שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

ייעוץ זוגי – האם הוא מציל משפחות מפירוק?

ייעוץ זוגי – האם הוא מציל משפחות מפירוק?
רגע לפני שאתם מוותרים על כל מה שבניתם, רגע לפני שאתם זורקים לפח השקעה רגשית ומעשית של שנים, רגע לפני שאתם מוותרים על המערכת הזוגית שלכם ומפרקים את המשפחה – האם חשבתם על ייעוץ זוגי? מה אתם יודעים עליו והאם הוא מציל משפחות מפירוק?

מהו ייעוץ זוגי?
ייעוץ זוגי, כשמו כן הוא, ייעוץ שנועד לסייע לזוגות שנמצאים במצוקה מכל מיני סוגים. אם אתם מרגישים שהזוגיות שלכם כבר אינה מספקת, וזה לא משנה למה, אם אתם מרגישים שהתקשורת ביניכם כבר איננה כמו שהייתה ואתם הולכים ומתרחקים זה מזה, אולי זה הזמן לשקול ייעוץ זוגי. מדובר בתהליך שבו פותחים את הקשיים הנמצאים ביניכם ובין בן הזוג או בת הזוג שלכם – שלב שבפני עצמו זוגות רבים אינם מצליחים להגיע אליו בכוחות עצמם – ומשם מנסים לגשר על הפערים ולסייע לכם להבין טוב יותר זה את זה ולמצוא את הדרך להתקרב מחדש ולתקשר בצורה טובה יותר ובונה יותר בעבור שניכם.

היתרון הגדול של ייעוץ זוגי הוא העובדה שיושב איתכם אדם שלישי, אובייקטיבי, שהמקצוע שלו הוא להבין את שני הצדדים ולגשר ביניהם באמצעים שונים. העובדה שיש אדם  נוסף בחדש אולי נשמעת מוזרה כאשר מדובר בזוג – דבר אינטימי – אבל היא מה שבעצם עושה את ההבדל. היכולת לפתוח את מה שקורה ביניכם, את מה שכל אחד מכם מרגיש והאופן שבו הוא חווה את מערכת היחסים, בפני אדם שאינו מעורב בקשר ואינו תלוי באף אחד מהצדדים, היא האפשרות בעצם לאפשר נקודת מבט שונה על הקשר, על היחסים ובעיקר – על ההתנהגות של האדם שמולכם, בן הזוג שלכם.

הקשר תלוי בנו. כיצד נפעל?

הקשר תלוי בנו. כיצד נפעל?

באילו מקרים הוא יכול לעזור?
הפנייה לייעוץ זוגי היא החלטה אינדיבידואלית מאוד של כל זוג. יש זוגות שפונים לייעוץ כבר בתחילת הקשר כאשר דברים אינם זורמים חלק, והם מבקשים ללמוד דרכים בונות מלכתחילה כדי לתקשר ביניהם ולא להגיע למקום שהקשר מתפרק בגלל תקשורת לא נכונה; יש זוגות שפונים במהלך חיי הזוגיות שלכם בכל פעם שהם זקוקים לעזרה נקודתית; ויש זוגות שמחכים עד שהדברים כבר לא נסבלים ביניהם, ורק אז הם מוכנים לשקול ללכת לייעוץ זוגי. כאמור, מדובר בהחלטה מאוד אישית של בני הזוג, ובמקרים רבים אחד מבני הזוג מאוד רוצה ללכת לקבל עזרה חיצונית ובן הזוג השני אינו מוכן לכך – ועל כן מערכת היחסים נתקעת ולעתים אף מסתיימת. פעמים רבות כאשר חלים שינויים משמעותיים במציאות היומיומית של המשפחה או של הזוג – והמקרה הקלאסי הוא כמובן הצטרפות של ילד למשפחה – נוצרים קשיים, כעסים ותסכולים מצד שני הצדדים. במקרים כאלה ייעוץ זוגי יכול לסייע פשוט בקבלת כלים חדשים להתמודדות עם הסיטואציה החדשה, ולהעניק אפשרות למציאות אחרת לגמרי, טובה הרבה יותר.

אז לשאלה אם ייעוץ זוגי יכול להציל משפחות מפירוק, אנחנו עונים שוודאי שהוא יכול. יכול בהחלט. הכול תלוי בנכונות שלכם לעשות שינוי, לקבל עזרה, לראות את המציאות בדרך אחרת ולפתוח בתוככם מקומות שלא הכרתם. מי שמוכן "לצאת מהקופסה", להתפתח ולהכיר את עצמו ואת בן זוגו בעיניים חדשות – ודאי שיוכל להציל את משפחתו מפירוק בעזרת ייעוץ זוגי. מה דעתכם?

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה