שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

דמיון מודרך NLP

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דמיון מודרך בשילוב NLP – ארבעה דברים שתרצו לדעת
דמיון מודרך הוא אחת השיטות הנהדרות והפשוטות ליישום, שאנשים רבים מאמצים בשמחה. אחד הדברים המעניינים שאפשר לעשות עם הדמיון המודרך כדי למנף את השפעתו עוד יותר הוא לשלב אותו עם NLP.

מה זה NLP? איך משלבים אותו עם דמיון מודרך ומה אפשר לעשות עם שניהם יחד? די הרבה, האמת. ארבעה דברים שתרצו לדעת על NLP ועל דמיון מודרך, במאמר הנוכחי.

מהו דמיון מודרך?
דמיון מודרך הוא טכניקה שבה משתמשים ביכולת ההדמיה שלנו כדי לראות בעיני רוחנו מצבים שונים. דמיון מודרך בדרך כלל נעשה בזמן של הרפיה, ועל כן תת המודע סופג את התכנים שאנחנו מדמיינים כאילו היו אמיתיים, ואנחנו יכולים לחוש בהשפעתם בתוך חיינו לאחר מכן. באופן הרגיל והיומיומי, תת המודע שלנו הוא ששולט במחשבות שלנו וברגשות שלנו, והרבה מהן נטמעות בו מתוך פחדים, מתוך מסקנות מוטעות שאנו מסיקים לגבי החיים, לגבי עצמנו או לגבי סביבתנו. לפיכך, רבות מההפעלות הפנימיות שלנו בעצם מושתתות על דברים שאיננו בוחרים בהם. באמצעות הדמיון המודרך אפשר "לשתול" חזונות חדשים, הרגשות חדשות, אמונות חדשות ומטרות חדשות בתת המודע, ובעצם לאפשר תקשורת מסוג שונה עמו, כזו שתתבטא לאחר מכן בחיינו.

מהו NLP?
NLP היא שיטה שתרגומה לעברית הוא "ניתוב לשוני פיזיולוגי/עצבי"; במסגרת שיטה זו מאבחנים את הקשרים שבין שפת הגוף שלנו, שפתנו המילולית – והאופן שבו שתי אלה מבטאות את התכנים הנמצאים בתת המודע שלנו. לפי שיטה זו, לכל אחד מאיתנו "חיווט" שונה המתבטא בשפתו (הגופנית והמילולית), ואותו אפשר לזהות, לאתר, לאפיין. לאחר שמאפיינים את הקשרים הפנימיים הללו של כל אחד, אפשר לעבוד כדי לנטרל קשרים אוטומטיים שמזיקים לנו (כאלה הקשורים לאמונות מגבילות, לפחדים וכדומה) ואף לבנות קשרים חדשים באמצעות יצירת "חיווטים" חדשים.

איך משלבים בין דמיון מודרך ל-NLP?
שתי השיטות הללו תומכות זו בזו ויכולות להשלים זו את זו, להשגת תוצאות טובות ואפקטיביות יותר. באמצעות שילוב ביניהן אפשר לעבוד הן ברובד הפיזי והלשוני וליצור קשרים חדשים באופן מודע, והן באופן של הדמיון המודרך, על ידי החופש היצירתי לדמיין, ליצור במחשבה, לחוות צבעים, ריחות ועולמות שלמים – כפי שעובדים בשיטה זו.

כך למשל, אם מטפלים בפחד מסוים, באמצעות ה-NLP תוכלו לתכנת מחדש את ביטויו המילוליים והפיזיים וליצור במקום חדשים, ותוכלו ללוות זאת בתהליך של דמיון מודרך, שבו גם תקבלו את הדימויים הוויזואליים של אותו פחד ותוכלו להחליפם באחרים, תוכלו לראות את עצמכם בעיני רוחכם כבר חופשיים מאותו פחד וממש לחוש זאת בחווייתכם.

באילו מצבים אפשר להיעזר בדמיון מודרך וב-NLP?
הטיפול באמצעות דמיון מודרך ו-NLP נרשם כמוצלח ויעיל מאוד במצבים של חרדות, של פוביות, של פחדים מסוגים נוספים, במקרים של קשיי ריכוז מסוגים שונים, במקרים של אלרגיות, ואף במקרים של קשיים ביצירת זוגיות או בקיומה, קשיים חברתיים ומגוון נוסף של "חסימות".


דירוג

תגובה אחת בדף “דמיון מודרך NLP

  1. alicia הגיב:

    I am very depressed my mom passed away a month ago and I what to dieI fill really down what can I do

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט