שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

להיות העצמי הגבוה

להיות העצמי הגבוה
אם אתם נמצאים בתהליך של התפתחות רוחנית ושל צמיחה, ודאי פגשתם את המונח הזה קודם לכן. אם אתם בתחילת דרככם ואתם טובעים בים המונחים והתגליות, ודאי תשמחו להכיר את המונח הזה ולהבין מה משמעותו, ויותר מכך – להבין מהי הישות הזו שנקראת העצמי הגבוה, ומה קורה כשמתחברים אליה.

מהו העצמי הגבוה?
הישות שלנו, כבני אדם, מחולקת לכמה וכמה רבדים. החלק הלא פיזי שלנו עשוי רבדים שונים, שכל אחד מהם "מתקשר" עם חלקים אחרים בנו ובמציאות, וכן עם חלקים אחרים בממדים הרוחניים. כך, יש לנו כמה רבדים של העצמי – של החלק של "האני" המייחד כל אחד מאיתנו. ברמה הגבוהה ביותר של אותו עצמי, הוא נקרא "העצמי הגבוה", ובעצם מדובר על החלק המצוי ברובד הנשמתי שלנו. כלומר, מדובר על חלק בתוכנו שהנגישות אליו איננה מובנת מאליה, אלא יש לגלות אותו ולהבין כיצד ליצור איתו קשר. חלק רוחני, גבוה, המקושר הן לנשמה שלנו והן לממדים הארציים שלנו וככזה, הוא שותף בכל העולמות ויודע מה קורה הן במציאות שלנו הן ברצון הנשמתי שלנו.

למה כדאי להתחבר לעצמי הגבוה שלכם?
במילים פשוטות, העצמי הגבוה הוא בעצם החלק שיכול לחבר בינינו – בני האדם החיים את החיים הארציים ומתמודדים עם שאלות של חיי יום יום ועם שאלות מהותיות יותר – ובין החלק האלוהי שבנו, הנשמה שלנו.

העצמי הגבוה

לפיכך, הסיבה המרכזית שבגללה כדאי לכל אחד מאיתנו להתחבר לעצמי הגבוה היא העובדה שהוא יכול לפתוח עבורנו ערוץ ישיר הרבה יותר אל הנשמה שלנו וללמד אותנו כיצד לכוון את עצמנו בעזרתה, מה היא מבקשת מאיתנו, מה נכון לנו וכדומה. כמו כן, העצמי הגבוה מסוגל לעשות את הסינתזה בין הרצון הנשמתי – שאינו בהכרח מודע לקשיים היומיומיים או לצורך בתהליך לפעמים, ובין הרצון שלנו להתקדם בחיים בצורה שטובה ונכונה לנו. כלומר, הוא יוכל להעניק לנו הרבה פעמים את התשובה לגבי הדרך הנכונה לממש בפועל את הרצון הנשמתי הגבוה שלנו. אילו צעדים לקחת, איך להתנהל מבחינת זמן, עם מי להתחבר וכן הלאה. דברים שהנשמה שלנו רואה בהם רק את המטרה הסופית או את היעד שאליו היא מבקשת להגיע, והחלק הארצי יותר שלנו רואה בהם רק את הקשיים ולא תמיד את היעד העליון – העצמי הגבוה יוכל להדריך אותנו כיצד לשלב בין השניים.

להיות העצמי הגבוה
החיבור לעצמי הגבוה הוא תהליך אישי של כל אחד, והוא דורש אימון צעד אחר צעד ובעיקר זיהוי של המקומות שבהם העצמי הגבוה שלכם מדבר אליכם, מסמן לכם ונותן לכם תשובות והדרכה. כשאנחנו מחוברים לעצמי הגבוה שלנו, אנחנו מובילים את עצמנו בתוך המציאות הפיזית, כאן ועכשיו, בצורה הרבה יותר קלה, נכונה ונינוחה. כאבים רבים נחסכים ואנחנו לומדים לזהות מה נכון לנו ומה יוביל אותנו אל המקומות שבהם אנחנו מבקשים להיות. הדרך אל המימוש הנשמתי נעשית קלה ונעימה הרבה יותר.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה