שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

הורוסקופ לנוער

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

הורוסקופ לנוער – מיהם הכוכבים האמיתיים של בני הנוער?
בני נוער הם פלח ייחודי באוכלוסייה – הם כבר בהחלט לא ילדים, אך הם עדיין לא מבוגרים. הנושאים שמעסיקים אותם ייחודיים להם, ולכן מגיעה להם תחזית אסטרולוגית משלהם – הורוסקופ לנוער.
בני הנוער של ימינו מפותחים, מעורבים, מבקשים להיות אדונים לחייהם ומחפשים תשובות אונליין בנושאים רבים. בין היתר הם מעוניינים לדעת יותר על החיים שלהם, להכיר את עצמם ולהבין מה הם האתגרים העומדים בפניהם ומה החלקים החזקים של כל אחד מהם.

הורוסקופ לנוער – פרשנות ספציפית
עם זאת, באופן טבעי הם לא מעוניינים לקרוא על הסיכויים להצלחות כלכליות ועסקיות או מתי נכון לרכוש בית או להחליף עבודה, שכן הדברים הללו אינם חלק מעולמם; לפיכך, האסטרולוגים המפרסמים תחזיות אסטרולוגיות לנוער משתמשים במצב הכוכבים בשמים ומפרשים אותו על פי הנושאים השייכים לעולם הנעורים, ובשפה המותאמת לעולמם.

למה הוא לא מתייחס אלי השבוע פתאום? האם היא עדיין אוהבת אותי? למה לא הולך לי בלימודים? מתי אוכל להשתלב טוב יותר בחברה? האם כדאי לתכנן מסיבה גדולה לסוף החודש? אילו מזלות לומדים בקלות רבה יותר? האם אני משתייכת למזל שקל לו או שקשה לו עם בני המין השני? את התשובות לכל אלה ועוד תוכלו למצוא בהורוסקופים לנוער.

הורוסקופ לנוער
לא לנוער בלבד
יתרה מזאת, הורים לבני נוער יוכלו אף הם להיעזר רבות בהורוסקופ לנוער, שכן כך יוכלו להבין טוב יותר מה מתרחש בחיי ילדיהם בתקופות מסוימות. הדבר עשוי לתרום רבות לתקשורת בין ההורה ובין הילד, עשוי לסייע להורים לא לדרוש מהילדים דברים מסוימים בתקופות מסוימות ולהקל על שני הצדדים ליצור מערכת יחסים תומכת ואוהבת. אם ילדכם מורד בכם, אינו מעוניין פתאום להשתלב באירועים חברתיים או שהוא מתקשה בלימודים, תוכלו להבין מה קורה לו בעזרת התחזית האסטרולוגית לנוער – אולי שם תבינו שכרגע הוא עובר דרך תקופה מופנמת יותר, למשל, או שכרגע הוא עסוק יותר בעניינים שבינו לבינה ולכן הוא זקוק לסיוע בתחום הלימודי. כך תוכלו "לבחור טוב יותר את הקרבות שלכם" ולדעת מתי להתערב, אם ואיך.

הס מלהזכיר…
באותו אופן, גם מורים המלמדים בחטיבות הביניים ובתיכונים יוכלו להיעזר בהורוסקופ לנוער, כדי להכיר טוב יותר את התלמידים שלהם, להבין מול מי הם עומדים ומה עתיד להתרחש בחיי התלמידים שלהם. כלי כזה יאפשר להם להתמצא טוב יותר בעולם הנעורים, גם אם הם עצמם אינם הורים לילדים מתבגרים, להבין טוב יותר מה מעניין את התלמידים שלהם וליצור איתם שפה משותפת רחבה יותר. כך, גם המורים וגם בני הנוער מרוויחים, שכן שפה משותפת מובילה לקשרים טובים יותר בבית הספר ולאפשרות טובה יותר ללמידה, לתמיכה ולהצלחה.
כלומר, הכוכבים האמיתיים הם בעצם בני הנוער עצמם  וככל שהם והמבוגרים הסובבים אותם יכירו אותם טוב יותר – כולם ירוויחו.


דירוג

1 thoughts on “הורוסקופ לנוער

  1. בת נוער אחת הגיב:

    אני מודה שאני קוראת גם הורוסקופים לנוער וגם הורוסקופים של מבוגרים, אבל מה שמעניין לדעתי זה איך האסטרולוגים יודעים לפרש מה לנוער ומה למבוגרים אם מצב הכוכבים בשמים הוא פשוט מה שהוא…? איך זה עובד?

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה