שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

דמיון מודרך לזוגיות

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דמיון מודרך לזוגיות – הדרך המוכחת ליצור את המציאות שאתם רוצים!
דמיינו את עצמכם פוסעים יד ביד עם בן זוגכם, עם בחיר נשמתכם ולבכם, חובקים את ילדיכם המשותפים וחיים בהרמוניה, בבית גדול או קטן, על החוף או בעיר – הכול לפי בקשתכם. דמיינתם? מעולה, אתם בדרך הנכונה והמהירה לפגוש אותם. הכול על נפלאותיו של הדמיון המודרך לזוגיות.

רבים מחפשים כיום אחר דרכים שיסייעו להם למצוא את הזוגיות הנכונה בעבורם, את הזוגיות שעליה הם חולמים, שאותה הם מבקשים – לעתים לאחר אכזבות רבות, מבקשים את הדרך שתוביל אותם באופן הישיר ביותר למימוש חלומם הפנימי.

דמיון מודרך – על מה הוא מתבסס?
אחד הדברים המשמחים ביותר שמספרים לנו מומחים בתחום הדמיון המודרך הוא שהפתרון נמצא ממש בידינו, או נכון יותר – ממש לנגד עינינו, תרתי משמע. הדמיון המודרך, לדבריהם, הוא כלי משמעותי ועוצמתי המסייע ב"מגנוט" הזוגיות שבה אתם חפצים. אך ראשית, מהו בכלל דמיון מודרך?

דמיון מודרך הוא טכניקה המתבססת על העובדה שתת המודע שלנו הוא מקור של מידע אמיתי ומהימן באשר אלינו, מידע שאינו נגיש לנו בדרך כלל. עוד מתבססת הטכניקה הזאת על כך שתת המודע סופג בקלות רבה מסרים מסוגים שונים, ובעצם אינו משתמש במסננת שבה משתמש המודע שלנו. נתון נוסף באשר לתת המודע הוא שקל לו מאוד לקבל מסרים שאינם מילוליים דווקא, ובכלל זה – מסרים חזותיים. כל אלה מאפשרים לנו לעבוד עמו ולכוונו באופן שאנו מבקשים, ובתוך כך – להכניס לתוכו מסרים חיוביים לנו ולהטעין אותו בהם.

כיצד מתבצע תהליך של דמיון מודרך?
בעת תהליך של דמיון מודרך אנו משתמשים ביכולת שלנו לדמיין ולדמות בעיני רוחנו דימויים שונים, להפעיל את עולם הדימויים האישי שלנו, ובאמצעותו ליצור בתוכנו מציאות חדשה, חיה לגמרי. התהליך עצמו מתבצע על ידי כניסה להרפיה, כך שהמודע "יזוז מעט מהדרך" ויאפשר לנו להיות בתקשורת עם תת המודע. לאחר הכניסה להרפיה, בדרך כלל ידריך אותנו המטפל – אך בהחלט אפשר לעשות זאת גם בעצמנו – עלינו לדמיין לפרטי פרטים את התמונות שאנו מבקשים לחוות במציאות שלנו – כולל ריחות, צבעים, קולות, תחושות, מרקמים וכדומה.

איך יכול לסייע דמיון מודרך ביצירת הזוגיות שאתם מבקשים?
איך כל זה מסייע לכם לממש בפועל את הזוגיות שאתם רוצים? ראשית, כאשר עושים דמיון מודרך שמכוון ליצירת זוגיות, משתמשים בכל מה שתואר לעיל – בדגש על זוגיות. כלומר, במקרה כזה, תדמיינו את בן הזוג שאתם מרגישים שנכון לכם, את הצורה שלו, את הריח שלו, את המגע שלו, את התקשורת ואת הדינמיקה ביניכם. תדמיינו אתכם יחד, הולכים, נוסעים, עושים דברים… כל מה שעולה בדמיונכם. הרעיון הוא להתעמק בזה כמה שיותר וליצור תמונה חיה ככל האפשר – כזו שממש תרגישו שחוויתם בפועל כאשר תצאו מן ההרפיה חזרה אל העולם היומיומי.

שימו לב
העיקרון הוא שככל שעושים את זה יותר ומתעמקים בזה יותר, הדבר הופך למשהו שתת המודע חווה אותו כחוויה שאכן חוויתם כבר! הוא משייך זאת למציאות המודעת שלכם, הוא מזהה את התמונה הזו שאתם מדמיינים כדבר שאכן מתרחש במציאות, ומכאן – הדרך לפגוש את בחיר לבכם במציאות, קצרה. ככל שאנו נושאים בתוכנו חוויות רגשיות של דברים מסוימים – אותן חוויות מופיעות בחיינו. כלומר, מה שצריך הוא אמונה, רגש, דמיון והתמדה. באופן הזה קל למגנט אליכם את הזוגיות שאתם מבקשים, ולממש אותה הלכה למעשה בחייכם.

אם יש לכם סיפורים על זוגיות שמגנטתם באופן הזה, דגשים וטיפים נוספים כיצד לעבוד עם דמיון מודרך ליצירת זוגיות – נשמח אם תשתפו אותנו.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט