שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

הורוסקופ חודשי

מה יתחדש עלינו החודש? בואו להציץ בהורוסקופ החודשי
הורוסקופ חודשי הוא התחזית האסטרולוגית לחודש מסוים, והוא חשוב במיוחד. קריאה בהורוסקופ החודשי מאפשרת לנו לדעת אילו תהפוכות צפויות לנו החודש, ואיך הן יכולות להשפיע על כל אחד מאיתנו.

במהלך כל שנה ישנם חודשים קריטיים במיוחד, למשל כאלה שבהם מתרחשים ליקויים שונים, נסיגות של כוכבים משמעותיים ומעבר של כוכבים ממזל אחד לאחר; ידיעה של כל אלה מראש פותחת לנו צוהר אל החודש הצפוי לנו – וביחד עם קריאה בהורוסקופ השבועי והשנתי, מעניקה לנו את המפה השלמה להתנהל בתוכה.

תהליכים ארוכים יותר
אמנם נכון, בכל שבוע אנו קוראים את התחזית השבועית, אך במהלך השנה יש תהליכים ארוכים יותר כמו אלה שהוזכרו לעיל, שחלקם נפרשים על פני כמה שבועות ואפילו כמה חודשים. כדאי לדעת זאת מראש; הורוסקופ חודשי מסייע לנו להתכונן לחודש הקרב, וכך אנו יכולים לתכנן בחיי היום-יום שלנו פעולות ומעשים המתאימים למתרחש בשמים באותו חודש.

לדוגמה, חודש שבו מתרחשת נסיגה של כוכב מרקורי עלול להיות חודש רווי בתקלות מסוגים שונים – תקשורתיות בעיקרן אך לא רק, ולכן כמעט כל האסטרולוגים ממליצים שלא להתחיל בתהליכים משמעותיים חדשים בזמן נסיגה שכזו. למשל, נרצה להימנע ככל האפשר ממעברי דירות בזמן הזה, מחתימה על הסכמים, מתחילת עבודה חדשה ואפילו מכניסה לקשרים רומנטיים חדשים. מובן שאלו רק דוגמאות וכלפי כל מזל ההשפעות מתבטאות באופן שונה, אך אלה דברים שאת רובם ניתן לתכנן, ולכן עדיף להיעזר בהורוסקופ החודשי ולהתאים את המהלכים שלנו במידת האפשר.

הורוסקופ חודשי

12 מזלות. מהו ההורוסקופ החודשי שלך?

אחד משנים עשר
נוסף על כך, ההורוסקופ החודשי הוא זה המאפשר לנו לקשור את התהליך המתרחש בשמים (ואצל כל אחד מאיתנו בחייו האישיים) לתחזית השנתית שאנו קוראים בתחילת השנה והיא כללית יותר ולתחזית השבועית – המפורטת ביחס לכל אחד מן השבועות בחודש.

למה זה חשוב? משום שאנשים שמעוניינים לעשות עבודה של התפתחות אישית בחייהם, יכולים להיעזר בכל המפות; כלומר, לראות את התמונה הגדולה של המהלך השנתי, ובתוכה התמונה הקטנה יותר של המהלך החודשי, התמונה המתקבלת מההורוסקופ השבועי וכן הלאה. באופן הזה, אנחנו יכולים לכוון את הדברים שקורים לנו ולהיות ערים למתרחש – ללמוד איך כדאי לנו לפעול ומתי, לאורך החודש המסוים – מה כדאי לדחות ומה דווקא מומלץ מאוד לבצע כעת ולהפסיק לדחות…

הורוסקופ חודשי לשקט נפשי
ובל נשכח את ההשפעה הפסיכולוגית… קל לנו יותר כאשר אנחנו יודעים בפני מה אנחנו עתידים לעמוד מאשר כאשר אנחנו מופתעים, והתחזית החודשית מאפשרת לנו את זה במידה רבה. הידיעה כיצד עומדת להיראות המציאות שלנו בחודש הקרוב מאפשרת לנו להיות שקטים ולהתמודד עם החיים באופן שקול יותר, מתון יותר, מודע יותר – ובריא יותר בסופו של דבר.
כך, כפי שבדתות ובמסורות רבות אנחנו מתכוננים באופן כזה או אחר לחודש החדש הנפתח, נוכל להוסיף למסורת האישית שלנו גם את קריאת ההורוסקופ החודשי.


שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)


דירוג

2 thoughts on “הורוסקופ חודשי

  1. חנית הגיב:

    מסכימה לגמרי. בדיוק עכשיו נגמרה נסיגת מרקורי, ובוא נגיד שאם לא הייתי יודעת שיש נסיגה כזאת, הייתי מאוד מתבאסת במהלך שלושת השבועות האלה. עדיף להתכונן לדברים האלה ולקרוא עליהם מראש כדי לדעת מה כדאי ומה לא כדאי לעשות באותו זמן, ובכלל, להתכונן גם נפשית וגם טכנית.

  2. יקוטי צילה הגיב:

    צילה בת רבקה

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה