שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

המלצות על מיסטיקנים

המלצות על מיסטיקנים
השפע מבלבל. תחום המיסטיקה מוצף כיום, ואנחנו לא תמיד מוצאים בו את הידיים ואת הרגליים… המלצות על מיסטיקנים מציפות את הרשת, חלקן באופן גלוי פשוט נכתבו על ידי אנשי שיווק כדי לקדם מיסטיקנים שלאו דווקא מוכיחים את עצמם בשטח וחלקן אכן אמיתיות ומעוגנות במציאות. איך מוצאים המלצות על מיסטיקנים? איך בוררים בתוך השפע מה נכון לנו ומה לא? איך יודעים מי מתאים לנו ובידי מי להפקיד את גורלנו, תרתי משמע?

איפה מוצאים המלצות על מיסטיקנים?
ובכן, המלצות על מיסטיקנים אפשר למצוא כיום בשלל מדיות וערוצי מידע. אפשר למצוא המלצות על מיסטיקנים באתרי מיסטיקה ייעודיים – וכאלה יש לא מעטים כיום – אתרים המאגדים בתוכם מאגר של מיסטיקנים שמומלצים על ידם ושעובדים איתם ודרכם. דרך אתרים כאלו תוכלו לקרוא המלצות על המיסטיקן, וכן לקבל מידע על אודותיו, לראות סרטונים לפעמים, לקרוא המלצות שכתבו לקוחות שהיו אצלו – ולבסוף, אם בחרתם בו – לדבר איתו ישירות דרך האתר. אפשר למצוא המלצות על מיסטיקנים בפורטלים ברשת המיועדים לכך, על פי רוב אלו פורטלים שאין להם עניין כלכלי באותם מיסטיקנים והוקמו או על ידי אנשים פרטיים שמבקשים לחלוק ביניהם מידע על מיסטיקה ועל מיסטיקנים מומלצים או על ידי גופים אחרים המעוניינים בקידום מיסטיקה ובהרחבת הידע והשיח על אודותיה. המלצות על מיסטיקנים אפשר גם למצוא במקור הפשוט, הידוע והישן – אנשים שאתם מכירים. כלומר, מפה לאוזן.

המלצות על מיסטיקנים

איך בוררים בין כל ההמלצות על מיסטיקנים?
הטיפ הגדול ביותר שאנחנו יכולים לתת לכם הוא ללכת עם ההרגשה שלכם. ההתחברות לעולם המיסטיקה מחייבת אתכם להיות מאוד קשובים לעצמכם. מצד אחד, אתם מחפשים מישהו להתייעץ עמו כי אולי אתם מרגישים לא מספיק מחוברים לעצמכם או יודעים בעצמכם, מצד שני – אנחנו אומרים לכם שזו דווקא הנקודה שכדאי להתחיל להיות מחוברים יותר לעצמכם. למה? משום שיש כאמור שפע של מיסטיקנים שם בחוץ, ולא כולם באמת טובים, לא כולם באמת מקצועיים. מתוך קריאה פשוטה של ההמלצות, הסיכוי שתדעו מי באמת טוב ומי מתאים לכם – בעיקר – אינו סיכוי גבוה. לכן, אנחנו ממליצים על אסטרטגיה משולשת. הראשונה, להתייעץ עם אנשים קרובים אליכם או עם כאלה שאתם מכירים ויודעים להמליץ ממקור ראשון על מיסטיקנים טובים שהם היו אצלם; השנייה, מתוך ההמלצות האלה – להיכנס ולחפש מידע והמלצות נוספות על אותם מיסטיקנים שקיבלתם את השמות שלהם מקרובים אליכם; השלישית – לנשום עמוק ולשאול את עצמכם מי הכי מרגיש לכם נכון עבורכם. פשוט ככה. לאחר שכל המידע נמצא ברשותכם, האינטואיציה שלכם יודעת להגיד לכם מה נכון לכם ומי הוא האדם שאתם אמורים לפגוש כעת ולהתייעץ איתו, לטובתכם העליונה.

יש לכם המלצות שאתם מעוניינים לשתף בהן אנשים אחרים? פגשתם מיסטיקן שאתם נשבעים שהוא הטוב ביותר? אחד שתמיד מדייק? נשמח מאוד שתשתפו אותנו ואת הקוראים שלנו פה בתגובות. כתבו לנו את ההמלצות שלכם על מיסטיקנים.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה