שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

הסרת כישופים

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

הסרת כישופים: כמה טיפים בסיסיים של מומחים להסרת כישופים
כישוף הוא מצב שמשפיע לרעה על חיינו ונגרם לנו על ידי אדם אחר בכוונת מכוון. האם יש דרך להתמודד עם כישופים? מהן הדרכים להסרת כישופים ואיך נדע שהן יעילות?
כאשר אדם מרגיש שיש עליו כישוף, קודם כול כדאי שיבדוק זאת באמצעות מומחה מהתחום; מקובלים העוסקים גם בתחום ביטול והסרת כישופים יודעים כיצד לבדוק זאת, ולשם כך בדרך כלל הם זקוקים מהאדם לתיאור הסיטואציה המסוימת או המצב המתמשך שבגללם הוא חושש שהוטל עליו כישוף וכן לשמו ולשם אמו. מקובלים יודעים לאבחן אם אכן הוטל כישוף או לא, ואם כן, הם ידעו כיצד לסייע לאותו אדם, על פי רוב.

סימנים אפשריים לכישוף
עם זאת, יש סימנים מקדימים שיכולים לאותת לאדם על כך שאולי הוטל עליו כישוף, והם יוכלו לשלוח אותו לבדיקה מעמיקה יותר אצל מקובל העוסק בתחום, כאמור לעיל. בין הסימנים הללו יכולים להיות דברים כגון שינוי רגשי פתאומי אצל אחד מבני זוג בתוך קשר תקין ומתמשך, ריבים מתמשכים ופגיעה בשלום בית, שינוי פתאומי משמעותי באישיות, תנודות רגשיות או התנהגותיות חזקות שאינן אופייניות לאדם, מחלות שחוזרות ונשנות או ריבוי מחלות ונזקים גופניים, קשיים מתמשכים בפרנסה, קושי מתמשך במציאת זיווג, ועוד.

הסרת כישופים
איך מבצעים הסרת כישופים?
הסרת כישופים אפשר לבצע באמצעות מגוון רחב של דרכים, שכולן שאובות מתורת הקבלה המעשית. בין הדרכים הללו אפשר למצוא התרת קללות ושימוש בצירופי שמות קדושים, שימוש בשתן, שימוש בקטורות מיוחדות המיועדות לכך, שריפת תבלינים מסוימים, שימוש במלח, שימוש במים, יצירת קמעות, רישום שמות באמצעות חומרים מיוחדים על נייר או על צלחת, שימוש בזעפרן, בגופרית או בעופרת, אמירת פסוקים, ועוד ועוד.

מי מבצע הסרת כישופים?
לא סתם איננו מצרפים פה רשימות או "מתכונים" להסרת כישופים; העיסוק בכישופים ובמאגיה הוא תחום מסוכן, והוא חייב להיעשות על ידי אדם בעל שיעור קומה רוחני, המתמצא היטב בקבלה מעשית ובהיבטיה אלה. זה חייב להיות אדם שהוכשר לכך על ידי מורים מתאימים, ומכל זה משתמע שהסרת כישופים איננה דבר שקוראים על אודותיו ואפשר לבצעו באופן עצמאי בבית, בפשטות. ראשית, האבחון חייב להיות מדויק, כאמור לעיל, ושנית – הטיפול בהסרת הכישוף צריך להיות מדויק ומותאם למצב הספציפי של אותו אדם באותו זמן. בכל דרך אחרת, בעיסוק עם כוחות האחראים על כישופים ומעורבים בהטלתם ובקשירתם – התוצאה עלולה להיות חמורה אף יותר מן המצב הנוכחי.

מומחים להסרת כישופים ניתן לאתר כיום ברשת, ואפשר לפנות אליהם און ליין לייעוץ, ואף לכתוב להם בפורומים שונים לקבלת ייעוץ ראשוני. בטרם תפנו לאחד מהם, בדקו את מהימנותו בכל האמצעים הרגילים לבדיקת מיסטיקנים מומלצים – כולל המלצות ממקור ראשון, שיחות אצל אנשים שהשתמשו בעזרתו, קריאה באתר האישי שלו ואף שיחה ראשונית עמו.


דירוג

2 thoughts on “הסרת כישופים

  1. יואל הגיב:

    רציני? יש באמת אנשים שמתעסקים בזה? תראו לי אחד שיכול להוכיח שהוא באמת עושה משהו… שלא לדבר על זה שבאמת יש כישופים…?

  2. הייתי פעמיים בית חולים רגיל רואה דמות אישה 3 חודשים דואד לבריאותי ולרכושי בן יחד ורוצה להכיר חושד באישתו של שכן שאולי רוצים את רכושי רו נקמנות

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט