שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

יפה ברגר

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
יפה ברגר
יפה ברגר
זמין/ה לשיחה

המלצה - יפה ברגר

"אני בת למשפחה יוצאת עירק," מספרת יפה ברגר, "מאז שאני מכירה את עצמי היינו עושים 'חינגה' משפחתית של קפה – סבתא היתה יושבת באמצע, וכולנו היינו קוראים בקפה זה לזה – האחים, בני הדודים… כולם." מאז חלפו שנים, וברגר הפכה את המסורת המשפחתית למקצוע. עם השנים, מדבר שהחל כ"קריאות בקפה בצחוק" – היא הבינה שבידיה מתנה אמיתית, וכיום היא משתמשת בה באופן מקצועני כדי לסייע לאחרים.
ברגר מספרת כי לאט לאט למדה להבין שהקריאות שביצעה בקפה נכונות, שהמסרים שהיא מקבלת אמיתיים ושהם מתרחשים במציאות. עם השנים היא שכללה את יכולתה ולמדה להבין מתי ואיך היא מקבלת מסרים, גיבשה את שפת התקשור הייחודית לה ולמדה כמובן לפענח את המסרים שהיא מקבלת.

תחומי העיסוק של יפה ברגר
מאז, במשך יותר מעשרים שנה, מתמחה ברגר בתחומי המיסטיקה. היא עובדת באמצעות שלושה כלים במשולב, והיא מכנה את השילוב הזה "כוח השלושה". מדובר בקריאה בקפה, שעל אודות מקורותיה אצל ברגר סיפרנו לעיל, ועמה היא משלבת קלפי טארוט ונומרולוגיה.
הטארוט והתקשור עובדים יחד אצלה, ותוך כדי הפתיחה בקלפים היא מקבלת מסרים ויזואליים ומקשרת אותם לעבודה עם הקלפים ולנושאים שמעלה הלקוח. הנומרולוגיה היא כלי שיפה הוסיפה לעצמה במהלך השנים כדי להעשיר עצמה מקצועית, ובה התמחתה אצל אילנה שרף מנתניה. היא משתמשת בעבודתה בנומרולוגיה מערבית ובנומרולוגיה קבלית, שאותה היא מגדירה כ"כלי חזק במיוחד".

כאשר לקוח מגיע אליה היא פותחת את המפגש בהכנת המפה הנומרולוגית שלו, על פי שמו ותאריך הלידה שלו, ומשם היא ממשיכה לעבודה עם קלפי הטארוט. תוך כדי כך הלקוח שותה את הקפה שלו, אותו קפה ששאריותיו ישמשו לקריאה בשלב האחרון של הפגישה. הנומרולוגיה חושפת בפניה את תכונות האופי וכן את הגורל של האדם, הקלפים מתארים הכול והתקשור מלווה אותם ומסייע בפרשנות המדויקת, והקפה משלים הכול יחד. לדבריה, הקפה תמיד מוסיף משהו בסוף; או שהוא משלים או שהוא מחזק את הדברים שעלו, והוא כלי מתאים במיוחד לקריאת זמנים צפויים להתרחשויות עתידיות.

ייחודה של יפה ברגר
ייחודה של ברגר הוא באמינות שלה, שהיא פן מאוד משמעותי וחשוב בעיניה בעבודתה, וכן באמפתיה שלה ובאינטליגנציה הרגשית שלה; היא מדגישה את החשיבות של הצד השני במפגש, את הלקוח; "אני מתאימה את עצמי ללקוח. אם מגיעה אלי בחורה מאוד עדינה ורגישה, אני אדבר איתה בהתאם, כי אני מודעת לכוח שיש בידיי בסיטואציה הזאת." עם הסמכות מגיעה האחריות; היא לעולם תתאים את דרך השיחה שלה ואת המסרים שהיא בוחרת לגלות, ובעיקר – את האופן שבו היא בוחרת למסור אותם, ללקוח המסוים שנמצא אצלה באותו זמן. לקוחותיה מספרים עליה שיכולת הנתינה שלה גדולה ומורגשת במפגשים עמה, ושהם חוזרים אליה שוב ושוב "במקום ללכת לפסיכולוג". הנועם שלה מורגש, הגישה שלה נעימה, והמפגש איתה מעניק חוויה רגשית תומכת ומעצימה. כמו כן היא מציינת שאנשים אוהבים את האווירה, את השיחה שנוצרת ואת הרעיונות היצירתיים שעולים בה.

ברגר מסבירה שכאשר אדם מגיע אליה עם בעיה או עם קושי, היא מקבלת את הפתרון בעבורו. "אבל," היא מוסיפה, "זה כמו כשאת עולה לירושלים – יש כמה דרכים: אפשר לנסוע דרך ההר, דרך המדבר… אני מציגה ללקוח את הדרכים, ואומרת לו שמה שהוא יעשה כשהוא יצא מהדלת הזאת זו החלטה שלו, אבל שידע שאם ילך בדרך מסוימת זה עלול להיות קשה יותר ואם ילך בדרך אחרת זה עשוי להיות קל יותר."

יפה ברגר – סיפורי לקוחות
סיפור לקוח בואו לגלות: איך מגיעים לכסף הגדול?
סיפור לקוח כשאני רואה, אני רואה! קראו כיצד הזהרתי זוג מעוקץ
סיפור לקוח יפה ברגר מספרת: כך גם אני נעזרתי בתקשור שלי

קורסים וערבי תוכן
יפה מציעה קורס טארוט של שנים עשר מפגשים, שבו היא מלמדת את השימוש בקלפי הטארוט בשיטה קלה ששכללה, המתייחסת לאופן החלוקה של הקלפים. בשני המפגשים האחרונים היא אף מעניקה למשתתפים כמה כלים מן הנומרולוגיה, כדי לאפשר להם לשכלל את יכולותיהם המקצועיות. קורס נוסף שהיא מלמדת הוא קורס נומרולוגיה מערבית בסיסית.
ערבי התוכן שהיא מציעה מותאמים נטו למזמינים אותם; היא משתמשת בכלים המיסטיים שלה, בהומור ובעזרים שונים, בהתאם לקהל היעד. לדבריה, הערבים הללו יצירתיים ומשעשעים במיוחד. אפשר לבקש ערב שבו משולב גם ידע ואפשר ערב שכולו חוויה ללא הסברים, אפשר להזמינה לערבי רווקים או רווקות, לימי הולדת, לוועדי עובדים, למשפחות וכל רעיון אחר.

לקוחות מספרים

"אנו מבקשים להודות לך על הערב הנפלא בהנחייתך, שהיה מלא קסם ועניין. התייחסותך האישית אל כל אחת ואחת, והטיפים הנחמדים שנתת לכל המשתתפות תרמו רבות לאווירה."

"תוך כדי המסרים והאבחנות המדויקות שלך לגבי המשתתפות, נוצרה אווירה של פתיחות, סופרו דברים אישיים והתגלו צדדים נוספים בכולנו, שביום יום, בזמן העבודה, אין לנו פנאי להעלות אותם ולשוחח עליהם… כולנו שוחחנו על המפגש ימים רבים עוד אחר כך."

טיפ לפני יצירת קשר
יפה ברגר מציינת כי הדבר היחידי שיש להכין לפני הפגישה איתה הוא שם על פי תעודת הזהות ותאריך לידה. את כל השאר היא כבר מגלה בעצמה ומתאימה את עצמה ללקוח.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
יפה ברגר נומרולוגית
יפה ברגר נומרולוגית
זמין/ה לשיחה


דירוג

תגובה אחת בדף “יפה ברגר

  1. גילה הגיב:

    יפה'לה… מאז שהכרתי אותה כל החברות שלי רבות מי תלך אליה מתי…. הייעוץ שלה הכי מקצועי, היא דיסקרטית ביותר, יושבת איתך עד שאתה מבין הכל ולא מוותרת לך. והכל בנועם ובשמחה. יפה נותנת לך להרגיש נוח עם עצמך ואיתה, וההנחיות שלה מאוד עוזרות. אני אישית ממליצה מאוד מאוד !

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה