שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

העצמה אישית

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

העצמה אישית – לאפשר לעצמך להיות יותר ממי שאתה כיום
אם אתם מרגישים שאתם חיים "ליד עצמכם", אם החלומות והחזון שלכם רחוקים מהמציאות היומיומית שלכם ואם אתם בכל זאת מרגישים שאתם לא רוצים להיכנע ומבקשים לפרוץ לדרכים חדשות, אולי זה הזמן לתהליך של העצמה אישית.
לא אחד מאיתנו מוצא את עצמו מתקדם בדרך חייו, ותוך כדי כך מרגיש שהוא בעצם חי רחוק מאוד ממהותו האמיתית; פוחד להגשים דברים שהוא מרגיש שהוא יכול, מאפשר לפחדים להוביל אותו ולבחור במקומו את בחירותיו ומונע יותר ויותר מכוח האינרציה וה"הסתפקות במועט", במקום לפרוץ את החומות המגבילות אותו ולהשיג את הדברים שהוא באמת רוצה בעבור עצמו.

מהי העצמה אישית?
העצמה אישית היא מונח שמתייחס לתהליך שבו אדם נעזר בדרכים מסוגים שונים כדי לחזק את הביטחון שלו בעצמו ולממש חלקים נרחבים יותר ממי שהוא מרגיש שהוא באמת. לחיות מתוך אותנטיות גבוהה יותר ומתוך תיאום עם מי שהוא.

העצמה אישית
הדרך לשינוי
תהליך של העצמה אישית הוא תמיד – תהליך. אין מדובר בטיפול קסם או בסדנה חד פעמית שלאחריהם הכול משתנה, אלא בדרך שאדם עושה עם עצמו כדי להכיר בפחדים שלו ובחסמים שלו ולהתמודד עמם, ולחזק את עצמו באופן בר קיימא. המטרה העומדת לנגד עיניו היא להביא את עצמו למקום שבו הוא מסוגל להתגבר על ההתניות שלו – שהן הדברים שהובילו אותו עד כה לבחור בחירות מצומצמות ומגבילות בחייו. כתוצאה מכך יוכל האדם לפרוץ לעצמו דרכי ביטוי חדשות. כלומר, מדובר בתהליך של שינוי אמיתי שאדם עובר עם עצמו בהדרגה ומתך התמדה ועקביות.

איך מתחילים?
חשוב לציין שאף על פי שמדובר בדבר שאדם עושה עם עצמו בסופו של דבר, בהחלט ניתן ומומלץ להיעזר באנשי מקצוע לצורך העצמה אישית. כיום קיימות דרכים רבות בעבור אדם שמבקש לשפר את יכולותיו האישיות ואת האמונה שלו בעצמו, וכדאי לבחור את התמיכה שאתם מבקשים לעצמכם על פי נטיות לבכם ועל פי התחום שאתם מבקשים להעצים את עצמכם במסגרתו.

לדוגמה, אם אתם חשים שיש לכם קושי במיומנויות בין-אישיות, באסרטיביות או בהתמודדות עם אתגרים רגשיים – הדבר ודאי יגביל אתכם בתחום החברתי בחייכם, ואף בתחומי הזוגיות. לעתים קושי מסוג כזה, שהאדם חש עם עצמו, עלול בהחלט להשפיע גם על התחום המקצועי בחייו – ולמנוע ממנו להתקדם בתפקידים, ליצור עסקאות חדשות ואף להתמודד עם ראיונות עבודה.

לפיכך, כדאי לבחור איש מקצוע שהשיטה שבאמצעותה הוא עובד תיגע בכם, תמצא חן בעיניכם ותאמינו בה, ובד בבד – יהיו לו המיומנויות והידע כדי לסייע לכם בקושי המסוים שלכם.

להעז להצליח…
תהליך של העצמה אישית יסייע לכל מי שבוחר בו להיות אסרטיבי יותר, להאמין בעצמו יותר, לבטוח בעצמו, ביכולותיו ובבחירותיו – ומתוך כך להעז לנסות להגשים בחייו את הדברים שאותם הוא באמת מבקש לעצמו. ולהצליח בכך.


דירוג

תגובה אחת בדף “העצמה אישית

  1. מלי הגיב:

    זה אחד הדברים הכי חשובים שבנאדם יכול לעשות בשביל עצמו. אני עברתי תהליך כזה לפני כמה שנים וזה שינה לי את החיים לחלוטין. מבנאדם חסר ביטחון לחלוטין הפכתי למישהי שלא מפחדת להביע את דעתה ולהגיד מה טוב לה ומה לא טוב לה, וללכת אחרי החלומות שלי! הכי חשוב. כל מי שמרגיש תקוע איפשהו, שיתחיל מלעשות תהליך של העצמה אישית, וממש כדאי לבחור מישהו טוב שידריך אותכם בזה.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט