שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

כישוף אהבה

 

כישוף אהבה: הדרך המהירה למציאת אהבה ולהחזרת אהבה

רווקים ורווקות, גרושים וגרושות שמבקשים לשוב לזרועות אהוביהם הקודמים, כל אלה שמאוהבים מרחוק… כישוף אהבה יכול להיות הפתרון לשינוי המשמעותי ביותר בחייכם.
כידוע, חכמת הקבלה כוללת בתוכה סודות עמוקים וסודות רוחניים גבוהים על אודות המציאות שבה אנו חיים והממדים שמעבר לה. בין היתר, אחד התחומים שבהם עוסקים מקובלים ומיסטיקנים הוא כישופי אהבה. נשמע דמיוני?

מדובר בידע שעובר במשך דורות רבים ושייך לתחום הקבלה המעשית, ובאמצעותו ניתן לבצע שינויים אנרגטיים ורוחניים, ובכלל זה גם לעסוק בתחום האהבה הרומנטית ולבצע שינויים בחיינו ובחייהם של אנשים אחרים.

 

אילו סוגים של כישוף אהבה קיימים?

קיימים כמה סוגים של כישופי אהבה, שכל אחד מהם מיועד לתכלית אחרת: יש כישוף אהבה שנועד לחיזוק אהבה קיימת בין בני זוג; יש כישוף להחזרת אהבה, כלומר לחידוש קשר זוגי שהיה קיים והתפרק מסיבות שונות, וכעת אחד מבני הזוג מעוניין לממשו שוב; יש כישוף אהבה שנועד למציאת זיווג לרווקים ולרווקות שאינם מצליחים להתחבר לבן זוג ראוי בעבורם, ואז הכישוף אינו כלפי אדם מסוים, אלא מתמקד ברווק או ברווקה; ויש כישוף אהבה שנועד לגרום לאדם מסוים להתאהב בנו.

לשיחה מידית להתאמה זוגית למציאת כישוף אהבה חייגו למומחים שלנו 24/7  ☎ 072-3292000

[sc name=Call2Action04]

 

כישוף אהבה

איך מבצעים כישוף אהבה?

כישוף אהבה מבצעים באמצעות טיהור אנרגטי של האדם המבקש להחזיר אליו את מושא אהבתו, כמו גם ניקוי אנרגטי של מושא האהבה (הוא לא צריך להיות נוכח לשם כך) וכן של המרחב הזוגי ביניהם. ניקוי אנרגטי כזה כולל הסרת עין הרע, כישופים וטפילים אנרגטיים אחרים שלעתים נדבקים אלינו מבלי שנהיה מודעים לכך. בשלב הבא קיימות כמה אופציות, והן נקבעות על פי המקובל שמבצע את הכישוף; חלק מן המקובלים משתמשים בקמעות ובפסוקים בלבד, וחלקם משתמשים גם בטקסים מתחום הקבלה המעשית וכוללים שימוש בחפצים ובפעולות מסוגים שונים.

 

מה חשוב לבדוק?

מאחר שההתערבות בחייהם של אנשים אחרים היא דבר הרה גורל ויש לעשותו רק כאשר בטוחים שהדבר נכון, כדאי מאוד לוודא שהמקובל שפניתם אליו בודק קודם כול אם מותר לבצע במקרה שלכם כישוף אהבה או שלא. רוב המקובלים מבצעים קודם כול את שלב הניקוי האנרגטי ולאחר מכן פעמים רבות העניינים נפתרים מאליהם, ואם הזוג נועד להיות יחד – בני הזוג פשוט יחזרו זה לזה בכוחות עצמם וללא התערבות נוספת. במקרים אחרים, בטרם יתערבו באופן משמעותי יותר, יבדקו המקובלים את ההתאמה בין בני הזוג, באמצעות כלים רבים העומדים לרשותם מתורת הקבלה, ורק אם יקבלו אישור מוחלט לכך – יבצעו את הכישוף.

חשוב לציין עוד, כי מקובל אמין לא יעז להתעסק בהפרדה בין זוגות נשואים – זאת במקרה שמגיע אליו אדם שמבקש לגרום לאחד מבני הזוג הנשוי להתאהב בו. זה יכול להיות סימן לוודא את מקצועיותו ומהימנותו של המקובל שבחרתם בו. במקרה של רווקים ורווקות שמבקשים כישוף לצורך מציאת זיווג אמנם לא מדובר בהתערבות בחיים של אנשים אחרים, אך בכל זאת כדאי לבדוק שהמקובל שבחרתם בו לשם כך הוא אדם אמין, מעמיק ורציני, ובעל המלצות מאנשים שאתם מכירים.

 

לשיחה מידית להתאמה זוגית למציאת כישוף אהבה חייגו למומחים שלנו 24/7  ☎ 072-3292000

[sc name=Call2Action04]

 

כישוף אהבה עם תמונה

[sc name=youtube id="_9uvg-eBzbw"]


דירוג

3 thoughts on “כישוף אהבה

 1. רותי מחולון הגיב:

  תוודאו טוב טוב שמי שאתם הולכים אליו לכישוף אהבה הוא בנאדם ישר ואמין ואיש מקצוע שיודע מה הוא עושה ולא מוכן להתעסק עם זוגות נשואים או עם הפרדה בין בני זוג. יכולות להיות צרות צרורות למי שמתעסק בזה ככה…

  1. שם בדוי הגיב:

   איזה צרות כבר יכולות להיות?

 2. מלי הגיב:

  מעוניינצ בהחזרת אהבה

כתיבת תגובה

[fbcomments width="1000" count="off" num="3" countmsg="wonderful comments!"] [advisor_list]