שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

החזרת אהבה העוקץ

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

החזרת אהבה העוקץ – ארבעה טיפים שיעזרו לכם להינצל!
רגע לפני שאתם ממהרים לגשת לאחד מהמיסטיקנים הרבים המבטיחים כיום החזרת אהבה בקלי קלות, כדאי לעצור ולבדוק היטב. החזרת אהבה העוקץ, כל מה שרציתם לדעת, במאמר הנוכחי. איך להיזהר, מה צריך לבדוק ואיך לדאוג שלא יעקצו אתכם בתחום כל כך רגיש כמו החזרת אהבה.

ארבעת הטיפים הבאים, שמיד נכתוב פה, יעזרו לכם להינצל מידיהם של מיסטיקנים שאינם מורשים לעשות החזרת אהבה, מכאלה שאינם מיסטיקנים באמת, מכאלה שאין להם באמת מושג מה הם עושים ומנסים לנצל אתכם ולהוליך אתכם שולל, ובאופן כללי – יעזרו לכם להימנע מכאב לב במקרה הטוב ומסכנה של ממש במקרה הפחות טוב.

טיפ ראשון: לכו רק למומחים אמינים ומהימנים
איך יודעים מי הוא מחזיר אהבה מהימן ואמין ונמנעים מעוקץ של החזרת אהבה? בודקים את הפרטים שלו, בודקים מה הוא עשה, מי הסמיך אותו ואיפה הוא הוכשר לכך, בודקים מה הידע שלו ובאילו שיטות הוא משתמש (פירוט בהמשך). כמו כן בודקים את הפרטים האישיים שהוא מפרסם באתר שלו ומחפשים שם עדות למקום שבו הוא מקבל את לקוחותיו, מספר עוסק מורשה או מספר זיהוי אחר וכן הלאה.

טיפ שני: בדקו מה הוא מבטיח
אם מחזיר אהבה מבטיח לכם שתוך כמה שעות או כמה ימים הוא "מסדר לכם חזרה את הרומנטיקה" ומחזיר אליכם את אהוב לבכם – התרחקו ממנו מהר. מחזיר אהבה רציני ומקצועי לעולם לא יבטיח לכם דבר כזה. ראשית כול, הוא לא יבטיח לכם אף תוצאה במאת האחוזים! כל מי שעוסק בהחזרת אהבה באופן מקצועי יודע שאי אפשר להבטיח החזרת אהבה, אי אפשר להבטיח תוצאה ויש לבדוק היטב היטב אם בכלל מותר לבצע החזרת אהבה ומה מידת ההתאמה בין בני הזוג. רק לאחר מכן אפשר לבצע החזרת אהבה, וגם אז – כל מי שמקצועי, לא יבטיח לכם תוצאות בטוחות.

טיפ שלישי: באילו שיטות הוא משתמש?
השיטות להחזרת אהבה נחלקות בגדול לשלושה חלקים: שיטות אנרגטיות בלבד, שאינן נחשבות לפולשניות ולעתים אפילו עוסקות בהתערבות אנרגטית רק בכל הקשור לבן הזוג המגיע לבקש עזרה ולא לבן הזוג ה"מוחזר"; שיטות הנעזרות בשמות קדושים ובקמעות; ושיטות של מאגיה ושל כישופים. הן לגבי הקמעות והן לגבי המאגיה הדעות חלוקות, וחשוב לציין זאת. יש מקובלים שטוענים שאסור להשתמש לא באלה ולא באלה, ויש מקובלים שטוענים שרק העיסוק במאגיה ובכישופים אסור. כדאי מאוד לעשות מחקר לפני שאתם בוחרים מיסטיקן שיחזיר את אהבתכם, ולא להתבייש לשאול אותו על השיטות שבהן הוא משתמש, מה היעילות שלהן ואם הן מותרות או אסורות לביצוע על פי פוסקים ורבנים.

טיפ רביעי: פנו למחזיר אהבה שקיבלתם המלצות עליו
וב"המלצות" אנחנו מתכוונים להמלצות ממקור ראשון. הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות כדי להימנע מעוקץ החזרת אהבה הוא ללכת אך ורק למיסטיקנים ולמקובלים שעוסקים בכך ושקיבלתם המלצות עליהם מאנשים שהיו אצלם ושחוו חוויה טובה ומוכחת. כדאי לטרוח ולמצוא אנשים כאלה, וללכת בעקבות ההמלצות והלקחים שלהם.

מכירים מחזירי אהבה מומלצים? חוויתם עוקץ החזרת אהבה? שתפו אותנו בתגובות, כדי שאנשים אחרים יוכלו לדעת למי כדאי ללכת ולמי לא! אל תשאירו אותם לבד.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה