצות בעבורכם.

התחזית היומית הכללית
בכל יום מפורסמת תחזית אסטרולוגית יומית כללית ותחזית לכל אחד מן המזלות. בתחזית היומית הכללית מפרטים האסטרולוגים את מצב השמים באופן כללי באותו זמן ואת האירועים המשמעותיים המתרחשים בשמים. בתחזית זו יספרו לנו על השינויים ועל התזוזות בשמים, על הזוויות המשמעותיות ועל המשמעויות שלהן באופן כללי.
בכל יום גם מפורסמת תחזית יומית למזלות, ובה מפרטים האסטרולוגים לגבי כל מזל את הצפוי לו באותו יום. לאור מצב הכוכבים בשמים וההשפעות ביניהם, ה"תרגום" בעבור כל אחד מהמזלות שונה. הדבר נקבע לפי הכוכב השליט של אותו מזל ואופי ההשפעות שהוא נתון תחתיהן באותו זמן נתון. כך למשל, אם מרקורי פעיל בשמים באותו זמן כי הוא נמצא בנסיגה, כל המזלות יושפעו מכך, אך מזלות שיושפעו מכך ביתר שאת הם המזלות המקושרים אליו באופן ישיר, מזל בתולה ומזל תאומים.

מזלות היום
מזלות היום – בכל יום
עם זאת, באופן הזה תוכלו לקבל מושג כללי לגבי הצפוי לכם ולבני המזל שלכם באותו יום, אך לא תוכלו להסיק מסקנות ספציפיות לגבי עצמכם. אם אתם מבקשים לדעת את מזלות היום באופן ספציפי, תוכלו להיעזר בתחזית אישית שתיעשה לפי תאריך הלידה שלכם. תחזית כזו ניתן לקבל באמצעות מחשבונים מסוגים שונים הקיימים כיום באתרים ברשת; מכניסים את התאריך האישי שלכם לתוך המחשבון ומקבלים תחזית אסטרולוגית אישית ממוחשבת הנכונה לכם לאותו יום.

מה צפוי לכם באופן אישי היום?
אפשרות טובה ומדויקת יותר היא לקבל תחזית אישית לפי תאריך לידה, מאסטרולוג מומחה שיפיק אותה בעבורכם. תחזית כזו ניתן לקבל אונליין, בשיחה טלפונית או כתובה במייל. באפשרות הזו מקבל האסטרולוג את פרטיכם האישיים המלאים – תאריך לידה, מקום לידה ושעת לידה – ומפיק בעבורכם את המפה האישית שלכם לאותו יום. באופן הזה תוכלו לקבל תשובות והנחיות ספציפיות הדרושות לכם לצורך תכנון או קבלת החלטות חשובות באותו יום, ולדעת שהדבר מותאם למזל האישי מאוד שלכם.

ילידי היום
חלק מן האסטרולוגים אף מפרסמים התייחסות לילידי אותו יום מסוים שבו נכתבת התחזית. בהתייחסות מסוג זה בדרך כלל ידובר על מאפייניהם של ילידי אותו יום – בהתייחס למזל שלהם אך גם לשליש במזל שבו מתקיים היום, ואף בהתייחס למשמעות היום המסוים בחודש.


דירוג

תגובה אחת בדף “מזלות היום

  1. גלית מהמרכז הגיב:

    אני מכורה…חחחח אין מה להגיד. זה לא תמיד הכול נכון אבל אין יום שאני לא קוראת הורוסקופ, את שלי ואת של כל מי שקרוב אלי. פשוט אוהבת חחח

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט