שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

כיצד לבחור מומחי הורוסקופ לפי תאריך לידה

מה אתם יודעים על הורוסקופ לפי תאריך לידה? האם אתם יודעים במה הוא יוכל לעזור לכם? האם אתם יודעים מה היתרונות שלו וכמה שווה לכל אחד להתנסות בו לפחות פעם אחת בחיים? ואיך תבחרו מומחי הורוסקופ לפי תאריך לידה? טוב ששאלתם, בדיוק על זה אנחנו רוצים לדבר איתכם.

מהו הורוסקופ לפי תאריך לידה?
הורוסקופ לפי תאריך לידה הוא בעצם מפה אסטרולוגית אישית; מפה כזאת נבנית באמצעות שעת הלידה המדויקת שלכם, בשילוב עם תאריך הלידה המלא – יום, חודש ושנה. מקום הלידה גם הוא משמעותי בחישוב המפה האסטרולוגית האישית. הורוסקופ לפי תאריך לידה הוא בעצם מפה מדויקת של כוכבי השמים בזמן שבו נולדתם, ולאור זאת – היא פורשת את מפת חייכם, את אישיותכם, את היכולות ואת האתגרים שלכם ואת הצפוי לכם, כמו גם את עברכם. בשונה מהורוסקופ רגיל, המבוסס על מזל השמש שלכם ועל הצפוי לכל בני המזל שלכם לאותו יום, חודש או שנה, הורוסקופ לפי תאריך לידה הוא דבר אישי מאוד והוא מיוחד רק לכם.
באופן הזה מקבל האסטרולוג את מפת השמים הייחודית והספציפית לכם, שבה נפרשים לפניו כל יחסי הכוכבים ברגע המדויק של לידתכם. משמעות הדבר היא שההשפעות האלה – כפי שמתבטאות ביחסים בין הכוכבים באותו זמן – קיימות בכם, כחלק מהטבע שלכם.

במה יוכלו לעזור לכם מומחי הורוסקופ לפי תאריך לידה?
כך, מומחי הורוסקופ לפי תאריך לידה לוקחים את הנתונים האישיים שלכם שציינו לעיל, את הנתונים היבשים, ובאמצעותם יוצרים מפה המפרטת את כל כולכם. עד הדברים המדויקים והקטנים ביותר. יחסי הכוכבים, הזוויות והבתים האסטרולוגיים המתבטאים במפה שלכם, יפרשו בפני מומחה ההורוסקופ את הסודות הקטנים ביותר שלכם, והוא יוכל לסייע לכם בכל דבר שעליו תחלמו; החל מגילוי סודות על עצמכם ועל הטבע שלכם, כאלה שלא ידעתם או שלא העזתם להגיד לעצמכם, הפוטנציאלים החבויים שלכם ואלו שכדאי לכם מאוד להגשים בחייכם, המקצוע האולטימטיבי עבורכם וכן הלאה, דרך בן הזוג המתאים לכם ומערכת היחסים המתאימה לכם, מתי הזמנים הנכונים עבורכם להיכנס לזוגיות וללדת ילדים, ועד החלטות חשובות כמו מתי לרכוש בית, מתי לעבור ניתוח, האם כדאי לקבל עבודה חדשה בחו"ל, לעשות הסבה מקצועית ואפילו לעשות מהפך רציני בחייכם. את כל אלה תוכלו לקבל בקריאה של מפה אסטרולוגית אישית, שנעשית על ידי מומחה הורוסקופ לפי תאריך לידה.

כך תבחרו מומחי הורוסקופ לפי תאריך לידה.

כך תבחרו מומחי הורוסקופ לפי תאריך לידה.

אז מה חשוב שתבדקו כשאתם בוחרים מומחה הורוסקופ לפי תאריך לידה?
כאשר אתם עומדים לבחור במומחה הורוסקופ לפי תאריך לידה כדי שייעץ לכם באמצעות המפה האישית שלכם, בדקו כמה דברים:

האם הוא עובד גם טלפונית?
זה חשוב משום שלא תמיד נוח לנו להיפגש, ולמעשה אין שום בעיה לבצע את שיחת הייעוץ הזו באמצעות הטלפון.

במה הוא מתמחה?
יש מומחי הורוסקופ לפי תאריך לידה המתמחים בזוגיות, כאלה המתמחים בייעוץ מקצועי וכאלה המתמחים בענייני בריאות. בדקו מה ההתמחות שלו ואם תוכלו לקבל אצלו את הייעוץ שאתם באמת זקוקים לו.

האם אתם מקבלים את כל המידע?
בדקו עמו לפני הפגישה אם הוא שולח לכם את המפה, אם הוא מסביר וכיצד הוא עובד. בדקו שאתם מקבלים את כל המידע הדרוש לכם ובאופן המתאים לכם.
אז למה אתם מחכים? ייעוץ לפי מפה אסטרולוגית הוא חוויה שכדאי לכל אחד לחוות, לפחות פעם בחיים. נסו ותופתעו. יש כאלה שמתמכרים… אל תגידו שלא הזהרנו אתכם 🙂

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה