שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

ייעוץ נומרולוגי

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

המִספרים מְספרים עליכם הכול – ייעוץ נומרולוגי
הנומרולוגיה היא תורה שעל פיה לכל אות ולכל מספר יש משמעות משלהם, וכאשר יודעים כיצד לפענח את המספרים האישיים של אדם ולהרכיב מהם את תמונתו השלמה, אפשר לקבל תובנות מעמיקות. איך עושים את זה? פונים לייעוץ נומרולוגי.

כל אחד מאיתנו מגיע לפעמים בחיים לנקודה שבה הדברים שהוא יודע כבר אינם מספיקים, הכלים שיש לו כבר אינם משרתים אותו לבדם; בנקודות כאלה, רובנו מחפשים מידע והכוונה במקומות שטרם ביקרנו בהם. אחד מה"מקומות" הללו הוא הנומרולוגיה – שהיא עולם ומלואו, ואם טרם התנסיתם בייעוץ נומרולוגי, במאמר זה נסביר מה הוא.

מהו ייעוץ נומרולוגי?
ייעוץ נומרולוגי הוא סיוע שניתן לקבל על ידי נומרולוג מומחה, באמצעות פרטים אישיים פשוטים על אודותיכם. הנומרולוג בונה מפה נומרולוגית על סמך תאריך הלידה שלכם, שמכם המלא ושם אמכם (ולעתים גם על סמך תאריך הלידה של בן הזוג), ומתוך פרשנותו את הערכים המספריים של הנתונים הללו, מרכיב את המפה האישית שלכם. המפה הנומרולוגית משקפת את מהותו של האדם, את נקודות החוזק ואת האתגרים העומדים בפניו, את דרכו בחיים ואת הדברים שנועד ללמוד.

ייעוץ נומרולוגי
מפה נומרולוגית
כך, באמצעות המפה יוכל הנומרולוג להתייחס לכל תחום בחייכם. תוכלו לקבל התייחסות ותשובות לגבי שאלות המטרידות אתכם – הן ברמה המיידית והן ברמה המהותית (ביחס לכל חייכם או לדרכים שבהן התנהלתם עד כה); בין השאר, ניתן לקבל תשובות לגבי הייעוד של כל אחד מאיתנו, לגבי האופן שבו הסביבה רואה אותנו, לגבי ההתנהלות היומיומית שלנו ומה באמת מתאים לנו. כמו כן, אפשר להתייחס לתחום הזוגיות בחיינו ולאפשרות להגשמת מערכת יחסים רומנטית משמעותית, לתחום הבריאות, לתחום המשפחה ולתחומי הפרנסה, העסקים והתעסוקה.

באמצעות הניתוח הנומרולוגי של המפה האישית אפשר להתייחס לשנה המסוימת שבה אנחנו נמצאים (נקראת "השנה האישית"), וכן לשנה הבאה, ומתוכן למהלכים הצפויים לנו או המתבקשים מאיתנו. אפשר להבין מה נכון לנו ומה לא נכון לנו יותר בחיינו, לאפשר לעצמנו דרך חדשה לראות את עצמנו ולנהל את חיינו. כך נוכל לבחור את בחירותינו ממקום מודע יותר, כזה המותאם לייעוד שלנו ולדרך הטובה לנו להגשימו.

נציין כי ייעוץ נומרולוגי אפשר לקבל גם לגבי אירועים שעתידים להתרחש, כגון אפשרות להתאמה זוגית, חתונה, חתימה על חוזה, ניתוח, בחירת שם לתינוק וכדומה. במקרים כאלה נוכל לקבל הכוונה שתסייע לנו לכוון טוב יותר את צעדינו ביחס לדבר הספציפי.

סוגי ייעוץ נומרולוגי
כיום אפשר לקבל ייעוץ נומרולוגי בכמה דרכים: אפשר ליצור קשר עם נומרולוג ולקבל ממנו את הניתוח המפורט של המידע על אודותינו במייל, אפשר ליצור קשר אונליין עם נומרולוג מומחה ולקבוע איתו פגישה אישית, ואפשר לקבל את כל הפגישה אונליין – בשיחה טלפונית. היתרון הגדול הוא שכבר לא חייבים להמתין, שכן ייעוץ נומרולוגי אונליין יכול להתבצע בכל שעה שבה אנחנו זקוקים לו.


דירוג

תגובה אחת בדף “ייעוץ נומרולוגי

  1. ריטה ברוך הגיב:

    מדובר באחד הכלים החזקים שיש לדעתי. מאז שהכרתי אותו אני נוהגת להתייעץ באופן קבוע עם נומרולוגית מצוינת (אחת שגם נמצאת פה באתר) ומעולם לא התאכזבתי. האבחון תמיד מדויק והיא תמיד יודעת איך לכוון אותי – והתוצאות בהתאם! כדאי לנסות לכל מי שלא מכיר.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט