שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

כיצד מתרחש הטיפול ברייקי?

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

רייקי – הריפוי הטמון בכפות הידיים שלכם
מדובר בשיטה עתיקה שמקורה במזרח הרחוק, והיא ידועה כיום בשימוש בכל רחבי העולם המערבי. לדברי המשתמשים והמטפלים באמצעותה, האנרגיה שלה ייחודית מאוד והיא מועילה כמעט בכל מצב. נוסף על כל אלה, כל אחד יכול ללמוד אותה בכמה שלבים שאינם ארוכים, וליישם אותה בביתו.

הרייקי היא שיטת טיפול השייכת לרפואה המשלימה, שמקורה ביפן; משמעות המילה רייקי היא: ריי – חכמה רוחנית אוניברסלית, קי – אנרגיית החיים הזורמת בתוך כל חי. כלומר, העיקרון המרכזי ברייקי הוא השימוש באנרגיית היקום לצורכי ריפוי.

על תהליך החניכה ועל הטיפול ברייקי
הרייקי – אנרגיית הריפוי – מועבר למטופל על ידי המטפל, לאחר שהאחרון הוכשר לכך על ידי מורהו, בתהליך המכונה "חניכה". החניכה נעשית באמצעות מדיטציה, ובמהלכה מחבר המורה את התלמיד לאנרגיה המסוימת של הרייקי וליכולת לעבוד עמה, להתחבר אליה ולהעבירה הלאה למטופליו. המטפל ברייקי מעביר אנרגיית ריפוי למטופל על ידי הנחת ידיו על גוף המטופל במקומות הזקוקים לכך, והתמקדות באנרגיה שהוא מבקש להעביר. נוסף על כך, ברייקי משתמשים בסמלים מסוימים לצורך הפעלת תדרים אנרגטיים מסוימים, ביניהם גם המגן-דוד המוכר לכולנו. הטיפול ברייקי מתבצע בלבוש מלא.

רייקי
כיצד מתרחש הטיפול ברייקי?
המטפלים באמצעות רייקי מספרים כי אנרגיה זו מתאימה את עצמה לצרכיו של המטופל המסוים, ועל כן זורמת למקומות שלהם הוא זקוק. התפיסה שמאחורי הטיפול ברייקי נשענת על ההנחה ההוליסטית (שידועה גם בשיטות טיפול אלטרנטיביות נוספות ובתורות רוחניות אחרות), שלפיה פציעה, מחלה פיזית או נפשית או כאב – חוסמים את זרימת אנרגיית החיים הטבעית, ועל כן האיבר אינו מתחדש ולא מתרחש ריפוי. ברגע שמופעלת אנרגיית הרייקי, הדבר שהיא עושה הוא בעצם לטהר את המקום, לאפשר לו להיפתח ולקבל את הזרמת האנרגיה מחדש. באופן זה הריפוי בעצם מתרחש, בתמיכת אנרגיית החיים, על ידי הגוף או הנפש עצמם.

כך, שלבי הטיפול ברייקי יהיו טיהור וניקוי – שלב של ניקוי הפסולת ופתיחת החסימות הקיימות, ולאחר מכן שלב ההטענה – השלב שבו מוזרמת אנרגיה חדשה ומחדשת אל תוך האיבר הפיזי, הרגשי או האנרגטי. בכלל זה יש התייחסות גם למצבה של ההילה, הגוף האנרגטי המקיף כל דבר הקיים בעולמנו. חלק מהריפוי ברייקי יכלול גם ניקוי וטיהור של ההילה, וכן הטענה שלה.

באילו מצבים טיפול ברייקי עשוי להועיל?
לטענת המטפלים בו, רייקי מועיל במגוון רחב מאוד של מצבים ושל סימפטומים, גופניים, רגשיים ונפשיים. בין השאר, רייקי יכול לסייע במקרים של אלרגיות ושל תופעות כרוניות, באיזון של תופעות גיל המעבר וכן בזמן לידה והיריון, במקרים של לחץ דם גבוה או נמוך וכן באיזון של כאבים ובחיזוק המערכת החיסונית. נוסף על כך, הרייקי מסייע בהתמודדות עם חרדות ועם פחדים מסוגים שונים, וכן בהקלה על סטרס, בריפוי התמכרויות, בחיזוק הזיכרון ויכולות הריכוז ועוד.


דירוג

תגובה אחת בדף “כיצד מתרחש הטיפול ברייקי?

  1. ליאורה הגיב:

    מניסיוני, רייקי זאת שיטת טיפול מעולה ויש לה תוצאות מדהימות ומהירות יחסית. צריך כמובן לדעת לאיזה מטפל ללכת, אבל אם בוחרים באחד שיש לו ניסיון ושם טוב (ויש כמה כאלה בארץ), זאת שיטה שמצליחה. לקח לי קצת זמן להאמין בזה בכלל ואחרי שהתנסיתי והרגשתי בעצמי הבנתי שכנראה זה עובד. אחרי כמה וכמה טיפולים גם נעלמו כאבי הראש הכרוניים שסבלתי מהם במשך תקופה ארוכה ושאף רופא קונבנציונלי לא הצליח למצוא להם פתרון או לעזור לי בהם… יש דברים שהרפואה המערבית לא יודעת מה לעשות איתם…

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה