שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

ייעוץ מיני

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

זה יכול להופיע אצל כל אחד, בכל שלב בחיים ויש לזה פתרון – ייעוץ מיני
זו יכולה להיות תקופה קצרה או ארוכה, ויכול להיות שזה קושי כרוני. אולי אירוע מסוים השפיע עליכם וכעת אתם חווים קשיים במיניות ואולי באופן כללי אתם חווים קושי בתקשורת מינית. ייעוץ מיני הוא תחום שמתמחה בדיוק בכך ואפשר להיעזר בו מאוד.

אנשים מבוגרים נתקלים לעתים בקשיים בחייהם האינטימיים, כשאחד התחומים שבהם זה מתבטא הוא תחום המיניות. מדובר בתחום טעון מאוד ופרטי מאוד, שבאופן טבעי גם "יושב" על מקומות רגישים בנפש האדם והמתרחש בו מתבטא באזורים נוספים בחיינו.

בעיות במיניות?
לעתים בתוך מערכת זוגית אנחנו מגלים שהתשוקה כבר איננה כפי שהיתה, שאנחנו פתאום חשים ירידה או היעלמות במשיכה לבן הזוג שלנו או שאנחנו מתקשים לתפקד מינית ודווקא כן נמשכים. כרווקים, בין אם אנחנו מחפשים זוגיות עמוקה ובין אם לא, המיניות היא חלק חשוב מחיינו ולעתים אנחנו חווים קשיים בתקשורת המינית, קושי להתחבר, חוסר רצון או להיפך – יותר מדי מהכול. גם כבני נוער תחום המיניות חשוב – זה השלב שבו אנחנו מגלים את המיניות והיא מתחילה להיות משמעותית מאוד בחיינו, וגם שם אנחנו זקוקים להדרכה רבה בעולם החדש והמסתורי הזה. כבני אדם, מדובר בתחום משמעותי וחיוני בחיינו, וככזה – הוא מושפע מהדברים הנוספים שמתרחשים בחיינו.

ייעוץ מיני
מהו ייעוץ זוגי?
ייעוץ מיני הוא תחום רחב, שבו מתמקדים בפתרון בעיות הקשורות במיניות, מכל הסוגים. החל מבעיות פסיכולוגיות ועד בעיות או קשיים פיזיולוגיים, בעיות הקשורות בקשרים בין בני הזוג או בעיות הקשורות בדימוי עצמי בלבד, או פשוט קשיים הנובעים מחוסר ידע או מחוסר הבנה מספקת של דברים מסוימים הקשורים במיניות או בתקשורת המינית. בכל אלה ועוד עוסקים בייעוץ המיני, ולכן מדובר בתחום שכל מי שחווה קושי כלשהו הקשור בתחום הזה, יכול לפנות אליו.

אילו סוגי ייעוץ זוגיי קיימים
כיום קיימים סוגים רבים של ייעוץ מיני ממוקד: ייעוץ לגברים בלבד, לנשים בלבד, לזוגות או לבני נוער. טווח המטפלים ואסכולות הטיפול הוא נרחב מאוד, והוא כולל בין היתר סקסולוגים, יועצים זוגיים שמתמחים במיניות, סרוגייט, היפנוזה, דמיון מודרך, פסיכולוגים, פסיכיאטרים, טיפול רפואי ועוד. בתהליך של ייעוץ מיני ימפה המטפל את הבעיה, ינסה להבין יחד עם המטופל מאין היא נובעת – מה שורשה, ולאחר מכן המטרה תהיה להעניק למטופל כלים להתמודדות עם הקושי הספציפי שלו בתוך היום יום ובתוך החיים שלו. לאור זאת, מדובר בדרך כלל בתהליך מתמשך והדרגתי שבו מלווה המטפל את המטופל לאורך תהליך השינוי ועד התייצבותו – עד הנקודה שבה המטופל מרגיש שהגיע לריפוי ושהתפקוד המיני בחייו מספק מבחינתו. מובן שאופי הטיפול יהיה בהתאם לאסכולה שתבחרו, והוא יכול להיות מורכב משיחות בלבד, מטיפול התנהגותי, מטיפול בטראומות או ממשימות פרקטיות של אימון, ואף להיות משולב בטיפול תרופתי.


דירוג

1 thoughts on “ייעוץ מיני

  1. שוקי ירוק הגיב:

    חשוב חשוב. נושא ממש חשוב שלא מדברים עליו הרבה, לצערי. הרבה זוגות נופלים בזה וחבל. כדאי ללכת להתייעץ, מניסיון אישי זה יכול ממש לעזור. אין מה להתבייש וזה שמתעלמים בטוח לא עוזר.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה