שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

הילינג אנרגטי


דירוג

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

הילינג אנרגטי – ריפוי מעבר למגבלות החומר
הילינג אנרגטי מבוסס על אנרגיה המועברת מאדם אחד לאדם אחר; איך זה עובד? על מה זה מבוסס ובמה זה יכול לסייע?
כיום, יותר ויותר אנשים מחפשים מזור לקשיים, לאתגרים ולבעיות מסוגים רבים ושונים גם במחוזות שמעבר לרפואה הקונבנציונלית ונעזרים לשם כך בשיטות ריפוי אלטרנטיביות, כאלה המשתייכות לתחום הרחב שנקרא רפואה משלימה. הילינג אנרגטי הוא אחת מן השיטות הללו; מקור הרעיון שעליו הוא מתבסס שורשו בזמנים עתיקים.

מהו הילינג אנרגטי?
הילינג = ריפוי. הילינג אנרגטי הוא שיטת ריפוי שבמסגרתה מתבצעת העברת אנרגיה מאדם אחד לאדם אחר. יסודותיה של השיטה בנויים על ההנחה שלכל אדם, ובעצם לכל דבר בעולם, יש גופים אנרגטיים, המצויים מעבר לגוף הפיזי הנראה לעין. על פי התיאוריה, הגופים האנרגטיים של כל ישות מחזיקים את מאפייניה ואת סך חוויותיה – ברובד הרגשי, ברובד הנפשי, ברובד המנטלי, ברובד האנרגטי וגם ברובד הפיזי.

לפיכך, השיטה מבוססת על העברה של אנרגיה, באמצעות מגע של כפות הידיים ולעתים רק באמצעות התכוונות או מחשבה, באופן שבו המטפל משמש "צינור" להעברת אנרגיית ריפוי מן היקום, אל המטופל. זאת אומרת שהמטפל אינו "מעניק מהאנרגיה שלו", אלא מתכוונן ומחבר בין כוחות הריפוי הקיימים ביקום ובין האדם הזקוק לעזרה.

הילינג אנרגטי
איך זה עובד?
כאמור, האנרגיה מועברת מן המטפל אל המטופל, ומגיעה אל המקומות שדרושה בהם עזרה. אלו יכולים להיות מקומות פיזיים אך גם מקומות רגשיים או נפשיים. על פי ההילינג – כל "בעיה" שיש לאדם, כל קושי או כל מחלה, יימצאו גם בגופים האנרגטיים. יתרה מזו, בכל מקום שבו יש "בעיה", קיימת "חסימה" מסוג כלשהו. כך, המטפל מזרים את האנרגיה אל המקומות החסומים, והאנרגיה פועלת את פעולת הריפוי שלה. במרבית המקרים, ברגע שיש מפגש עם החסימה, מתחיל תהליך של ריפוי, שבמסגרתו גם עולים אל המודע תכנים שהיו חבויים בתת המודע.

לכן, כדי שתהליך טיפולי יהיה משמעותי ואכן ייגע בשורש הבעיה, עליו לכלול גם עיבוד מודע של התכנים העולים. לאחר טיפול בדרך כלל ייפתחו דברים חדשים שאדם לא היה מודע אליהם, וכחלק מהריפוי עליו להתמודד עמם. כך מושג ריפוי שלם ואמיתי.

איך מתבצע טיפול?
הטיפול בהילינג אנרגטי מתבצע על פי רוב בשכיבה, ובביגוד מלא. המטפל מעביר אנרגיה אל המטופל בדרך כלל באמצעות כפות הידיים שלו, וזה יכול להיעשות גם ללא מגע כלל – אלא ב"ריחוף" כפות הידיים מעל גופו של המטופל. ההתייחסות של המטפל תהיה למרכזים האנרגטיים בגוף המטופל (הצ'אקרות) ולעתים גם לערוצי האנרגיה (המרידיאנים) – הכול על פי סגנונו של המטפל, הידע שלו והאופן שבו הוא מחובר אל אנרגיית הריפוי. מטרתו לאזן את האנרגיה במרכזים השונים – בכל אחד ואחד מהם וביניהם, וליצור זרימה טובה ומאוזנת, פתוחה וחופשית של האנרגיה בכל המרכזים ובכל הגופים האנרגטיים של המטופל.


דירוג

תגובה אחת בדף “הילינג אנרגטי

  1. נעמי ליבוביץ הגיב:

    למדתי הילינג במשך שנתיים ואני משתמשת בזה ביום יום שלי. אני ממליצה לכל אחד ללמוד את זה. לדעתי מדובר ביכולת שיש לכולנו, יכולת רוחנית, שפשוט לא מלמדים אותנו איך להשתמש בה ולאט לאט היא נחסמת עם השנים. כל אחד יכול ללמוד לרפא את עצמו ואת הקרובים אליו, להשתמש בזה כדי להקדים תרופה למכה, ולדעתי צריך ללמד ילדים ממש צעירים לעשות את זה, שלא ישכחו כמונו.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט