שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

הילינג אנרגטי – כיצד שיטת טיפול זו תסייע לך

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

יש שמחשיבים אותו לאביהן הטהור של כל שיטות הטיפול האנרגטיות, למקור הראשוני של האפשרות לרפא באמצעות אנרגיה. על אף העובדה שהוא נפוץ מאוד כיום, סביר להניח שלא כולכם יודעים באמת למה הכוונה. מהו הילינג אנרגטי וכיצד שיטת טיפול זו תסייע לכם?

מהו הילינג אנרגטי?
הילינג אנרגטי הוא אחת משיטות הטיפול הבסיסיות והידועות בעולם הרפואה המשלימה. הוא נשען על הפילוסופיה הרוחנית שלפיה לכל דבר בעולם יש גופים אנרגטיים – כלומר גופים רוחניים ברבדים שאינם נראים לעין, שאינם ברובד הפיזי של הגוף, אך קשורים אליו ומשפיעים אליו. הרעיון בשיטת טיפול זו הוא שאפשר לעשות שינוי באותם גופים אנרגטיים, באמצעות התכוונות ובאמצעות העברת האנרגיה הקוסמית המרפאה אל המקומות הדרושים בגופים הללו.
פתיחת החסימות והעברת האנרגיה המרפאה בגופים האנרגטיים משפיעים גם על הגוף הפיזי – שכן כל הגופים מחוברים אלה לאלה ועובדים יחד כמכלול אחד היוצר את האדם, את התנהלותו, את מחשבותיו, את רגשותיו וגם את הגוף הפיזי שלו.

הילינג אנרגטי

הילינג אנרגטי – משפיע גם פיזית על הגוף.

במה הוא מיוחד לעומת שיטות טיפול אחרות?
ייחודו של ההילינג האנרגטי הוא ראשית בעובדה שאין חובה להיות בנוכחות פיזית כדי לקבל אותו. המטפל עובד באופן שהוא מאבחן את הגופים האנרגטיים באמצעות כלים שונים, מחשבתיים ורוחניים בעיקרם, ועל כן אין הכרח שהמטופל יהיה נוכח בחדר בזמן שהמטפל עושה את זה. כלומר, ההילינג האנרגטי יכול להינתן גם מרחוק, והמטופל אפילו לא חייב להיות פנוי מכל דבר אחר בשעה שההילינג מועבר אליו על ידי המטפל. ייחוד נוסף הוא העובדה שההילינג, באמצעות התכוונות והעברת אנרגיה, יכול לחולל דברים שנראים כנסים כלפי חוץ, שכן הוא עובד על הגופים הנסתרים שלנו – ואלו משפיעים על עולם החומר שלנו, על גופנו הפיזי ועל המציאות היומיומית שלנו. עבודה שנעשית בגוף הרגשי למשל, יכולה פתאום למשוך מערכות יחסים שונות לחלוטין לחיינו מאלה שהתרגלנו אליהן ושלא היו טובות לנו, יכולה לגרום לנו להתנהל באופן שונה מאוד ממה שאנו מכירים ולהשתחרר מדפוסים של שנים רבות שניהלו אותנו.

במה מתמחה הטיפול בהילינג האנרגטי?
לפיכך, מכל האמור לעיל נובע שהילינג אנרגטי בעצם מתמחה בעבודה שהיא מכלול; העבודה נעשית בכל הרבדים גם יחד – לא מטפלים רק בחלק הנפשי או רק בחלק הגופני, אלא בכל המישורים יחד – והם משפיעים אלה על אלה. וזה מה שנקרא "שיטת טיפול הוליסטית". מתוך כך, אפשר להבין כי שיטה זו יכולה לסייע במגוון רחב מאוד של מצבים ושל בעיות, של אתגרי חיים. החל מחרדות, פחדים, פוביות וקשיים רגשיים מסוגים שונים, דרך בעיות התנהגות או בעיות של קשב וריכוז וקשיים בהתארגנות, ועד מחלות פיזיות ממש – אלרגיות, קשיי שינה, מיגרנות, בעיות במערכת העיכול ועוד. ההילינג יכול לסייע גם בטיפול ובריפוי של מחלות קשות ממש, כמו סרטן למשל, אך חשוב מאוד להדגיש כי במקרים שבהם המחלה כבר הגיעה אל הגוף הפיזי – ולא נעצרה או רופאה בגופים הרוחניים יותר של האדם – יהיה קשה יותר להסתפק בריפוי באמצעות הילינג בלבד, ומומלץ לשלב אותו עם טיפולים מסוגים אחרים כדי להשפיע לטובה וליצור שינוי משמעותי יותר בממד הפיזי.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה